Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Vajan abi! Kaotasin 20m.

Küsimus

Tere!

 

Mul on selline mure. Kõik algas sellest, kui hakkasin logima sisse oma RuneScape kasutajasse. Sellel kasutajal oli 16m cash ja 1m asju peal. Vaatasin, nagu alati, et IP oleks sama ja nii ta oli. Panin Log-In ja olen mingis random kohas. Kõnnin panka ja pank tühi. Sama oli mitmete accidega (osade nimesi pole kunagi avaldanud kellegile). Kui keegi oskab aidata, siis palun vastake siin või saatke PM.

 

Ette tänades,

-Hendrik


Hendrik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitatud postitused

  • 0
Saan aru, kuid kuidas oli Last logged in before today: (minu ip).

 

Saab keegi selgitada. Ning 16m acciga pole kunagi bottinud.

 

kellel oli siis too päev ligipääs sinu arvutile ?

WTF olge normaalsed niisama lambist ei kao asjad ...Teie parool on teada saadud, kas siis keyyloggeriga, mõni teie sõber teadis, või siis see boti teema jh. kui teil muidugi oli parool sinna salvestatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
poisid kui olete midagi tõmmanud veenduge, et keyloggeri otsa ei satu.

Paljud teevad scammi peidavad keyloggeried rs scirptidesse,muusikasse,filedesse,jms

niiet nüüd hakkas scammi perioood uuesti ja uuesti

 

Kui sa ei pane näiteks Anti-Restore korralikule keyloggerile peale siis selle on võimeline leida ainukene anti-viirus AVG :D


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Ei ole ma midagi ostnud.

Eriti loll on see, et peale seda kui ma avastasin,et mu mees on tühjaks tehtud e vahetanud ma kohe parooli äta, vaid hakkasin magic logse tegema kuna memberi krediit oli lõppemas.Kui ma järgmine päev tahtsin hakata puid müüma avastasin, et puud on maha müüdud ja raha kadunud.

Lisaks sellele otsustas jagex ka mu mehe blokki panna kuna ma olevat samalt ip-lt eritevatele kasutjatele raha kandnud.

Võtsin jagexiga ühendust selgitasin asjaolusid ja sain mehe tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.