Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Suur küsimus foorumi juhtkonnale!

Soovitatud postitused

Miks te lasete sellisel vennal kõike siin foorumis teha ? Möliseb kõigiga, postitab igasse teemasse mingit paska jms.

 

http://www.vahvel.net/member.php?22389-British

 

Vaadake selle tüübi postitusi, iga tema postitus on puhas pask, ükskõik kuhu ma vaatan, on see vend juba postitanud ja mingit sitta ajanud.

 

 

Palun võtke selle (vabandust väljenduse eest) debiiliga midagi ette.

 

Stenkaa,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
I agree :D lugesin ta poste, päris julge vana.Mind huvitab et ta pole warni saand siis we? Või mute

 

khmm, aga ega su 10 viimast posti ka just Britishi omast targemad ole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mis on, ma olen warne saanud ja tumm olnud, mida sa veel tahad

+ foorum on koht, kus oma arvamust avaldada, on sul probleeme sellega?

 

lisaks veel seda, et tegelikult on väga suur osa postitustest lihtsalt iba, sulle jäin ma ette sellepärast, et ültesin mis ma arvan sinust. Korralik pugejas oled küll "vabandust väljendi eest"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
mis on, ma olen warne saanud ja tumm olnud, mida sa veel tahad

+ foorum on koht, kus oma arvamust avaldada, on sul probleeme sellega?

 

lisaks veel seda, et tegelikult on väga suur osa postitustest lihtsalt iba, sulle jäin ma ette sellepärast, et ültesin mis ma arvan sinust. Korralik pugejas oled küll "vabandust väljendi eest"

 

Foorum on tõesti selleks, et väljendada ennast, aga kas sa ei oska viisakamalt kirjutada? Iga teine sõna on " putsi " " vittu " , ise 13 ja nihukesed sõnad, ela oma viha mujal välja.

Btw, ma märkasin juba ammu mihuke troll sa oled, kuni sa minu teemat kommenteerisid ja lihtsalt ajasid paska mu kohta, ilma mind tundmata ja eelnevalt asjasse süvenenult.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tõsi ta on.

 

Kuidas see tõsi on? Vaata minu postitusi ja Britishi omasi, väga erinevad ikka.

Üks ropendab igas postituses ja teine räägib vähe viisakamalt. Targutada oskavad kõik. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

"Suur küsimus foorumi juhtkonnale!"

See nüüd küll ei ole misteab suur küsimus. Pigem sa lihtsalt tegid teema, et teist inimest maha teha. Ma ei kiida ka Britishi käitumist, et igas teemas nii "julgelt" sõna võtab, aga no ta on juba karistada saanud warnide ja tumma embleemi näol, mis sa enam tahad.


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Üks rott üritab teist rotti maha teha : ) !

 

Ning kolmas trollib siin niisama?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Üks rott üritab teist rotti maha teha : ) !

 

Seda räägib 2 tehinguga vend. Pakun, et sa jälle üks 12 aastane runevend oled vms.

 

 

"Suur küsimus foorumi juhtkonnale!"

See nüüd küll ei ole misteab suur küsimus. Pigem sa lihtsalt tegid teema, et teist inimest maha teha. Ma ei kiida ka Britishi käitumist, et igas teemas nii "julgelt" sõna võtab, aga no ta on juba karistada saanud warnide ja tumma embleemi näol, mis sa enam tahad.

 

Asi polnud mahategemises, siis kui warni ära saab ja tumm ära on, tähendab, et võib edasi lasta samamoodi? Ehk tuleks ban ka nüüd vms.?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui ma nüüd ei eksi siis sai kunagi ka spammi eest isegi 4 kuud banni(üks tegelane oli saanud). Vahest käib ta too British oma targutamisega närvidele küll aga mis teha, ei saa inimest ta iseloomu pärast karistada ju.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seda räägib 2 tehinguga vend. Pakun, et sa jälle üks 12 aastane runevend oled vms.

 

 

 

 

Asi polnud mahategemises, siis kui warni ära saab ja tumm ära on, tähendab, et võib edasi lasta samamoodi? Ehk tuleks ban ka nüüd vms.?

Sinul tondil soovitaks silmaarstiga konsulteerida !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sinul tondil soovitaks silmaarstiga konsulteerida !

 

Ops, 2 postitusega vend*

Läks kogematta valesti ja üks troll hüppas kohe lõhna peale välja, väga haige ikka. :D

Mine pela ruuni ja rahusta närve, laps.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.