Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Valimised

Soovitatud postitused

Nagu te juba kõik teate selgub mõne aja pärast iga 4 aasta tagant võidetu.

Siia arutelusse kõik seoses nende valimistega, kelle poolt hääletate, miks hääletate, kelle poolt olete...

Pärast valimisi kui on selgunud võitja, elage oma viha siin välja vms.

Ise olen Sotsiaal Demokraatide poolt täpsemalt Sven Mikseri.

 

Kõike head !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

valisin ansip,reform:D reform omab ära ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Võitja oligi siis jälle Reformi Erakond. Tõsiselt närvidele käib, et koguaeg see Reformierakond valitseb siin, tahaks midagi uut kaa juba. :S Aga noh, eks need pensionärid kellele Reformierakond lubas alles 2012 aastaks pensionikõrgendust ainult valisidki. Aga jah, arvan et Sotsid oleksid midagi uut kaa suutnud korda ajada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

pigem valisid ikka kõik reformi,mitte aind vanamutid.Reformi Erakond valisid need inimesed kes ei tahtud et kesk saaks võimule,kuna pole vaja meile venemaa pooldajaid tippu...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Valisin ka reformi :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Valisin IRLi, mõtlesin, et kas Reform või IRL, aga saatus osutas IRLi peale ikkagi. Vahet pole, suhteliselt sarnased erakonnad ikka.

Lootsin, et siin Kuressaares on valitav nr. 420 ka, siis oleks tema valinud.. Aga kahjuks ei olnud :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

pakun,et ansip ikka:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

enamus foorumlastest pole 18 :D

 

Niipalju et mitte sittagi ei muutu.

Savisaar jääb tallinna linnapeaks ja anzip jääb peaministriks.

Suht samad hääled, mis 4 aastat tagasi..

 

 

Ise hääletasin reformi poolt.

 

Võitja oligi siis jälle Reformi Erakond. Tõsiselt närvidele käib, et koguaeg see Reformierakond valitseb siin, tahaks midagi uut kaa juba. :S Aga noh, eks need pensionärid kellele Reformierakond lubas alles 2012 aastaks pensionikõrgendust ainult valisidki. Aga jah, arvan et Sotsid oleksid midagi uut kaa suutnud korda ajada.

 

Mida sa seletad?

Tänu reformile meie majandus nii hästi kasvas.

See et siin majandus langus oli, ei olnud anzipi süü kuradi tont.

Terves maailmas oli majanduslangus..

+ praegu tõuseb majandus täies hoos.

Juu vaatab mis suvi toob.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
enamus foorumlastest pole 18 :D

 

Niipalju et mitte sittagi ei muutu.

Savisaar jääb tallinna linnapeaks ja anzip jääb peaministriks.

Suht samad hääled, mis 4 aastat tagasi..

 

 

 

Ise hääletasin reformi poolt.

 

 

 

Mida sa seletad?

Tänu reformile meie majandus nii hästi kasvas.

See et siin majandus langus oli, ei olnud anzipi süü kuradi tont.

Terves maailmas oli majanduslangus..

+ praegu tõuseb majandus täies hoos.

Juu vaatab mis suvi toob.

 

Meie majandus on niipalju juba kukkunud, et enam pole kukkuda.See väike tõus pole mingi näitaja.Minu hääl läks keskile.

See pole mingi põhjendus et terves maailmas oli langus...kui ei suuda siis sinu koht pole siin ja minema ja asemele tuleb kes suudab

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

savisaan ja koik kes teda valisid on reeturid eesti riigile.minu meelest kuna,te valite mingi venemaa esindajat eestile ja koik:D

 

---------- Post added 07-03-11 at 13:37 ----------

 

kui ma valimas k2isin, esimene asi mis mul seal tuttavate poolt õeldi oli "2ra aind kesk hääleta"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

yep ma kuulsin täpselt sama ja irnusin:D

 

ja ma lihtsalt ei mõista inimesi kes lähvad ja valivad kesk. kas sellist eestit sa tahadki?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suured poliitikud meil siin :D

Ise muidu pole piisavalt vana et hääletada, kuid peale teist suuremat loendust oli teada, et reform võidab ning savisaar saab teiseks.

 

Ilmselt mitte midagi Eestis see ei muuda, linnapeaks jääb ikka Savisaar ja peaminister Anzip, kuid elame näeme :D

 

Ida-Virumaa, Lasnamäe ja Põhja-Tallinn omavad :D


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Siin kes räägib et savi käib moskvast raha küsimas aga samas anzip käib euroopas raha küsimas/toetused kas see on siis parem.Suht sarnane seis...üks küsib ühelt poolt teine küsib teiselt poolt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Siin kes räägib et savi käib moskvast raha küsimas aga samas anzip käib euroopas raha küsimas/toetused kas see on siis parem.Suht sarnane seis...üks küsib ühelt poolt teine küsib teiselt poolt.

 

Ennem euroopast raha küsima kui venemaalt mingi kiriku ehitamiseks rottidele venelastele.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.