Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Cmb 60 f2p pure!

Soovitatud postitused

tean kõiki andmeid + ei soovita osta, linnar vana tsort tõmbas mult selle kasutaja ära , realnimi on realkinq ja vahepeal oli i6i6i6i6i6i6i6i vms .ja sa pole 2 omanik tomuch lie . siin foorumis on 2-3 inimest seda müünud . linnar , mina ja siis üks tüüp kellele linnar selle müüs .maksin selle eest 150 eeku so fuck off nerd . kao nahhuj siit scammer . hakkad valetama et sa 2 omanik ? mina peaksin 3 olema ja siis see kellele sa edasi müüsid 4 idioot .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
tean kõiki andmeid + ei soovita osta, linnar vana tsort tõmbas mult selle kasutaja ära , realnimi on realkinq ja vahepeal oli i6i6i6i6i6i6i6i vms .ja sa pole 2 omanik tomuch lie . siin foorumis on 2-3 inimest seda müünud . linnar , mina ja siis üks tüüp kellele linnar selle müüs .maksin selle eest 150 eeku so fuck off nerd . kao nahhuj siit scammer . hakkad valetama et sa 2 omanik ? mina peaksin 3 olema ja siis see kellele sa edasi müüsid 4 idioot .

 

tead laps, ma ostsin selle kasutaja tagasi

so yea

ja sinuga sai asi lahendatud.

sa olid nõus kõigega..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
minuga ? nüüd see kasutaja mille sa mulle antsid pon ka 2ra t6mmatud see gmaul pure . so fuck off ?

 

mm kas teen sul margi maha ja postitan tõestuse, et sa ise vahetasid selle acci

so yea gtfo

järgmine selline post sinult lasen warnida

 

Bump

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
VAHETASINGI , aga kasutaja tõmmati ära kuna see kasutaja mille ma antsin talle oli ära tõmmatud . henriga tegin diili tal vahvlis 30 + tehingut so fuck off

 

see enam pole minu mure mis sinu tankist vms sai

aga jh bump

reported tho

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.