Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kas sa oled "legit" mängija?

Kas mängid ausalt?  

164 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas mängid ausalt?

    • Jah, mulle meeldib mängida! :)
    • Ei, olen botter ja olen endaga rahul.


Soovitatud postitused

Kas sa lugesid teksti ka läbi enne kui kirjutasid?faking troll, tõesti kas sa mängid lolli või oled loll?Ainult sina suudaksid taguda rannas pihku ahjaa sa ei käi ju rannas vaid nolad päevad läbi ruuni õigus. Täitsa unustasin ära, sorri kuid sul endal on püksis tatt. Ema sul on debiil ja miks ma peaksin ise nolama kui on loodud programmid mis teevad sinu eest? Ei imesta kui sa põhikooli/gümnaasiumit pooleli ei jäta ruuneskeibi pärast.Miks ma peaksin ise mängima?Põhi asi miks ma runest lahti veel niipea ei ütle kuna tuli free trade ja ma proovin endale korraliku raha summa teenida ja siis maha müüa paksuke samblahabemest kukk. Tõmba klamberpähe endale ja ole oma ette friik.

Umadbro.jpg?imageSize=Large&generatorName=Trollface-dot-jpeg

 

kas sa ajudoonor sellele ei ole mõelnud, et rsi mängitakse ajaveetmiseks? sina seda ilmselgelt ei tee, lased progredel teha, mis näitab, et sa oled mängust ilmselgelt sõltuvuses ja ei suuda quitida, kuna tahad rohkem ja rohkem leveleid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Umadbro.jpg?imageSize=Large&generatorName=Trollface-dot-jpeg

 

kas sa ajudoonor sellele ei ole mõelnud, et rsi mängitakse ajaveetmiseks? sina seda ilmselgelt ei tee, lased progredel teha, mis näitab, et sa oled mängust ilmselgelt sõltuvuses ja ei suuda quitida, kuna tahad rohkem ja rohkem leveleid.

 

Jah, kullake ma armastan sind niiväga. Kahjuks /rõõmuks ma pole sellest sõltuvuses kiisupoja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise Botin ainult raha osade kasutajatega ja nendelt tõstan raha purele mis on peaaegu legit tehtud:D Edaspidi hakkan vb mille müüma.

Ise ei saa aru sellest vennast kes väidab et bottmine-runesõltuvus aga rune legit pelamine ei ole ?:D


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eks ma mängin mõlemat :D

Et bottimiseks on üks kasutaja ja legit mänguks teine .

Siiamaani pole õksgi botted account banned või rollbacki saanud : )


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

elustame ikka uuesti teema.

Ootaks uute inimeste vastuseid :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vot ei tea mina, miks bottida runescapes? Ei ole kunagi bottinud ega midagi, alati ise kõike teinud, sellepärast üldse ju mängitaksegi või mis? Raha ja asju saab ju ka kergelt teenida, nüüd kus on duel arena ja high-level kasutajatega on asi veel lihtsam, saab bosse tappa kes korralikult asju dorpivad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kuhu jäi valik, et mõlemad? Bottin ja mänging legit.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei, olen botter ja olen endaga rahul.

Ise siis ainult questin ja teen sellist sitta, olid ajad kui lasin ise nola. Nüüd enam ei viitsi, botiga saab kõik lihtsamalt :D !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kuhu jäi valik, et mõlemad? Bottin ja mänging legit.

 

no siis botid. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.