Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Vaatasin, et teistele innogamesi mängudele - Tribal Wars ja The West - oli teema olemas, aga sellele mitte.

 

Tegu on sisuliselt sama asjaga mis Tribal Wars, ainult et mängu tegevusaeg on Vana-Kreeka. Ehitad oma linna üles, lood sõjaväe ja hakkad vallutama teisi. Erinevalt tribal Warsist on mängus ka jumalad, keda saad kummarada ja kelle abiga saab mitmeid erinevaid jumalikke võimeid oma linnadele ja sõjavägedele abiks/või kahjuks saata ning lisaks luua ka väga tugevaid müütilisi elukaid.

Mängus on väga oluline ka laevastik ja meresõda, sest mäng on üles ehitatud saarte põhiselt. Erinevate saavutuste eest saab igasugu medaleid ja asju ja, igatahes üsna põnev. Minu meelest on palju mitmekesisem ja huvitavam kui Tribal Wars.

 

Keegi juhuslikult mängib seda? Ise olen vaikselt paar kuud Epsilon ja Zeta maailmades mänginud ja Zetas läheb praegu väga hästi, olen ühe selle maailma tugevaima alliance'i trainers alliance'is, kust peaks kohe-kohe välja saama.

 

Link - http://www.grepolis.com

 

Isegi kui keegi ei mängi, siis vähemasti on teema tehtud ]1864058[/snapback][/align]

 

Ise olen seda pelanud juba mingi 3 päeva vast ning pean tunnistama, et tõesti hea mäng on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.