Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

(h)m: P2p 1= 8m rsgp

Soovitatud postitused

VIP

Küsida tohib, siis mida tähendab see ( h)?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lasi üle, ütles, et läheb aega ja trades banki endale! P2p ka ei saand!

ärge ostke!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mhm, lase jah.

Kas see kasutaja on siis p2p?

30hne54.png

 

bjij29.png

Ei ole pinni "MÜÜNUD"?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma tegin su ilusti memberiks. See lobby pilt on tõenäöliselt võetud täiesti suvalise kasutaja oma, et saaksite mult nõuda selle 8m tagasi ja saaksite tasuta p2p olla. Mina tegin teid memberiks , niiet te ei saa öelda, et te saanud makstu eest vajalikku asja!!!!!

 

---------- Post added 25-02-11 at 15:07 ----------

 

Ja ip järgi näha, et ma ei ole teie kasutajaga sisselogimist mängu teinud! Nii, et peaks sinu kahjuks sulle teatama, et su tasuta p2p katse ebaõnnestus!

 

Paluks teema puhtana nüüd hoida! Iga järgmine post mis teed, lasen sind warnida!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma tegin su ilusti memberiks. See lobby pilt on tõenäöliselt võetud täiesti suvalise kasutaja oma, et saaksite mult nõuda selle 8m tagasi ja saaksite tasuta p2p olla. Mina tegin teid memberiks , niiet te ei saa öelda, et te saanud makstu eest vajalikku asja!!!!!

 

---------- Post added 25-02-11 at 15:07 ----------

 

Ja ip järgi näha, et ma ei ole teie kasutajaga sisselogimist mängu teinud! Nii, et peaks sinu kahjuks sulle teatama, et su tasuta p2p katse ebaõnnestus!

 

Paluks teema puhtana nüüd hoida! Iga järgmine post mis teed, lasen sind warnida!

 

 

Jap, warni mind. Tean, et tõde on valus ... Arvata on, et sinu ipd ei näita kui vaatasin kodulehelt kas on jms, käisin kasutajas sees. Kasutaja oli viidud g.e eest Lumbi kus meie trade ka toimus. Ilmselgelt aru saada, et kandis raha enda kasutajale. Tema kasutaja box273 vms ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Jap, warni mind. Tean, et tõde on valus ... Arvata on, et sinu ipd ei näita kui vaatasin kodulehelt kas on jms, käisin kasutajas sees. Kasutaja oli viidud g.e eest Lumbi kus meie trade ka toimus. Ilmselgelt aru saada, et kandis raha enda kasutajale. Tema kasutaja box273 vms ...

 

Ma võin ka ju mingi lamp story välja mõelda.

Kurtsin oma murest Dumbyle, et sa käid siin laimamas tühja.

Ta palus sul temaga ühendust võtta: [email:1pvnl3uq]dumby@dice.ee[/email:1pvnl3uq]

 

---------- Post added 25-02-11 at 15:21 ----------

 

ma ei süüdista ega midagi ,aga kutt ei olnud nõus mulle ette käima...

2 tehinguga vend annab aind 100+-ile ette, veits naeruväärne

 

Sul ei ole mingit õigust teha maha inimest sellepärast, et ta ei usalda võihvõõraid. Ma alles täna hakkasin siin foorumis ringi surfama, niiet arusaadav miks usaldus inimeste vastu nii väike!!! laimu eest ja maha tegemise eest võib saada veel warn ükspäev.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

V T, sorry aga pole newcomer ja tean kes Dumby on :D

Mina olen see kellel mure, mitte sinul, sina said just hetk tagasi 12M rikkamaks.

 

To -yep: Arvata on, et sulle käib ette. Sind Usaldatakse ja kui sa ütled, et on norm vend siis keegi ei süüdista teda enam scammis ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
V T, sorry aga pole newcomer ja tean kes Dumby on :D

Mina olen see kellel mure, mitte sinul, sina said just hetk tagasi 12M rikkamaks.

 

To -yep: Arvata on, et sulle käib ette. Sind Usaldatakse ja kui sa ütled, et on norm vend siis keegi ei süüdista teda enam scammis ...

 

Holiday Inn, võta dumbyga ühendust. Ta tahab proofi su süüdistustele ja kui seda ei ole sul , siis bye bye siit foorumist!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma võin ka ju mingi lamp story välja mõelda.

Kurtsin oma murest Dumbyle, et sa käid siin laimamas tühja.

Ta palus sul temaga ühendust võtta: [email:183zd86u]dumby@dice.ee[/email:183zd86u]

 

---------- Post added 25-02-11 at 15:21 ----------

 

 

Sul ei ole mingit õigust teha maha inimest sellepärast, et ta ei usalda võihvõõraid. Ma alles täna hakkasin siin foorumis ringi surfama, niiet arusaadav miks usaldus inimeste vastu nii väike!!! laimu eest ja maha tegemise eest võib saada veel warn ükspäev.

 

Sa oled endale siin foorumis ikka jube suured õigused võtnud, 1 päeva liige olnd ja juba "warnid" inimesi.

Ning avastasin üsna veidra kokku sattumuse,

EoE ja V T on 30 minutiliste vahedega liitunud siia foorumisse, ning juba 1 tehing, ning see vend pole isegi postitanud tema teemasse.

Ma ei süüdista, vaid hoiatan :) Vaata ÕSist nende sõnade tähendust, sibul


472a0e17baef46ae83e30d51dbac4844.0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mulle käid ette?

 

Yep, ma käin ette sulle, kuna sul 400+ tehingut :O

 

Lisa msn: [email:26t3yfpy]VahurTalirand93@hotmail.com[/email:26t3yfpy]

 

---------- Post added 25-02-11 at 16:13 ----------

 

Sa oled endale siin foorumis ikka jube suured õigused võtnud, 1 päeva liige olnd ja juba "warnid" inimesi.

Ning avastasin üsna veidra kokku sattumuse,

EoE ja V T on 30 minutiliste vahedega liitunud siia foorumisse, ning juba 1 tehing, ning see vend pole isegi postitanud tema teemasse.

Ma ei süüdista, vaid hoiatan :) Vaata ÕSist nende sõnade tähendust, sibul

 

EoE mu klassivend. Ja me mõlemad tema juures regasime, et müüa oma millid ja pinnid maha, mis me koos tegime.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Yep, ma käin ette sulle, kuna sul 400+ tehingut :O

 

Lisa msn: [email:fawv2nrg]VahurTalirand93@hotmail.com[/email:fawv2nrg]

 

---------- Post added 25-02-11 at 16:13 ----------

 

 

EoE mu klassivend. Ja me mõlemad tema juures regasime, et müüa oma millid ja pinnid maha, mis me koos tegime.

 

Siis võiks sulle banaani tehingute vahetamise eest lükata?

Kui sa väidad et te tegite koos raha ning müüsite KOOS siis on see tehing, mis ta sulle pani üdini vale ju.

poiss mida rohkem sa räägid, seda suurema augu sa endale kaevad, otsi mõni uus foorum :)


472a0e17baef46ae83e30d51dbac4844.0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.