Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Pillimehed

Soovitatud postitused

VIP

Palju siin pillimängijaid on? Mida mängite? Kaua mänginud olete? Miks mängite?

 

Ise mängin 2 aastat kitarri. Akust hetkel küll aind endal, aga sellega hea tinistada. Mängima hakkasin, sest mingi plõks käis läbi peast kui ühel kevadel pohmas peaga rohelisel murul istusin ja kitarri mängu kuulasin ja siis oli et must have guitar:D Ja nii läks:D

 

Ja pool aastat bändis bassi mänginud. Sellega üldse lõbus teema, kaitseliidust vana hea sõber kutsus, et tule meile bassi mängima, ma et nalja teed w:D? ma pole bassi kunagi käes hoidnudki:d Rääkimata mängimisest ja kitarri küll mängin aga mitte piisavalt hästi et bändis mängida, aga ta ikka ütles et suva tule proovi ja nii hakkasingi bassi ka mängima.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise kahjuks veel ei mängi, aga plaanis kidra mängima hakata. Mul onu töötab muusikapoes, kust ma saaksin veits odavamalt akustilise, ning peale selle ta õpetab ka kidramängu.. niietjah, veidike kergem ja odavam saaks see õppimine mul olema..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen 12 a . Ja olen 6a Klaverit õppinud. Hetkel õppin Bass Kitarri 1. aastat. Suht mahe. Kahjuks ei saa mängida lugusid mida ise tahan vaid õpetajad sokutavad mulle klassikat peale. Omaette õppides olen interneti kaudu ära õppinud üle saja POP loo.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Klaverit tahaks isegi osata. Bass on ülimahe, täiega äge pill, kontrabass ka mõnusa kõlaga.

 

Nõme jah kui peale surutakse jms. Õnneks vabast ajast alati võimalus mängida seda mida ise tahad.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mängisin klarnetit kuskil 2,5 aastat, algul kui noorem olin, siis tundus lahe kõik värk, sest sugulane mängis ka mingit pilli ja tegi mängis igast lugusi alati mingi vanaema sünnipäeval, siis arvasin et ka lahe, aga kui olin juba mõnda aega käinud ja suuremaks saanud, siis enam ei kiskunud ültse ja ei viitsinud käia.


Derek.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mänginud kusagil +2a kitarri, akusti enamjaolt, nüüd paar nädalat tagasi soetasin endale el.kitarri vms:)

Alguses sai teiste lugusi tinistada, kuid lõpuks tüütas ära, ning kirjutan ise laulusõnu. Räp/rock stiilile, siis hakkasin ise leiutama midagit kokku, tänu sellele ,et kasuisa on ooperilaulja, sain ka paremini selgeks paljud asjad.

Kuid muidu akustiline kitarr on Stagg. Elektriline on Fender Strat + Fenderi võimendi. Nüüd suvel kavas soetada Jackson Kelly ka, ning Fender vähe ümber teha:)

Aa, plaan ka klaverit õppima minna:)

ayt3l5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Mänginud kusagil +2a kitarri, akusti enamjaolt, nüüd paar nädalat tagasi soetasin endale el.kitarri vms:)

Alguses sai teiste lugusi tinistada, kuid lõpuks tüütas ära, ning kirjutan ise laulusõnu. Räp/rock stiilile, siis hakkasin ise leiutama midagit kokku, tänu sellele ,et kasuisa on ooperilaulja, sain ka paremini selgeks paljud asjad.

Kuid muidu akustiline kitarr on Stagg. Elektriline on Fender Strat + Fenderi võimendi. Nüüd suvel kavas soetada Jackson Kelly ka, ning Fender vähe ümber teha:)

Aa, plaan ka klaverit õppima minna:)

ayt3l5.jpg

Kindel, et Fender? Squier fender äkki?


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.