Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Justin Bieberi fännid Eestis.

Soovitatud postitused

Tsitaat Algselt postitas L O W Vaata postitust

keegi ei peaks pooldama v ?

mine vittu uustulnuk.

 

otsi uus foorum, sibul.

 

 

Et ss nüüd on kõik Justin Biebri fännid sibulad v?Et kui inimesele midagi meeldib ss sa pead oma lobaga näitama kui madalalaubaline sa oled ja enda arvamust peale suruma?

Mingi Netihiiiro oled v?:D

 

Sa mingi piidri pede w?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
See poiss on ikka väga kahtlane!

 

Ta on nagu tõeline p*de!

 

Biibri enda vastu pole mul midagi.

 

Naersin hullult, kui see poiss laulis ja, kui ta ütles, et tal peaaegu samasugune soeng nagu Biibril....

 

Nii õel!!!!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ära loobi huupi sõnu mille tähendust sa ei tea ? , Ta välimus ja stiil on sinu kirikurotist kordi üle ja peeretades teen ka paremat häält kui sina... nii ,et ära kekka siin kadekops , sa võid aint ruunis nii palju raha omada kui tal reaalis on .. ja naisi on tal sust miljonites rohkem ...

kas 13a pesulauad on naised?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ära loobi huupi sõnu mille tähendust sa ei tea ? , Ta välimus ja stiil on sinu kirikurotist kordi üle ja peeretades teen ka paremat häält kui sina... nii ,et ära kekka siin kadekops , sa võid aint ruunis nii palju raha omada kui tal reaalis on .. ja naisi on tal sust miljonites rohkem ...

 

Markus Mõttus isiklikult?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ära loobi huupi sõnu mille tähendust sa ei tea ? , Ta välimus ja stiil on sinu kirikurotist kordi üle ja peeretades teen ka paremat häält kui sina... nii ,et ära kekka siin kadekops , sa võid aint ruunis nii palju raha omada kui tal reaalis on .. ja naisi on tal sust miljonites rohkem ...

 

Täpselt sellist paska pooled ta fännid kaitseks välja ajavadki. Ma olen sitaks kade... Tahaks tema olla. Tahaks olla mingi heelium oma tuka ja tuima näoga..

 

Ma ei puudutaks üldse seda teemat, kui te niipalju ei pauguks ja arvestaksite teiste arvamusega.. Kui keegi midagi halba ütleb on kohe Q_Q Ütle mulle, et ma olen kadekops.. Ja olen ka.. Tahaks samapalju raha, kuid see on ka kõik.

 

Dzinn, ma ütlen preili Kakapüksi kohta ka samamoodi.. Et ta on mõttetu hüpits, aga vahe on selles, et sa dzinn hakkad nutma kui JBle midagi öelda. Kui ma kakapüksi kohta midagi ütlen, siis tema fännid ei sõima mind kadedaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ära loobi huupi sõnu mille tähendust sa ei tea ? , Ta välimus ja stiil on sinu kirikurotist kordi üle ja peeretades teen ka paremat häält kui sina... nii ,et ära kekka siin kadekops , sa võid aint ruunis nii palju raha omada kui tal reaalis on .. ja naisi on tal sust miljonites rohkem ...

 

Hehe, sorry aga kus on stiil poisslapsel riietuda nagu tüdruk ja riideid osta tüdrukupoodidest või nö tüdrukute riiete lõikega? Kus on seal stiil, vb teile 10-13a läheb peale, ei tea eriti ei koti ka aga lihtsalt oksele ajab kui mingi selline tänaval vastu tuleb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mõtetu teema siukse venna pärast siin võidelda:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mõtetu teema siukse venna pärast siin võidelda:D

 

Mõttetu*

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nojah siis:D,naljakas oli neid kommentaare vaadata siin kuidas räägite ,et lööks sahtli kinni tal,kahtlen ,et te ise paremad olete kui siukest lollust siin teisel pool ekraani ajate,las poiss fännab kui tahab see pole teie asi,vms? endal bieberi vastu pole midagi otseselt, kuigi ta lugusid ja teda ennast ma ei fänna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Q: Why did the Chicken cross the Road?

A: To get away from Justin Bieber!


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegelikult on minul täitsa pohhui JB'st. Vahel on endalgi kade meel, et ta on nii kuulus jms. Arvan, et pooled sõimavadki teda sellepärast, et nad on JB peale kadedad. Kui te niiväga teda vihkate jms, siis mille pärast te igas foorumis koguaeg teete JB'st teemasid.. lõikas juukseid.. sai uue pruudi.. On seda kõike vaja ? Pigem teemade tegemine ja temast pidevalt rääkimine jätab mulje, et olete suur fänn, aga ei julge avalikult seda öelda. Mulle tema laulud eriti ei meeldi, aga aitavad kuulata! (H) Pole eriline fänn ka.. Sellepärast ei võtagi igas JB teemas sõna -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegelikult on minul täitsa pohhui JB'st. Vahel on endalgi kade meel, et ta on nii kuulus jms. Arvan, et pooled sõimavadki teda sellepärast, et nad on JB peale kadedad. Kui te niiväga teda vihkate jms, siis mille pärast te igas foorumis koguaeg teete JB'st teemasid.. lõikas juukseid.. sai uue pruudi.. On seda kõike vaja ? Pigem teemade tegemine ja temast pidevalt rääkimine jätab mulje, et olete suur fänn, aga ei julge avalikult seda öelda. Mulle tema laulud eriti ei meeldi, aga aitavad kuulata! (H) Pole eriline fänn ka.. Sellepärast ei võtagi igas JB teemas sõna -.-

 

mm lol igatahes mina tema suur fänn ple ffs ja mis teha, et m6ni teeb teema meie ei saa keelata mis teemasid keegi teeb.


LeLL^^ pwnerz-signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Algselt postitas EuroParm

Q: Why did the Chicken cross the Road?

A: To get away from Justin Bieber!

Q:run forest run....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Algselt postitas EuroParm

Q: Why did the Chicken cross the Road?

A: To get away from Justin Bieber!

Q:run forest run....

 

Not funny.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.