Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Pildi töötlus programm.

Küsimus

Võiksite anda mulle mingise mõtte või näite, kust saaks daunlaudida PS-i - Photoshopi, või teate mingit teist. Ausalt öeldes mul ajud koos, sellest otsimisest. Mitte kuskilt ei leia mingit korrekset programmi.

PS-i olen mitmest kohast tõmmanud, isegi torrentina, aga EI - ps-i daunlaudides tuleb üldse mingi Br Bridge programm, Adome oma.

 

 

Võiksite mingi näpunäite anda, või öelda mingi programmi millega saab pilte töödelda, või siis signasi/avatare teha. :-)

 

Tänud. :)


toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

7 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
Author of the topic Postitas

GIMP-iga mina ei saa signasi teha. Aga kas keegi oleks nii lahke, kes ise on photoshop daunlaudimist kogenud. Et võiks öelda mõne hea lehe.

Ma arvan, et siin vahvlis heasi inimesi küll ;)

E: lehitsesin isegi neid eelmisi teemasi, ei leidnud midagi phtoshopi kohta. Kui oli, siis oli ainult õpetust vms. Aga downloadi pole :s


toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Google.ee » 'photoshop cs4 portable' , täiesti tasuta, mitte mingit torrenti ka


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.