Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: www.runescape.com raha

Soovitatud postitused

Jep, kõik annavad sulle ette. Tra need paari tehiguga tüübid endast arvavat ma ei saa aru?

 

Mida sa lohh koguaeg postcountid? Hoia oma suu kinni väike loll tropp, jääb ta sulle ette? Jääb sulle see teema ette? EI. Nii,et ole vait.

 

//: Ja Eesti keelt sa ka ei oska, vaata üle enne mida sa kirjutad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Sosoh. Keegi nimeta kutt tuleb suuremas koguses mille müüma ja tembeldatakse scammeriks? Vahvel ikka ei muutu.

Igatahes, mu msn pole sarnanegi mille TrAp ütles ja msni peaks ikka pmi kaudu küsima.

Jah, mul on 1 tehing ja sellegi pani mingi suvaline, kes küsis tehingut vastu, lolwut?:O

Ega see midagi ei tähenda. Ma olen siin piisavalt tehinguid teinud, rohkem kui nii mõnigi kes siin teemas postitanud on, pole tehingut kelleltki küsinud ja kas see on suur patt siis? Tehingud ei näita midagi. Kui keegi mäletaks Hihgdrifti kes scammis omal ajal siit 500+ milli olles ise moderaator.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.