Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[Odav] Müüa P2P, 10m gp / 5 eur ea [130+ teh.]

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Väga ebameeldiv. Lisasin msni, esimesed 10 minutit ta ei vastanud, siis küsis kasutaja andmeid, et memberiks teha. Küsisin vastu panga andmeid, et annan ette ja mainisin, et mul on SEB. Seejärel lihtsalt ütles, et Oooh, SEB. nty ja blocked... Igaüks võib omad järeldused teha.

 

Kahtlen, et sa oleks raatsinud tänase hommikuni oodata. Ei tee ennem P2P, kui raha on minu kontol ;) Üritan SEBi kasutamist peale 17:00 vältida.

 

Bump, hetkel paar tükki müüa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Et siis selline vennike, oleks ta saatnud PM-i, oleksin ostnud 15M-iga, nüüd müüb 10M siin hoolsalt. :D

 

- PILT -

 

Ma ütlesin ju, et mul oli kiire :)

Ja kui sina lisasid mind, mitte vastupidi siis ei saanud see kuidagi faker ka olla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ärge ostke temalt pinne, mul on juba 2 rune kontot asjadest puhtakst tehtud!

Ja ma olen täiesti kindel et ainuke variant oled sina, sest mõlemad kontod lasin ma sinul memberiks teha.

Keegi on veel üle saanud kontoga, siis kirjutage palun.

 

Kahtlane, see on võimalik, kuid see ei pruugi olla tema.Ei tasu kohe teda süüdistada.

Raudselt sul mingi rott arvutis, millega saadakse sinu paroolid teada ja ongi jokk...

 

Ei tasu igat "paska" alla tirida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kahtlane, see on võimalik, kuid see ei pruugi olla tema.Ei tasu kohe teda süüdistada.

Raudselt sul mingi rott arvutis, millega saadakse sinu paroolid teada ja ongi jokk...

 

Ei tasu igat "paska" alla tirida.

 

 

Ooda sa tahad öelda, et kui ma filme tirin siis saan mingi "roti" arvutisse ja see võtab mu rune konto ja teeb panga puhtaks?

Ära ürita tarka juttu ajada siin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ooda sa tahad öelda, et kui ma filme tirin siis saan mingi "roti" arvutisse ja see võtab mu rune konto ja teeb panga puhtaks?

Ära ürita tarka juttu ajada siin.

 

Noo kui sa oled nii loll, et lased inimesel ennast memberiks teha ning peale seda Pw. ei vaheta. Siis minusilmis oled sa seda scammi isegi väärt. Lisades sinna, et oma laiskusest pole viitsind ka Bankpini peale lisada. Siis sellega ongi kõik öeldud. Ära hakka enda vigades teisi süüdistama. Tänan. Vabandust offtopicu pärast, kuid pidin selle välja ütlema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Noo kui sa oled nii loll, et lased inimesel ennast memberiks teha ning peale seda Pw. ei vaheta. Siis minusilmis oled sa seda scammi isegi väärt. Lisades sinna, et oma laiskusest pole viitsind ka Bankpini peale lisada. Siis sellega ongi kõik öeldud. Ära hakka enda vigades teisi süüdistama. Tänan. Vabandust offtopicu pärast, kuid pidin selle välja ütlema.

 

 

Kradi lohh ära hakka siin targutama, see kes su pinniga memberiks teeb saab su konto igakell tagasi võtta, ja panga pin oli mu ainuke viga.

Mis sa arvad ma tõesti nii loll, et ei vaheta pw või questioneid peale ei pane??

TRA SINUSUGUSED EGOD, NETIHEROD AJAVAD SITA NII KEEMA @@@@@

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kradi lohh ära hakka siin targutama, see kes su pinniga memberiks teeb saab su konto igakell tagasi võtta, ja panga pin oli mu ainuke viga.

Mis sa arvad ma tõesti nii loll, et ei vaheta pw või questioneid peale ei pane??

TRA SINUSUGUSED EGOD, NETIHEROD AJAVAD SITA NII KEEMA @@@@@

 

Ma olen mitmele ostjale öelnud et ma ei salvesta kasutajate andmeid enda arvutisse, nagu näiteks kasutaja BongShot kunagi tegi.

Tõsiselt kahtlen et minu tõttu jäid enda asjadest ilma, kuna mulle on sinu kasutajatest tunduvalt paremaid usaldatud ja pole midagi juhtunud ning mitmed neist on ka RSis top 100 hulgas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.