Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M:Lvl 90 ini pure.

Soovitatud postitused

Runescape nimi: Puresuss13

Levelite pilt:stats.jpg

Questide pilt: Pure questid peale dt tehtud aga kõik nõuded olemas.

Panga pilt: Pangas mingi 200-300k väärtuses asju ja igast emeralde ja addy/mith glovese

No bank pin pilt/no recovers pilt:Kui keegi soovib osta kasutajat siis teen pildid ka sellest.

Mingi lisa info kasutaja kohta:Täiesti minu tehtud, pole kordagi kellegi teise käes olnud, blackmarke on 0. Btw 7 päeva p2p aega alles.

Hind päris rahas:Alla 1000.- ära ei anna sealt edasi võite ise pakkuda.

Hind rune rahas:Ei müü.

Hind rate solides:Ei müü.

Kontakt (tel number/email/msn):Suss_170@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ükski stat ei ole ära rikutud, def täpselt 20 nagu pildi pealt näha võib, ning ütlesin et alla 1000.- ei taha ära anda.

See võib küll natuke soolane hind tunduda, kuid siiski kas on mõtet osta lvl 120 acci 500.- eest mis on 42 inimese käes olnud ja black marke täis ja peale combat statside pole midagi olla, või osta tasemel ini pure millega teed pktes endal elu magusaks ning kõiki statse saab veel mõnusalt tõsta.

 

Olen tõesti selle kasutajaga vaeva näinud, kuna raha pole mul kunagi olnud et banditsis treenimist endale lubada, str 99 nolasin d scimmyga ja ~400k xp päevas, btw str 99 + whip on experimentsis haigelt kiire xp niiet kui palju raha pole saate seal kiiresti leveldada.

 

Btw ei soovita osta seda acci kellelgi kes selle pärast mainiks teeks sest see oleks raha raiskamine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ükski stat ei ole ära rikutud, def täpselt 20 nagu pildi pealt näha võib, ning ütlesin et alla 1000.- ei taha ära anda.

See võib küll natuke soolane hind tunduda, kuid siiski kas on mõtet osta lvl 120 acci 500.- eest mis on 42 inimese käes olnud ja black marke täis ja peale combat statside pole midagi olla, või osta tasemel ini pure millega teed pktes endal elu magusaks ning kõiki statse saab veel mõnusalt tõsta.

QUOTE]

 

Ei nõustu sinuga, kahjuks tõesti ei teeni enam initiate puredega mitte midagi(tean omast kogemusest) lihtsalt kuna neil ei ole enam mingit massdmg'i võimalust võrreldes igasugu low lvl 70 92 70 / tank rangerite / rune puredega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma ei räägi mingist kindlast maini müüast vaid neid on palju, ei tahaks siin peale selle midagi näha et keegi ütleb et on asjast huvitatud.

 

Nt Hiei the pk, finnald, devil chn ja control kill on kõik def 20 pured (control banned ja devil quited) ning def 20nega teeb vägagi palju ära, kui pk kogemust on ja tead mida teed omad iga tank rangeri ära, omasin isegi siis 70 def tankereid kui def 1 olin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Khkhm, pühapäeva õhtul kella üheksa paiku müüsin kasutaja ühele vennale 1200.- eest maha, ta saatis raha ühispangast hansapanka ja näitas pilti sellest et ta on mulle selle raha saatnud, siis andsin kõik recid asjad ja värgid talle, aga ma tahan teada miks kurat pole see raha ikka veel minuni jõudnud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sellepärast ei soovitagi osta siis kui müüjal on teine pank...Ise olen nii moodi küllalt scammy saanud...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hmm ultrafast photoshop?


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

suhteliselt lihtne ongi ühispanga kaudu petta saada kuna olen ise ka saanud taa teeb makse koralduse aga ei saada raha ja nii saabki petta!


http://www.rate.ee/users/tambeturs

 

justastone.png

 

ma kasutan ainuld msnis 1 kasutajat ja see on: [email:1lrx08te]tambet_15@hot.com[/email:1lrx08te] et kui teisugune v2idab et on mina siis on ta sc2mer!!!!!

 

http://bd1.battledawn.com/referx.php?serv=3&ref=92

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kle

see vend tahtsis mulle ka seda acci müüa :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.