Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ekspert ohust: Jaapani tuumakatastroof saab olema hullem kui Tšernobõl

Soovitatud postitused

Just on ju , loe veits rohkem saad aru .

 

Ja pmst , mis teil venelaste vastu on ?

Ütleme , nii ,et noh , eks on ka selliseid venelasi kes ülbed on jms , aga eestis on enamik ikka väga normaalsed tegelased, vähemalt minu tutvus ringkonnas , aga tulles tagasi selle ülbuse juurde, siis näiteks soomlased kardavad kõige enam venelasi , teisel kohal on surm , ja mingi 7mendal kohal on eestlased nii , et ei olegi me nii sõbralikud kõik .

 

Mis siin head on tahaks küsida ? Kas see on sinuarust hea, kui veel üks reaktor ähvardab õhku lennata ?


tumblr_m5fwkksWxl1ro3l0qo4_400.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Just on ju , loe veits rohkem saad aru .

 

Ja pmst , mis teil venelaste vastu on ?

Ütleme , nii ,et noh , eks on ka selliseid venelasi kes ülbed on jms , aga eestis on enamik ikka väga normaalsed tegelased, vähemalt minu tutvus ringkonnas , aga tulles tagasi selle ülbuse juurde, siis näiteks soomlased kardavad kõige enam venelasi , teisel kohal on surm , ja mingi 7mendal kohal on eestlased nii , et ei olegi me nii sõbralikud kõik .

 

Täpselt seal öeldud, et inimestele ei mõjuta see pauk midagi ;)


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis siin head on tahaks küsida ? Kas see on sinuarust hea, kui veel üks reaktor ähvardab õhku lennata ?

 

No tra loe lammas ,

 

Jaapani ekspertide sõnul "ei ole mingitki võimalust", et olukord võtaks Tšernobõli katastroofiga sarnased mõõtmed. Reutersi andmetel on radiatsioonitase Fukushima ümbruses ületanud normi, kuid otsest ohtu see endast veel ei kujuta.

 

Maru jama küll , lendab õhku ja ohtu pole , jõuab vist eestini ka ? :S:S:S:S:S:S

Peaksin enesetapule mõtlema ?

 

 

Edit// ärge mõelge üle ennast, juhtub mis juhtub , oma asi ,et veel süütud olete , ja ei taha seda maailma lõppu , selleks tulebki elust rõõmu tunda , mitte iga inimese peale näpuga näidata, vaata to joob igapäev , vaata tollel on igapäev uus tüdruk ja fafa , be cool raffas , peace .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täpselt seal öeldud, et inimestele ei mõjuta see pauk midagi ;)

 

Kui inimesi ei mõjuta ei pruugi see ikkagi hea olla :), loodusele ja loomadele võib ka see ohtlik olla. Aga ma ei viitsi siin vaidlema ja analüüsida hakata, lihtsalt teavitasin uudisest :).


tumblr_m5fwkksWxl1ro3l0qo4_400.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kui seal toimubgi suur tuumaplahvatus siis tuumapilved rändaksid arvatavasti ka eestikohale, inimesed hakkavad siis jälle vähki surema ja värki.

loodame et asi laabub jah.


"Parem naine lits kui auto Opel." - Albert Einstein[h=1][/h]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kui venelane seda näeks ja teile molli annaks oleks very good.

 

Ja ei juhtu midagi hullemat kui tsernobol vms, sellepärast kui see metall vms ära sulab siis kaetakse see betooniga mis ei lase sellel tuumareaktoril töötada enam

Aga äkki tuleb uus maavärin ja see metalltoru/pulk vms ta ka on, ja läheb puruks?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kui seal toimubgi suur tuumaplahvatus siis tuumapilved rändaksid arvatavasti ka eestikohale, inimesed hakkavad siis jälle vähki surema ja värki.

loodame et asi laabub jah.

 

No offence, aga radioaktiivsus ei leviks nii kaugele, saan aru, et Tšernoblõli oma levis Eestisse, kuna see on meil ürps lähedal, aga anna andeks, Jaapan vee kaugemal ja ma ei usuks, et sealt midagi niis suurt tuleks ka.


megan_fox_by_jacku157.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen EoE-ga täiesti nõus, et oli vaid aja küsimus. Siiski paikneb Jaapan kolme laama vahel ja ega sealt ei saagi midagi lillelist tulla.

Minuarust ongi kõige hullem see tuumjaam, kui seda tuumajaamaga ei oleks, siis ei oleks ka mingit tragöödiat, sest Jaapanis toimub väga palju halba. Isegi õpetatakse seal koolides määvärinate korral tegutsema jne. Majad on neil ehitatud nii, et maavärin kahju ei teeks. Ja, ma isegi kuskilt lugesin, et ega Tokyo on nn ,,surnud linn''. Ja see, et tuli see hiidlaine on sellepärast, et maavärin oli ookeanis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olen EoE-ga täiesti nõus, et oli vaid aja küsimus. Siiski paikneb Jaapan kolme laama vahel ja ega sealt ei saagi midagi lillelist tulla.

Minuarust ongi kõige hullem see tuumjaam, kui seda tuumajaamaga ei oleks, siis ei oleks ka mingit tragöödiat, sest Jaapanis toimub väga palju halba. Isegi õpetatakse seal koolides määvärinate korral tegutsema jne. Majad on neil ehitatud nii, et maavärin kahju ei teeks. Ja, ma isegi kuskilt lugesin, et ega Tokyo on nn ,,surnud linn''. Ja see, et tuli see hiidlaine on sellepärast, et maavärin oli ookeanis.

 

 

Ur so smart.


megan_fox_by_jacku157.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ur so smart.

Ur so pc'er.

 

 

Aga mis te rahvas arvate Eestisse tuumajaama rajamisest?


I see the truth an I feel the lies

But so many different views in so many different eyes

Make us paralysed, where all so hypnotized

From all the fluorides and chem. trails up in the skies

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ur so pc'er.

 

 

Aga mis te rahvas arvate Eestisse tuumajaama rajamisest?

 

 

Not so much, vaata mu regamis aastat newcomer.

 

anywayz, parim video

 

---------- Post added 14-03-11 at 21:35 ----------

 

ei taha :S lendab see ka õhku oleme kõik surnud

 

Ära liiga palju ka paanitse, muidu saad juba praegu südame rabanduse ära

 

---------- Post added 14-03-11 at 21:40 ----------

 

Ma arvan, et oleks suht tore, kui Eestisse tuumajaam rajatakse.


megan_fox_by_jacku157.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No ilus ja lilleline oleks juu mõelda et tuumajaam ehitatakse, elektri hind langeks kõvasti koos sellega tootmiskulud ja hinnad sammuti tõuseks ka palk (töötasu) . Noh tore oleks nii juu mõelda. Samas ei oleks meil juu midagi karta ka selle tuumajamaga, kuna meil ei ole juu karta sellist maavärinat ja ammugi tsunaamit mitte,aga mina pooldaks muidugi rohkem: Tuule- , päikse, vee- ja laine energiat.


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aga minumeelest on mingi tuumajaam ilma Maavärinata kaa kunagi õhku lendand? (Kui õigesti mäletan)

 

Ise arvan, et kui Eestil oleks piisavalt raha ja viitsimest, et see tuumajaam korralikult ülesse ehitada siis lasku tulla, aga kahju on sellest, et Eesti nii väike ja Tuumaplahvatusest võib pool Eestit kiirituse... saada.

 

Aga ma arvan, et Eestisse sellist asja ei rajata. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Loodan tõesti, et see jama saab kiiresti lahendatud.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tuumajaamu ei ehitata selle eesmärgiga, et nad 10 aasta pärast plahvataks.

Võin niipalju õelda, et praegused tuumajaamad on aegunud ja pole ka mingi ime, et nad maavärina tõttu pilbasteks lendavad, kuna enamus tuumajaamu on ca 40a vana..

Kui praeguse tehnoloogiaga teha tuumajaam, siis see peaks rohkem kui 100a vastu ilma igasuguste plahvatusteta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.