Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

väikene jama

Soovitatud postitused

Nii otsustasin siis jagex parens quide kasuks ja saatsin kirja ära .'

nüüd siis jama ei saa aru kas account on locked või mitte .kui trackin siis koguaeg ütleb ,et info pole piisav ja pole piisav täpsustage minkit jama kus elate ja mida iganes täis jura.

kuigiseal on 300 tähe märki kuidas ma saadan neile oma kirjandi xd :D

täis tauni kari.ikkagi oleks küsimus selline ,et kuidas saaks oma accounti tagasi.

mul olemas rekid kõik pinnid mida usesin ja paar 2009 p2p pin koodi.

ei mälete millal kasutaja tegin täpselt ma arvan ,et seda ei mäleta pooled :D

kui kasutaja mega vana.

on võimalus seda kasutajat ka kuidagi tagasi saada või pean suu puhtaks pühkima?

ei saanus acci scammer ei sa mina kah :D nüüd scammis siis jagex mu kautaja ära xd:D

on kuskil mingeid õppetusis või asju kuidas selle jama ära lahendada?

kui keegi aitata oskaks oleks vägatänulik!

NB:Kui aitata ei taha siis jäta oma kommentaar palun panematta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ei saa aru sellest jamast.kuidas on võimalik rekid on 100% pinnid mida kasutasin 100%

to küsib kus elad jnt kuhu kolisid jnt nahui kuhu ma kolinud olen elan kogu elu samas kohas.mida ma pean neile külla minema we seda mõtlevad kolimise all we.kolin oma arvutiga neile akna alla we :D irw

ei saaaru ometi seda famili quitet luugedes onselkelt rõhutatud kõik.aga kui nüüd vaatad youtube vidjosid siis paljudel sama jama.

ma ei saa aru nahui nad siis selle parens quide avasid kui nad ei vinna jamada sellega.

täis vihaseks ajab ostad pinne ,mille ja treenid lakke siis mingi jagex näppab selle endale :D

näda laega träcki nagu loll.

peab veel netis ringi surfama võipolla leidub mõni hea koht kus saab sellele jamale lahenduse.

alla ma kah ei anna!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

account polelocket vaatad sinna locked account recowery siis ütleb ,et account pole lukkus õnneks.

peab tegema tava recoweryt.

aga ma rääkisin sõbraga ja see ütles tal sama lugu ometi olemas kõik info 100%.

võimulus tagasi on saada aga sellekspeab olema mega hea apell või siis ei kujuta ette mida!

lähed jagaxile külla xd :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
1986. 25 aastasena võiksid vähe selgemini kirjutada. lugesin essa teksti läbi, ei saanud midagi aru

 

ma arvan, et juba tehes läks tal sassi: pidi olema 1996 või siis isegi 2006...See viimane oleks isegi usutavam ...

 

Aga saada kiri neile...mina sain oma probleemile suht ruttu lahenduse ..oli vaja quick chat maha saada ühelt userilt :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sheeri teksti!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.