Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Otsin kedagi kes orjaks dungi

Soovitatud postitused

Active mis on sinu reaalne hind Rsgp??Kuna hetkel olen kopsupõletikuga haiglas ja niipea kooli ei ilmu siis on natuke eelist

Olen ka varem teinud tehinguid orjamisega. Kui täna välja ei saa siis homme saan kindlalt kui soovi on siis pm mulle

ja me saame tegutsema hakata. msn:rastasmushsm6sh@hotmail.com Ütleks ära, et ei tee siin niisama tehinguid ja ostan ja teen asju

et tehinguid saada.Olen niisama usaldusväärne ja kui vaja võin ka id kaardist pildis saata ohutuse mõttes. Peace.

 

Lugupidamisega,

 

Rasmus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

NB: Activele soovitus, kõik kes mega väikseid hindu pakuvad, on enamasti scämmerid/inimesed kes ei suuda lõpuni teha.

Kuna võtta reaalselt, Ca 2M Xp on vaja teha, Dungile, see pole üldsegi kerge xp/ajaliselt võtab kaua aega.

Ning kes küsivad töö eest mingi 40m või mida iganes on enamjaolt scämmerid/inimesed kes tööd lõpuni ei tee.

Aga igastahes edu otsimisel!.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Plastikuhvo kas sa viitasid hetkel minule?kui jah siis eksisid rängalt 40m eest mai liiguta sõrme ka.

Kuna tiimi leidmine on üks paras mindfuck ja kui poolepealt kicked saad siis on väga närvis.

Olen teinud dungi ja oleks võimeline uuesti teha kui ahvatlev hind on rsgp muidugi eure ei soovi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

50€ ja võin kohe tegema hakata , pool ette .

pm kui huvitatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Iseenesest olen valmis tegema, kuna hetkel puudub endal kasutaja ja suht quited, aga raha eest ei ütleks sellest ära.

 

Pm kui soovid, anna enda pakkumine ja siis vaatame edasi.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.