Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Vahendajate süsteem

Soovitatud postitused

Ahsoo, no nüüd jäin mina süüdi.

Dumby veel ütles mulle, et Sunparty ei luba selliseid teemasi teha ja sellepärast ta minu unofficial teemad ära kustutas..

 

Vabandused, kui sinu eest rääkisin.

 

Hetkel teemade tegemine ja idee pooldamine on kaks eri asja. Idee mulle meeldib ja ilmselt ma ka teostan selle, kuid praegu MMi teemasid näha küll ei tahaks. Kõige jaoks on oma aeg ja oma koht- kannatust. :)


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hetkel teemade tegemine ja idee pooldamine on kaks eri asja. Idee mulle meeldib ja ilmselt ma ka teostan selle, kuid praegu MMi teemasid näha küll ei tahaks. Kõige jaoks on oma aeg ja oma koht- kannatust. :)

 

No saa siis nüüd sinust aru :D

Said siis minu postist ise valesti aru.

 

Marrk:

Sunparty on olnud sellele siiamaani vastu ja Dumby on see, kes neid teemasi on koguaeg kustutanud.

Peace.

 

;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jeee! Moded on OMM'id!

Vähemalt 2 mode on scammi eest banni saanud .. See, et sa mode oled, ei tähenda, et sa usaldusväärne oled.

 

Ei ole poolt ega vastu.

 

sa ära üritagi omm saada lasnamäe gangsta....

see on see vend kelle nimi on mingi võluri oma.....vaheta ära ja pane võlur Oz:d:D:d:d:DEma Võlur Oz ei tahtnud nimeks panna???

mode ikka trustem kui tavalin kasutaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aga kui juba selline süsteem teha, siis võiks olla vähemalt OMM'del kõikidel samasugune minimum fee, 1 või 2€ vms. Kui nt üks teeb tasuta, siis teised võivad ju kohe asjad kokku pakkida ning süsteem lonkaks sajaga. Ise võib-olla kandideeriks ka OMM'i kohale. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aga kui juba selline süsteem teha, siis võiks olla vähemalt OMM'del kõikidel samasugune minimum fee, 1 või 2€ vms. Kui nt üks teeb tasuta, siis teised võivad ju kohe asjad kokku pakkida ning süsteem lonkaks sajaga. Ise võib-olla kandideeriks ka OMM'i kohale. :D

 

OMM peab olema TRUSTED milles sinujuures kahtlen....muidu kandideerib iga lont OMM kohale

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
OMM peab olema TRUSTED milles sinujuures kahtlen....muidu kandideerib iga lont OMM kohale

 

Lubage naerda :D

Stan on isegi rohkem trusted kui mõni OMM praegu. (In my option)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
OMM peab olema TRUSTED milles sinujuures kahtlen....muidu kandideerib iga lont OMM kohale

 

HAHAHHAHHAHHA, vabandust, aga sa oled debiil..


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
HAHAHHAHHAHHA, vabandust, aga sa oled debiil..

 

mida???

80 teh 100% ei näita kas trusted or not

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mida???

80 teh 100% ei näita kas trusted or not

 

Peaaegu 4 aastat siin liige olnud, 19 aastane, tean teda irl..

 

Ma ei usaldaks pigem selliseid vendasid niipalju kes pinnidega on endale 200 tehingut saanud.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Peaaegu 4 aastat siin liige olnud, 19 aastane, tean teda irl..

 

Ma ei usaldaks pigem selliseid vendasid niipalju kes pinnidega on endale 200 tehingut saanud.

 

No, kuna obv räägid minust, siis võta teadmiseks et ~30% tehingutest on üle 50 euri olnud vms ($ sales, gp sales jne).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

No, kuna obv räägid minust, siis võta teadmiseks et ~30% tehingutest on üle 50 euri olnud vms ($ sales, gp sales jne).

 

Ei, ma ei rääkinud sinust.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Sai natukese Amichie'ga siis MSnis sellest räägitud ja tuli mõte ka Vahvli liikmetelt arvamust küsida.

 

Mis te arvaksite korralikust vahendajatae süsteemist ?

N.ö eraldi alafoorum, kus oleks 2 ''mini-alafoorumit'', ühes OMM (ametlikud vahendajad, ehk official middleman) ja teises UMM (mitte-ametlikud vahendajad, ehk unofficial).

Et teema teha UMM'i alafoorumisse on vaja ntks teatud arv tehinguid.

Et saada OMM'iks pead vahendama teatud arvu tehinguid.

 

Täpsed arvud ja muud asjad saaks kokkuleppida.

Hetkel lihtsalt tahaks teada, paljud oleksid sellisest asjast huvitatud ja valmis ka vahendajaid kasutama?

Pettuste protsent väheneks sellega meeletult, eriti kui enamus vahendaksid ilma n.ö teenustasuta.

 

 

Parimate soovidega,

Chfz.

 

võiks küll, kuigi niigi amichie sittagi ei tee siin foorumis, täiesti mõttetu tegelane, promob oma rs24ja ja sellega asi piirdub.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
võiks küll, kuigi niigi amichie sittagi ei tee siin foorumis, täiesti mõttetu tegelane, promob oma rs24ja ja sellega asi piirdub.

 

Ta lihtsalt ei taha asjasse sekkuda, et las ülejäänud juhtkond otsustab taoliste asjade eest.

Ja ta tegeleb foorumi n.ö tehnilise poole eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

 

Ta lihtsalt ei taha asjasse sekkuda, et las ülejäänud juhtkond otsustab taoliste asjade eest.

Ja ta tegeleb foorumi n.ö tehnilise poole eest.

paras pussy siis

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Referendum käib.

Kui 1 500 000 häält kokku saab, siis tuleb vahendajate süsteem ära kah!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.