Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Arvuti.

Soovitatud postitused

No nüüd vaheajal peaks uue arvuti saama kui hinded saan korda. Valisin endale siis sellise arvuti ja vanemad olid isegi nõus kuid nüüd ma ei oska midagi öelda kuna pole arvuti tehnikast eriti mitte jagav inimene, protsessorid ja huinamuina.

protsessor: Intel Core i5 650 3.2 GHz

mälu: 4GB DDR3 1333MHz

emaplaat: Intel P55

videokaart: ATI HD5770 1GB

kõvaketas: 1TB 32MB SATA

kirjutaja: optiline seade DVD+/ -RW Dual Layer

helikaart: int. 7.1

võrgukaart: 100/ 1000 int.

Universaalne mälukaardilugeja + USB port

toiteplokk: 450W

korpus: Xigmatek Asgard

 

Hind on tal 590€

 

Kas on normaalne ja kuidas ta asju välja veab ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mängude jooksutamisel vaevalt sellel kastil muresi on, MINA ütleks selle kasti ja hinna kohta suht hea... kuigi ma pole eriti uurinud kus mida müüakse.

pmst ostsin ma endale 412EURi eest mingi taolise kasti millel oli ainult 2GB RAMi vähem ja kõvaketas väiksem millel jooksevad kõik mängud ilusti.

 

Anna linki ka?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ram on aeglase pöörde peal - saast

i5 on most fail cpu inteli seeriatest ( mhm, isegi i3 on võimsam ja more tweakable ) - saast

rami üleüldse on vähe .

 

niiet ainus HEA asi siin kastis on ATI kaart . a ja muide .. ATI ja invidia ei ole üldse hea variant. go for AMD :)

 

ma ei tee maha midagi aga lihtsalt soovitan ..


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ram on aeglase pöörde peal - saast

i5 on most fail cpu inteli seeriatest ( mhm, isegi i3 on võimsam ja more tweakable ) - saast

rami üleüldse on vähe .

 

niiet ainus HEA asi siin kastis on ATI kaart . a ja muide .. ATI ja invidia ei ole üldse hea variant. go for AMD :)

 

 

ma ei tee maha midagi aga lihtsalt soovitan ..

 

 

mis arvutit ise soovitad siis selles hinnavahemikus ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

no mina paneks ise kokku arvuti selle raha eest .. kuna ausalt, poest ostetud komplektid on pure waste ..

kui sa ise ei oska, või kahtled, võin ju sulle ise ka töö ära teha, ofc pisikese tasu eest :)

 

aga ma soovitaksin sulle järgmist tavaari -

 

AMD protsessor ( soovitatavalt 64bit )

ATI HD Radeon seeria kaart, vähemalt 5800+ 1gb

Gigabyte emaplaat - ausalt, see ei vea alt

thermaltake jahutust ( see on firma, mitte mingi eri süsteem, toodab most success jahutust )

rami alla paneksin umbes 4 - 8gb 1600+ mhz, ideaalne oleks 1800, kuid need kiibikesed maksavad eestis palju, ofc DDR3, seda peab jälgima hoolega, kui emaplaati ostad ..

ja 400 - 600W toiteplokk = woala.

 

ja ausalt, kui soovi on ja raha jagub, võime koos poodlema minna, võin sulle soovitada kraami, võin asja kokku panna ja küsiksin pisikest tasu selle eest, ofc siis, kui mul vabad päevad töölt on :) aga ei jah, ausalt, poest osta komplekti on esiteks suur raha raiskamine ja teiseks ... ise tehtud, hästiu tehtud - täpselt oma soovide järgi :)


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
a ja muide .. ATI ja invidia ei ole üldse hea variant. go for AMD :)

Kas ma peaksin seda lauset lugema:

a ja muide .. "videokaart" ja "videokaart" ei ole üldse hea variant. go for "protsessor" :)

Tundus kahtlane ja mõtlesin ära mainida, kui minu viga siis anna teada, lisateadmised tulevad alati kasuks.

 

Aga nagu eelnevalt mainitud siis ise kokku laduda parem jah. Kasvõi valides 100% samad jupid mis compliidil ja lastes nendest ak-s arvuti kokku laduda tuleb tunduvalt odavam.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

OIJUMAL, AITÄHH, ET PARANDASID .. MA EI TEA, MIKS MA NII MÕTLESIN, HAKKASIN KÜLL JUBA KIRJUTAMA INTEL, KUID VÕTA NÄPUST, TULI INVIDIA :dd AGA EI JAH, PARANDUS :

 

ATI + INTEL = NOT GOOD

NVIDIA + AMD = NOT GOOD


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ömm tavsss kui palju see keskmiselt kokku läheb umbes?

 

E// ohfuck ära tellitud juba :/

 

misasi nimelt ? need jubinad, mida ettelugesin ?

ma ei tea, pole hetkel aega ka, et uurida hindu .. kuid kindlasti mitte väga kallis


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ohjah

soovitan nt Ordis arvuti kokku panna.

seal saad ka ise jubinad valida ja nad ostakvad hästi öelda ka milline parim.

mingi 4 päevaga peaksid kättesaama juba =)

ja seal Arvutikeskuses on vanad jubinad + OP süsteem puudub.

 

Sitasti soovitad sel juhul, Ordi paneb juppidele 10% omahinda juurde seega täiesti mõttetu waste. Samuti AK.ee's ei ole vanad jupid, kust sul selline vale informatsioon, naised saunas rääkisid?

Üldiselt on jumala savi, kus kokku lased panna, üleüldse ise komplekteerida on parem, kui asja oskad. Kui ei oska siis on parem muidugi lasta firmal kokku panna ja mingi summa maksta, garantii peaks ka saama.

 

Samuti puudub Ordi arvutitel OP süsteem, mis kuradi juttu sa ajad ma ei saa aru?

Legaalne OPSYS maksab ca 80-120€ imo ning selle pead sa Ordi arvutitele juurde maksma, mis IMENIPIGA sul see odavam tuleb? Samuti Ordi ei pane sulle illegaalset OPSYS'i ehk cracked, kuna see on seadusevastane.

AK.ee's saad ka ju OPSYS'i osta, whatz the problem?

Aga muidu olgu, ei halvusta üldse Ordit, iseenda valik, kellele truuks jääd.

 

OPSYS + komplekteerimise ja muu mõttetu sitaga sa maksad mõttetut €. Samuti komplekteeritud arvutid on märksa kallimad ja kesteab mis jupid sinna sisse on pandud. On olnud juhuseid kus on igasuguseid vanu kasutatud juppe sisse lükatud.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.