Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Duel Arena Box Staking account(beginning)

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Author of the topic Postitas
effygitest tuleks ka kena massive xp

 

ei saa kasutada neid ju, mingi 90 + leveleid vaja nagu firemaking jne:D

 

Marek, ega sa Rosljuk pole ? :D

Btw, hea acc ;)

 

olen:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Idioot :D Selleks ongi assist system ? Küsid kellegilt Skill assisti ja saad effigy tehtud

 

a, et nagu 1 levelitega saab ka?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Misasja ?

 

assist.bmp

 

selles suhtes, et kui mul on fm jne lvl 1 siis saab ka assisti kasutades effigyt kasutada?!?!

 

---------- Post added 06-03-11 at 08:22 ----------

 

mu purest ss üks pilt, millest ka arvatavasti range stakeri teen. 87117933.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kui sul fm ja cook 1 ning effigy vajab cooki or fmi, siis otsid inimese kellel on cook vastav level ning saad effigyt kasutada assistiga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Def 89, müüa keegi osta tahab?

 

---------- Post added 06-03-11 at 21:29 ----------

 

http://www.vahvel.net/showthread.php?69770-M-Staker-90-Attack-89Defence-83-Strength-45-dung-cmb-100.1-Pray.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Irwwwww, it's called addiction. Bank 700k, stakes oma onyx'i ka maha, nagu näha. "Owner" account.

 

Tra kust sa tead mida mina tegin? hoia oma faking suu kinni kui sa mitte sittagi ei tea. Mul oli stakeril 27M peal ja panin slele purele , pole mitte sittagi maha stakenud, tra sa tuled siia hüppama kõvamees

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tra kust sa tead mida mina tegin? hoia oma faking suu kinni kui sa mitte sittagi ei tea. Mul oli stakeril 27M peal ja panin slele purele , pole mitte sittagi maha stakenud, tra sa tuled siia hüppama kõvamees

 

seda räägivad kõik stakemis sõltlased ;);)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tra kust sa tead mida mina tegin? hoia oma faking suu kinni kui sa mitte sittagi ei tea. Mul oli stakeril 27M peal ja panin slele purele , pole mitte sittagi maha stakenud, tra sa tuled siia hüppama kõvamees

Ärkasid ülesse ja said aru, et sa oled ikka veel süütu? dayumn, nii vara hommikul nii karmilt rääkima siis kohe...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
YOU-MAD.jpg?imageSize=Medium&generatorName=YOU-MAD

Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tra kust sa tead mida mina tegin? hoia oma faking suu kinni kui sa mitte sittagi ei tea. Mul oli stakeril 27M peal ja panin slele purele , pole mitte sittagi maha stakenud, tra sa tuled siia hüppama kõvamees

Ma avaldasin ainult oma arvamust, vabandust, kui Su tundeid riivasin. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Avaldad arvamust? Mis arvamus see on, kui sa lihtsalt mingit trolo iba ajad lol. Mine õpi ära, mis sõna arvamus tähendab.

 

Ära pane tarka toughguy. Las avaldab oma arvamust ja sina pea selle koha pealt oma suu kinni. Nagu näete, siis kasutaja müügiks ja pole mõtet seda teemat üles tuua eriti.

- NK

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Tegelt ka, keda kotib tema arvamus? siiski see on minu teema, kui tahan seda müüa siis tahan. ja kui keegi hakkab siin midagi maha tegema siis lihtsalt spam?

 

---------- Post added 07-03-11 at 18:42 ----------

 

Ärkasid ülesse ja said aru, et sa oled ikka veel süütu? dayumn, nii vara hommikul nii karmilt rääkima siis kohe...

 

ja selline peaks siis olema eeskujulik?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.