Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kahtlane vend justollu tegemist mitte temaga teha !

Soovitatud postitused

SUPERVIP
lol ?? ma olen ühe korra aint mendis käinud ning see oli ka joomise eest. rohkem sinna sattunud pole.

 

Igas tahes võid mind homme ristmikul ootada ning raha anda saan selle kergemini raidile/ohvrile anda,kuid kui soovi siis anna otse talle

 

Ning sa olid sellega mendis nende vendiili korkitega.Ma tean kahjuks liiga palju sellest ning mul on ka piisavalt tõestust selle jaoks nagu näiteks vanemad kes nägid sind seda tegemas?


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Igas tahes võid mind homme ristmikul ootada ning raha anda saan selle kergemini raidile/ohvrile anda,kuid kui soovi siis anna otse talle

 

Ning sa olid sellega mentis nende vendiili korkitega.Ma tean kahjuks liiga palju sellest ning mul on ka piisavalt tõestust selle jaoks nagu näiteks vanemad kes nägid sind seda tegemas?

 

eesti keel lonkab? kohe näha et kuues klass


24y4hl2.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kusjuures ma usun teda rohkem kui sind . Miks peaks ta selle jutu välja mõtlema ? et näidata kui cool ta on ?

 

Ta pole mulle võlgu nagu terve aeg õelnud olen

 

Ta enda naabrile kes oma korda on minu sõber ning ytlesin ka,et andku mulle v6i ohvrile raha

 

 

Mina lihtsalt yritan foorumis t6estada milline varas ta on

 

---------- Post added 01-03-11 at 00:12 ----------

 

eesti keel lonkab? kohe näha et kuues klass

 

Käin kuuendas jh käin kuid ei käi eriklassis ja ei varasta

 

Tänan tähelepanu eest!

 

Lugupidamisega,

 

 

Kassak


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oliver Truupõllu kodu pildid :

1)

dsc00097.jpg

2)

dsc00098cbb.jpg

3)

dsc00100cz.jpg

4)

dsc00099mm.jpg

 

---------- Post added 01-03-11 at 15:09 ----------

 

kellelt on siis midagi varastatud selle isiku poolt võtke ühendust

Täpsem asukoht

oliveriasukoht.png

 

Kui pole aru saada siis kolmasmaja peale ristmikut

 

Koera nimi: soffi

Aitäh!:)

 

Lugupidamisega

 

Kassak

 

---------- Post added 01-03-11 at 15:27 ----------

 

ootan 20euri

 

Sa tead kus ma elan...


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oliver Truupõllu kodu pildid :

1)

dsc00097.jpg

2)

dsc00098cbb.jpg

3)

dsc00100cz.jpg

4)

dsc00099mm.jpg

 

---------- Post added 01-03-11 at 15:09 ----------

 

kellelt on siis midagi varastatud selle isiku poolt võtke ühendust

Täpsem asukoht

oliveriasukoht.png

 

Kui pole aru saada siis kolmasmaja peale ristmikut

 

 

Aitäh!:)

 

Lugupidamisega

 

Kassak

 

---------- Post added 01-03-11 at 15:27 ----------

 

ootan 20euri

 

Sa tead kus ma elan...

 

tead et ma võin su praegi menti anda? teiste infot ei tohi kõigile lihtsalt jagada. see on seadusega karistatav


24y4hl2.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
tead et ma võin su praegi menti anda? teiste infot ei tohi kõigile lihtsalt jagada. see on seadusega karistatav

 

Ei ole kui asi kriminaalne ning raha varastamine on kriminaalne


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
täpselt . oliver sina maksa oma rahad ära ja siis sa ei pea ju põdema , et keegi sinu kodu pildistab ?;)

 

aga ikka, ma lähen su maja juurde, teen igast nurgast pildid ja postitan kõik foorumid täis need. oleks see normaalne?


24y4hl2.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tglt on asi nii, et raha on tema käes ning ta pole mulle midagi kandnud ning acc pole minu käes.

 

Raha pole makstud ülekandega räägime sollides mis kantsid telefoniga ning kui soovi ning nende piltide pärast menti lähed siis tele2 avaldab ka selle info

 

---------- Post added 01-03-11 at 15:38 ----------

 

aga ikka, ma lähen su maja juurde, teen igast nurgast pildid ja postitan kõik foorumid täis need. oleks see normaalne?

 

Kui on olemas põhjus siis küll jh


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ma ei räägi sinuga vaid selle teise vennaga.

 

minuga?

 

Eks tule ning võta 20 euri ka kaasa E klassi poiss


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

lisa msn: [email:3n2jdd2e]kassakiorjandus@rps.ee[/email:3n2jdd2e]

 

 

Oliver:

 

Sinu klassi Janno(Suur janno ) teab ka osaliselt midagi su vargustest ning inim tõestaja on kõige parem tõestus


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
tra kes sina oled ???

 

Aga noh kui 17.00 sind ristmikul ei ole siis lasen koolis selle teema ülesse võta ning lasen ohvril õpetajale räägita,et 9E klassi poiss lasi ta üle

 

Sul on 1h aega....


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga noh kui 17.00 sind ristmikul ei ole siis lasen koolis selle teema ülesse võta ning lasen ohvril õpetajale räägita,et 9E klassi poiss lasi ta üle

 

Sul on 1h aega....

 

tra mida sa ajad loxx?? ma pole isegi sauel ning ma pole talle mingit 20€ võlgu . Ma olin talle 150kr võlgu mille maksin 2a tagasi ära.


24y4hl2.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
tra mida sa ajad loxx?? ma pole isegi sauel ning ma pole talle mingit 20€ võlgu . Ma olin talle 150kr võlgu mille maksin 2a tagasi ära.

 

Noh siis räägib klassijuhataja sinuga juba edasi kuid sul veel 52 minutit aega...

 

20E ehk 300krooni Ning mingit tagasi maksmist pole toimunud

 

Ja kui see Venelane9999 tõesti sai teilt üle ning on nõus pöörduma politseise siis natukene Ühiskondlikut tööd ja noh raha trahvid ka...

Ning ei usu,et su emale meeldiks järje kordne sitt. Ning kui raidilt varastatud raha on tagasi makstud siis rohkem andmeid nagu sinu nr su ema nr ning täpsem info su varguste kohta jääb minu teada

 

---------- Post added 01-03-11 at 17:02 ----------

 

Nagu näha sind ei tulnud...

 

 

Räägi juba emale ära siis ema ei ehmu homme kui koolist helistatakse


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.