Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[Odav] Müüa P2P, 10m gp / 5 eur ea [130+ teh.]

Soovitatud postitused

Tulge msn ja vastake palun, olen soovja.

 

---------- Post added 20-02-11 at 17:38 ----------

 

Ei saa aru, leppisime kokku, et ostan, tulete msn-i, hakkan rääkima, te ei vasta ja logite välja...nii mitu korda, milles asi ?


tumblr_m5fwkksWxl1ro3l0qo4_400.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

loosi enne pin v2lja siis müü.

Nu tglt inisen kuna ostsingi pinni kuna oli teemas, et toimub pin loosimine j2rgmine päev, kysis kas panen loosi nimekirja ja ytlesin jah ja j2rgmine päev enam ei loosinud.

Pmst loosi v2lja nyyd see 1 pin, ei koti kas mina saan v6i mitte aga lubadus on lubadus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
loosi enne pin v2lja siis müü.

Nu tglt inisen kuna ostsingi pinni kuna oli teemas, et toimub pin loosimine j2rgmine päev, kysis kas panen loosi nimekirja ja ytlesin jah ja j2rgmine päev enam ei loosinud.

Pmst loosi v2lja nyyd see 1 pin, ei koti kas mina saan v6i mitte aga lubadus on lubadus.

 

31 734 j4h m1k5 74 j4m4b n11m0d1...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
loosi enne pin v2lja siis müü.

Nu tglt inisen kuna ostsingi pinni kuna oli teemas, et toimub pin loosimine j2rgmine päev, kysis kas panen loosi nimekirja ja ytlesin jah ja j2rgmine päev enam ei loosinud.

Pmst loosi v2lja nyyd see 1 pin, ei koti kas mina saan v6i mitte aga lubadus on lubadus.

 

^ dat


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ostsin sult pinni 21:00 millegagi ehk selle päeva sisse ei mahtunud ja teemas oli selgelt kirjas et pinni loosin 20:30 ( midagi sellist ) ja ta oli juba loosinud ja teemas oli ka kirjas et loosin iga 24h tagant ehk minu loos j2i tegematta.

On sul veel midagi öelda?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.