Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Eesti Kalevipoeg Soome Sortse Sugemas

Soovitatud postitused

SUPERVIP

 

Kuidas Soome politsei kakles eesti kukeseene müüjaga Helsinki turul 2009 aastal. Kallale mindi lihtsalt sellepärast, et see oli eestlane

 

Tra te olete idioodid, kes arvavad, et Soome politsei läks sellele tüübile "kallale", kuna ta oli eestlane. Ment oli seal, et kontrollida luba, mida sellel mehel polnudki. Sellepärast ka see jama. Kui see ajudebiil poleks agresiivseks läinud, poleks seda jama ka olnud. Kasvage suureks.

 

Nuff said. Politsei ise oli ka ikka paras nali. Oleks siis kohe võinud selle tüübi maha väänata seal aga mida nemad seal tegid...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ka vanglas oli madinaks minemas, kui meest taheti teise kambrisse viia. Ta tegi linariba märjaks ja sidus selle otsa paar raamatut, et sellise “relvaga” ennast kaitsta. “Siis nad tulid – neljakesi,” kirjeldab Kuus toimunut. “Lubasin võidelda lõpuni. Kasutasin spartalaste taktikat – nad ei saanud korraga sisse tulla, vaid ühekaupa, ning ma teadsin, et üks ühe vastu olen neist üle. Ju oli minu olek nii kiskjalik ja ohtlik, et nad loobusid, paludes mul rahulikult kaasa tulla, et ma saaksin kohtuda uurija ja tõlgiga.”

 

LOL, aga kõiki kommentaare youtubes ka ei tasu uksuda riks.


d6.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Päris hea. Lasti pisargaasiga, aga muidugi ei aitanud. :D Oleks see tüüp peksnud poliisid vaeseomadeks. :D

 

Mille pärast täpsemalt nad läksid selle eesti müüjaga tülli?

 

Politseikoolis eriväljaõppe saanud Mart Kuus kaitses ennast kuue hambuni relvastatud politseiniku eest. “Relvadeks olid tal marjakorv ja harjavars,” ütles Helsingi politsei komissar Tom Packalén Delfile.

prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nalja sai aga iseenesest mõttetu tont.:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Politseikoolis eriväljaõppe saanud Mart Kuus kaitses ennast kuue hambuni relvastatud politseiniku eest.

Ei julge vend, et julges mentidele vastu hakata. Võmmid tulevad ise juurde ilma mingi põhjuseta ning kui inimene advokaati nõuab, siis hakkavad pipragaasi laskma ja nuiaga kohe peksma. Õige kah, et vastu hakkas.

Eriti koom oli seda vaadata kui see mingi müüja oma harjaga sinna tuli, üritas vist ässa mängida seal. :D Naersin tükk aega. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei julge vend, et julges mentidele vastu hakata. Võmmid tulevad ise juurde ilma mingi põhjuseta ning kui inimene advokaati nõuab, siis hakkavad pipragaasi laskma ja nuiaga kohe peksma. Õige kah, et vastu hakkas.

Eriti koom oli seda vaadata kui see mingi müüja oma harjaga sinna tuli, üritas vist ässa mängida seal. :D Naersin tükk aega. :D

 

Advokaadi saad sa alles politseiasutuses, mitte kuskil keset turgu...

Tutvu ka enne teema. Ei olnud põhjuseta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Päris hea. Lasti pisargaasiga, aga muidugi ei aitanud. :D Oleks see tüüp peksnud poliisid vaeseomadeks. :D

 

Mille pärast täpsemalt nad läksid selle eesti müüjaga tülli?

 

Kui õieti aru sain siis ta müüs seeni odavalt ja teised seenemüüad said kurjaks, sõimasid ning kutsusid politsei. Politseid lasi piprakaasi näkku ja eestlane viskas korvi, siis hakkasid juba need sommid peksma(võin ka totaalselt mööda panna).

 

Päris hästi sai naerda kui too seenemüüa harja pooleks tegi ja siis keegi:"Oo, Samurai" ütles. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tsiteerin Mart Kuuse kommentaari Õhtulehest: Esiteks Eesti marja ja seeneturul kord majas! Keskturul hinnad marjadel ja pohladel maas - TÄNU MINULE!!! Nõmme turul samuti, Rotermanni turul ka!!! Kodus kord majas!!!!

20 aasta jooksul pole mitte ükski eestlane, venelane ega muu rahvusest esindaja saanud Helsingi turul kauplemisluba!!!! Ma läksin sinna, pakkusin 1000eur päevaraha lisaks olin nõus tasuma kõik trahvid max määrades!!! See loa teema täielik jama! Küsimus selles, et meid eestlasi on peetud alama rassi rahvaks keda võivad soomlased ekspluateerida - maksavad siin max 4 eur, jätavad arved tasumata, müüvad 25eur edasi, kepivad sõna otseses mõttes eestlased läbi ja siis on veel õiged ka!!! MINA EI OLE SELLINE TAGASIHOIDLIK MUNAJOODIK, KES LASEB ENDALE LIHTSALT SISSE SÕITA!!!! Ma palusin endale advokaati, aga mulle ei võimaldatud seda - kõikidel in on õigus advokaadile, eriti siis kui teise riigi kodanik!!! Soomlased lihtsalt naeravad meie üle - aga see muutub!!! Mul pole soome rahva vastu mitte midagi halba öelda, aga politsei vägivald sellises ulatuses, arstiabita jätmine (sain esimest korda arstiabi 72h!!!!! hiljem ja Eestis) Olen lõpetanud Eeesti Riigikaitse Akadeemia kohtueelse uurimise ja tean täpselt millised õigused ja kohustused mul on!!! NEid õigusi rikuti kõige rängemal moel! Kas ma pidin laskma ennast soome politseil ennast lihtsalt sodiks tampida - EI, EI,EI!!! Krt kes kaitseb in politsei vägivalla eest??? Aga ma olen Eesti riigi kodanik s.t et ma olen automaaatselt kriminaal soome riigi jaoks???

Tegelik rõhuasetus on selles, et helsinki linnavalitsus, politsei saab katuseraha, mis ulatub 10miljonitesse eurodesse ja et selle soome turu marjade-seente turumaht on 500milj EUR ehk ca 7,5 miljardit krooni!!!

Eestlased, kui te tahate olla orjad, siis see teie vaba valik!!! MINA IGATAHES EI OLE!!! Tean, et ma ei ole üksi ja ma koodan need normaalsed mitte tallalakkujad, mittekitsed, mittepugejad enda seljataha! Oleks aeg talveunest ärgata ja lõpetada see MASU jutt ära! Las Sõõrumaa sugused klounid pakivad asjad kokku ja põgenegu oma Hispaania villadessse, aga MINA JÄÄN KOJU, sest mul pole kuskile mujale minna ja teen kõik endast oleneva, et edaspidi suhtutakse EESTLASTESSE SOOMES RESPEKTIGA!!! (allikas: http://www.ekspress.ee/news/paevauudised/eestiuudised/article.php?id=27691061&com=1)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tsiteerin Mart Kuuse kommentaari Õhtulehest: Esiteks Eesti marja ja seeneturul kord majas! Keskturul hinnad marjadel ja pohladel maas - TÄNU MINULE!!! Nõmme turul samuti, Rotermanni turul ka!!! Kodus kord majas!!!!

20 aasta jooksul pole mitte ükski eestlane, venelane ega muu rahvusest esindaja saanud Helsingi turul kauplemisluba!!!! Ma läksin sinna, pakkusin 1000eur päevaraha lisaks olin nõus tasuma kõik trahvid max määrades!!! See loa teema täielik jama! Küsimus selles, et meid eestlasi on peetud alama rassi rahvaks keda võivad soomlased ekspluateerida - maksavad siin max 4 eur, jätavad arved tasumata, müüvad 25eur edasi, kepivad sõna otseses mõttes eestlased läbi ja siis on veel õiged ka!!! MINA EI OLE SELLINE TAGASIHOIDLIK MUNAJOODIK, KES LASEB ENDALE LIHTSALT SISSE SÕITA!!!! Ma palusin endale advokaati, aga mulle ei võimaldatud seda - kõikidel in on õigus advokaadile, eriti siis kui teise riigi kodanik!!! Soomlased lihtsalt naeravad meie üle - aga see muutub!!! Mul pole soome rahva vastu mitte midagi halba öelda, aga politsei vägivald sellises ulatuses, arstiabita jätmine (sain esimest korda arstiabi 72h!!!!! hiljem ja Eestis) Olen lõpetanud Eeesti Riigikaitse Akadeemia kohtueelse uurimise ja tean täpselt millised õigused ja kohustused mul on!!! NEid õigusi rikuti kõige rängemal moel! Kas ma pidin laskma ennast soome politseil ennast lihtsalt sodiks tampida - EI, EI,EI!!! Krt kes kaitseb in politsei vägivalla eest??? Aga ma olen Eesti riigi kodanik s.t et ma olen automaaatselt kriminaal soome riigi jaoks???

Tegelik rõhuasetus on selles, et helsinki linnavalitsus, politsei saab katuseraha, mis ulatub 10miljonitesse eurodesse ja et selle soome turu marjade-seente turumaht on 500milj EUR ehk ca 7,5 miljardit krooni!!!

Eestlased, kui te tahate olla orjad, siis see teie vaba valik!!! MINA IGATAHES EI OLE!!! Tean, et ma ei ole üksi ja ma koodan need normaalsed mitte tallalakkujad, mittekitsed, mittepugejad enda seljataha! Oleks aeg talveunest ärgata ja lõpetada see MASU jutt ära! Las Sõõrumaa sugused klounid pakivad asjad kokku ja põgenegu oma Hispaania villadessse, aga MINA JÄÄN KOJU, sest mul pole kuskile mujale minna ja teen kõik endast oleneva, et edaspidi suhtutakse EESTLASTESSE SOOMES RESPEKTIGA!!! (allikas: http://www.ekspress.ee/news/paevauudised/eestiuudised/article.php?id=27691061&com=1)

 

Irw kas ta on loll või mängib lolli? Ma saan aru, et politsei oleks pidanud võib-olla rohkem rääkima, et see lõvi tuleks nendega kaasa aga tema ju algatas selle kuradi tsirkuse seal. Kõik oleks arvatavasti hästi läinud, kui ta ei oleks hakanud seal laiama. Mis te ise arvate mis te oleksite soome politsei asemel teinud, kui mingi lohh hakkab vehkima keset turgu ja karjub, et i want a loojer nau...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.