Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer: SanderOlen

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Mind ei huvita mingi ümmargune jutt, ma tahan teada, kes mulle käskis saata PM-i.

 

---------- Post added 21-02-11 at 10:58 ----------

 

Ja PS. tahan näha msn-i logi täpselt samadel aegadel, kui mina küsisin "sinult" PM-i. Siis näeme kes ja kas sul seda teha kästi. ja seega saame teada õige petturi msn-i.


tumblr_m5fwkksWxl1ro3l0qo4_400.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul on kaks msni . Üks on minu isklik (sanderkn@hotmail.com) ning teine RSIOMA ( [email:21j6wlp0]sanderolenv@hotmail.com[/email:21j6wlp0]) . Olen laadinud endale alla uue msni , kus pole võimalik olla kahes msnis samalajal . Muidugi on mulle isklik elu tähtsam , seega olen isiklikus msnis ka alati . Rsi omas olen olnud ebuddys , kus paraku ei jää logi alles , see on põhjus miks ei saa tõestada , et räääkisin mingi teise vennaga msnis . See on ju selge , et mind lavastati süüdi . Ma pole ka nii loll , et mingi pinni prst lasen ennast bannida . Mul on olnud palju paremaid tehinguid kus on ette käitud , oleksin juba ss üle lasknud . Nüüd on aga mängus 60kr . Tõesti lubage naerda , mida saan enda seotada 60kriga ? Foorumlane L A K S - saab ka tõestada , sest teda üritati ka scammida minu fake msnis .

Insaneri teema , mul oli tõestus materjal , kus seda sama kasutajat müüdi hiljem . Selletõttu sain ma unban .

Veel huvitab mind see , kes oli see naiivne moderaator , kes mind bannis . Tekkib küsimus " KAS TÕESTI EI SAADA ARU , ET SEE OLI TÜHINE LAVASTUS ? " Mina seda 1 pini omast taskust kinni ei maska , ning kui saan uuesti banned pöördun kõrgema juhtkonna poole , sest mailase ennast siin bannida , mingi idioodi pärast . Siin on palju olnud , kus nii süüdi lavastatud . Ei ole ma esimene ega ka viimane . Palun moderaatori arvamust , teised spämmerid hoidke , enda poolt v vastu arvamused endale .


[sIGPIC][/sIGPIC]

Sanderolenv@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mul on kaks msni . Üks on minu isklik (sanderkn@hotmail.com) ning teine RSIOMA ( [email:3c71ku7m]sanderolenv@hotmail.com[/email:3c71ku7m]) . Olen laadinud endale alla uue msni , kus pole võimalik olla kahes msnis samalajal . Muidugi on mulle isklik elu tähtsam , seega olen isiklikus msnis ka alati . Rsi omas olen olnud ebuddys , kus paraku ei jää logi alles , see on põhjus miks ei saa tõestada , et räääkisin mingi teise vennaga msnis . See on ju selge , et mind lavastati süüdi . Ma pole ka nii loll , et mingi pinni prst lasen ennast bannida . Mul on olnud palju paremaid tehinguid kus on ette käitud , oleksin juba ss üle lasknud . Nüüd on aga mängus 60kr . Tõesti lubage naerda , mida saan enda seotada 60kriga ? Foorumlane L A K S - saab ka tõestada , sest teda üritati ka scammida minu fake msnis .

Insaneri teema , mul oli tõestus materjal , kus seda sama kasutajat müüdi hiljem . Selletõttu sain ma unban .

Veel huvitab mind see , kes oli see naiivne moderaator , kes mind bannis . Tekkib küsimus " KAS TÕESTI EI SAADA ARU , ET SEE OLI TÜHINE LAVASTUS ? " Mina seda 1 pini omast taskust kinni ei maska , ning kui saan uuesti banned pöördun kõrgema juhtkonna poole , sest mailase ennast siin bannida , mingi idioodi pärast . Siin on palju olnud , kus nii süüdi lavastatud . Ei ole ma esimene ega ka viimane . Palun moderaatori arvamust , teised spämmerid hoidke , enda poolt v vastu arvamused endale .

 

Ma tahan teade, selle msn-i aadressi, kes sul PM-i käskis saata omg,


tumblr_m5fwkksWxl1ro3l0qo4_400.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

idioot , Diil oli nagu diil ikka . Tema soovis mille , mina saatsin pm . SS ta logis välja , et net kadus pidin uuesit saatma . Mul oli pohhuj , ega ma kade polnud pm saates , sest enne sellise pettusegakokku polnud puutunud . Mina soovisin ainult oma mille maha ju , jäta see teema , Ole teinekord hoolikam msni vaatamisel


[sIGPIC][/sIGPIC]

Sanderolenv@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Insaneri teema , mul oli tõestus materjal , kus seda sama kasutajat müüdi hiljem . Selletõttu sain ma unban .

Veel huvitab mind see , kes oli see naiivne moderaator , kes mind bannis . Tekkib küsimus " KAS TÕESTI EI SAADA ARU , ET SEE OLI TÜHINE LAVASTUS ? " Mina seda 1 pini omast taskust kinni ei maska , ning kui saan uuesti banned pöördun kõrgema juhtkonna poole , sest mailase ennast siin bannida , mingi idioodi pärast . Siin on palju olnud , kus nii süüdi lavastatud . Ei ole ma esimene ega ka viimane . Palun moderaatori arvamust , teised spämmerid hoidke , enda poolt v vastu arvamused endale .

Mis tõestus see on millest siin räägid siis?

Müüsid kasutaja, andmed mille kaasa andsid said denied, oleksid pidanud raha tagasi saatma. Kasutaja võeti tagasi nii, et seda polnud võimalik ise tagasi võttagi. puudusid korrektsed andmed. Kasutaja müüjana olid sina see inimene kes vastutab. See kes seda uuesti müüs oli järelikult kolmas inimene, kes selle kasutaja sulle müüs või keegi kes oli omanik varemgi olnud.

 

Mis loogika see üldse on siin, et olen 1.5a banned siis näitan kellegi vello tehtud teema ette, et müüakse sama kasutajat ja saan unbanned?

Samahästi võisid ise seda oma varikontolt uuesti müüa.

 

Sellise loogika puhul ma võin siin 1k eurode eest kasutajaid müüa jäädes unbanned, ei mina tea kes mu müüdud kasutajaid tagasi tõmbab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

SanderOlen. Ma ei süüdista otseselt sind enam, lihtsalt ootame mis admin arvab. Kuna see oli keegi teine, sest ta logis välja vahepeal, et teise msni-ga sisse minna ja sinult pm küsida. Aga jah, kahju, et sa meelde ei jätnud vms.


tumblr_m5fwkksWxl1ro3l0qo4_400.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mul oli sama moodi ostsin nilsi pukk käest acci ja sanderolen on sellel accil esimene omanik ,nils pukk teine omanik ja mina kolmas ,veb tõmmati see acc tagasi mina ei saand seda kasutajat tagasi võtta ega ka nils pukk ja palusin sanderolen tagasi võtta ,sain ta käest acci tagasi aga bank oli millidest tühjaks tehtud,küsisn sanderolen käest õiget andmed ja ta ütles ,et tal need andmed ära kustutatud ja peale seda ütles mul kiire ma pean ära minema.VÄGA HUVITAV KUIDAS SA SIIS ACCI TAGASI VÕTSID VÕI MIS,KAHTLANE VEND ON TA TÕESTI


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Idioot , sain unban , kuna seda acci müüdi hiljem !

 

Nii kettasse ikka mingi pinni p2rast ei l2heks.

Jumala pohhuj et scammisid. Olen ise ka kunagi proovinud niimodi seda nii6elda meetodit but failed. Maksin k6ik tagasi.

GG. V2hemalt julgen tunnistada, kui sa oleks syytu ei s6imaks sa siin igat yht igas postituses idioodiks.

Mine magama.

 

:ty


:cheers:doh:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.