Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Masturbeerimine.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

kellelgi naist pole siis, et te kõik siin pihku taote? saan aru, et mõned aga siin enamus...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kellelgi naist pole siis, et te kõik siin pihku taote? saan aru, et mõned aga siin enamus...

 

mis see naine siia puutub? ega kui sul naine on ei tähenda, et sa kohe keppi saad kui tahad... ntx mul naine vahets kella 7st 23ni tööl, vahest 10st 23ni jne, arvad, et kui ta koju tuleb, pesus käib jne, et siis viitsib veel midagi sellist teha? ooooh eeiiiii... aga ega siis ei saa ju naist petma kah hakata kellegi teisega, siis ongi kõige parem oma ustav käsi appi võtta :D

 

Ei tglt kui niimoodi üksi kodus passida, siis tõmbab vahest rämeda isu peale küll ja kui naist pole võtta, siis peab onni laskma

 

see on südamelt ära teema mitte trollime ära


rainukaszu9.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis sa lootsid siit teemast midagi tõsist leida we?Kasva suureks juba, eks!Sul pole vaja mängida foorumis, et sa oled mingi jõhker tõsine vend jne...Chill out noh!

 

Vaata mõned inimesed võibolla mängivad kedagi teist , kuid mina olen mina ise, ning siit teemast ma ei üritand midagi leida , lihtsalt sinu fail troll oli täiestimõttetu .

Ja sa tuled mulle ütlema kasva suureks v ?

Vaadates sinu postitusi oleks pigem sul vaja sellest pubeka east välja jõuda .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

---------- Post added 31-05-11 at 21:00 ----------

 

[/color]

Vaata mõned inimesed võibolla mängivad kedagi teist , kuid mina olen mina ise, ning siit teemast ma ei üritand midagi leida , lihtsalt sinu fail troll oli täiestimõttetu .

Ja sa tuled mulle ütlema kasva suureks v ?

Vaadates sinu postitusi oleks pigem sul vaja sellest pubeka east välja jõuda .

Kuule ole ikka väga tasa selle koha pealt!Vaatasin sinu poste ja mis ma näen-Runescape ja Cs kordamööda:D.Ja loe minu postitused läbi ja tule veel hüppama!Päev läks korda!

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
---------- Post added 31-05-11 at 21:00 ----------

 

[/color] Kuule ole ikka väga tasa selle koha pealt!Vaatasin sinu poste ja mis ma näen-Runescape ja Cs kordamööda:D.Ja loe minu postitused läbi ja tule veel hüppama!Päev läks korda!

 

See, et sa kuskil jõusaali teemas targutada üritad ei tee sinust küll meest , ning huumor on sul seljuhul küll väga lapsik .

Ning sorri see pmst ongi nagu runescape foorum , v.ä mõned teised teemad mis on tehtud .

Ja sa järeldad sellest , et ma postitan runescape teemadesse olen mõttetu mees või :D Üks asi on teemadesse postitamine teine asi on ise mängimine . Vahe on selles ,et kui sa ise mängid ja tahad korralikku kasutajat endale vorpida pead päevas 1-2 tundi kindlasti mängima , kuid postitamine võtab aega kõigest paar sekundit .

 

Edit//

 

Ning mõtlesin , nende nö "Postituste" all silmas seda .

 

fakk mul tuli mingit valget asja?????Ma olen 18.aastane alles :S.

 

See on ikka väga labane ning mitte isegi natukene naljakas .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See, et sa kuskil jõusaali teemas targutada üritad ei tee sinust küll meest , ning huumor on sul seljuhul küll väga lapsik .

Ning sorri see pmst ongi nagu runescape foorum , v.ä mõned teised teemad mis on tehtud .

Ja sa järeldad sellest , et ma postitan runescape teemadesse olen mõttetu mees või :D Üks asi on teemadesse postitamine teine asi on ise mängimine . Vahe on selles ,et kui sa ise mängid ja tahad korralikku kasutajat endale vorpida pead päevas 1-2 tundi kindlasti mängima , kuid postitamine võtab aega kõigest paar sekundit .

 

Edit//

 

Ning mõtlesin , nende nö "Postituste" all silmas seda .

 

 

 

See on ikka väga labane ning mitte isegi natukene naljakas .

 

memegenerator_cool_dog_hey_cool_story_bro41_Personal_Victory-s400x400-182509-580.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.