Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[Õpetus]Kuidas saada praktiliselt tasuta pinne.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Miks ei võiks teha ennast tasuta memberiks?

 

 

 

* Peate omama rsbots.net clientit

* Peate omama Vahvel.net või mõne muu lehe accounti kus võid saada tasuta authe.

* Peate omama piisavalt võimast arvutit, et bottida

* Peate omama oskust botti kasutada

* Peate omama Runescape kasutajat millest ei hakka teil kahju kui bänni saab

* Teil peab olemas olema võimalus arvutid lahti hoida vähemalt 8h päevas

 

Algatuseks:

 

* tõmmake http://www.rsbots.net/download/ rsbots client

* Tehke uus kasutaja Runescapese seda saab teha siit: http://www.runescape.com/title.ws

* otside endale tasuta authide teema alt mineri/fisheri. Teema: http://www.vahvel.net/showthread.php?67585-Tasuta-authid

* Panete accounti bottima alla 70 on soovitatav iron oresi üle 70 mining guildis(Kui olete f2p)

 

Tulemus: Keskmiselt 10 ööga saate endale 10m ehk membership pinni

 

Vahvel.net keskkonnas müüakse 10m pinne näiteks: http://www.vahvel.net/showthread.php?67158-Odav-M%FC%FCa-P2P-10m-gp-5-EUR-tk-100-tehingut , http://www.vahvel.net/showthread.php?68983-M-p2p-rsgp-10M-or-4-5%E2%82%AC-SEB-SWED

 

Kõik eelnev õpetus piltides:

1)

petus1.png

2)

petus2.png

3)

petus3.png

4)

petus4.png

5)

petus5.png

 

Algajatele äkki kasuks:)

 

Suurima Lugupidamisega,

 

Kassak


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
elektriarve on ikka olemas :D

 

See pärast ongi praktiliselt tasuta


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tasub proovida osta sythest kui tahad odavamalt, sealt saab 5-6m'iga usaldusväärsetelt müüjatelt :) Ehk läheb vähem elekrit :P, aga muidu oskab keegi öelda palju keskmine arvuti võtab keskmiselt raha elekrti pealt kui töötab ntx 24h ? Või siis läppar.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Tasub proovida osta sythest kui tahad odavamalt, sealt saab 5-6m'iga usaldusväärsetelt müüjatelt :) Ehk läheb vähem elekrit :P, aga muidu oskab keegi öelda palju keskmine arvuti võtab keskmiselt raha elekrti pealt kui töötab ntx 24h ? Või siis läppar.

 

Ma ei usu,et su arvuti nii vastu pidav,et kuu aega järjest käib,kuid ei usu,et väga palju voolu võtab


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei usu,et su arvuti nii vastu pidav,et kuu aega järjest käib,kuid ei usu,et väga palju voolu võtab

 

Arvuti võib sul 2 kuud ka järjest lahti olla, kui ta mingi vana juust pole. Mõtle selle peale, mille peal ikka serverid jooksevad? Ikka arvutite ju. Need on aastaringselt lahti ju.

 

See õpetus on nüüd põhimõtteliselt useless, pead kuu aega bottima igapäev, et saada pinniraha kokku.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Arvuti võtab kodumasinatest kõige rohkem elektrit eriti siis, kui ta peab midagi jooksutama, mis koormab arvutit. Võimsamad arvutid ei pea nii palju ennast koormama mängu tõttu ja seepärast võtab ta siis vähem. Igastahes võtab arvuti kõige rohkem elektrit kodumasinatest.

 

IT: Hea õpetus :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Arvuti võtab kodumasinatest kõige rohkem elektrit eriti siis, kui ta peab midagi jooksutama, mis koormab arvutit. Võimsamad arvutid ei pea nii palju ennast koormama mängu tõttu ja seepärast võtab ta siis vähem. Igastahes võtab arvuti kõige rohkem elektrit kodumasinatest.

 

IT: Hea õpetus :)

 

Mikrokas peaks rohkem võtma.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kes põeb elektri arve pärast, siis tellige endale vps ja asi on lahendatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tasub proovida osta sythest kui tahad odavamalt, sealt saab 5-6m'iga usaldusväärsetelt müüjatelt :) Ehk läheb vähem elekrit :P, aga muidu oskab keegi öelda palju keskmine arvuti võtab keskmiselt raha elekrti pealt kui töötab ntx 24h ? Või siis läppar.

 

lol

 

sythes on pinnid keelatud -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
lol

 

sythes on pinnid keelatud -.-

 

Pinnid on keelatud, aga memberiks saab ikka 5m eest.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sa ei ole oma õpetust läbi mõelnud , kui sul bot laseb 8h päevas ja 10mpäevaga 10mil , siis peaks 125k/h raha tulema , aga see on f2p mining/ fishing võimatu , välja arvatud rune ored

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga kasutu õpetus 0p.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Väga kasutu õpetus 0p.

 

Õpetus algajatele ning selle jaoks pole vaja põhimõteliselt midagi

 

Loodan,et siiski kellelgi sellest kasu

 

Lugupidamisega,

 

Kassak


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
lol

 

sythes on pinnid keelatud -.-

 

 

No sõnastasin valesti, upgrade saad 5m eest.

 

Hea õpetus, neile kes ise selle peale ei tulnud.

 

Ma ei saa ikka aru mis asi on VPS, kuidas tellida ja palju maksab ?

 

Mingi hiina ori kellele maksad mingi 10usd ja botib kuu aega v ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Arvuti võtab kodumasinatest kõige rohkem elektrit eriti siis, kui ta peab midagi jooksutama, mis koormab arvutit. Võimsamad arvutid ei pea nii palju ennast koormama mängu tõttu ja seepärast võtab ta siis vähem. Igastahes võtab arvuti kõige rohkem elektrit kodumasinatest.

 

IT: Hea õpetus :)

 

Lol ? Ma arvan et mu vana Sügavkülm võtab kah rohkem vooli kui mul 2 arvutit kokku :D ja auto ploki soojendus kah :D Nii et ei ole arvuti midagi nii elektri tarbija :D

 

Hea õpetus muidu :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.