Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kaklus videosid?

Soovitatud postitused

Palun õpi komasid kasutama ja kasva natuke. Kunagi on sul häbi nende postituste pärast.

 

 

Sa õpi oma suud kinni hoidma, Nüüd tuleb suurt inimest mängima.Mul suht pohhuj,kuidas ma neid komasid panen,sa lihtsalt ei saa mu lauseehitusest aru. Ma ei viitsi lihtsalt igalause tagant punkti panna ja siis ma panengi komad nendesse kohtadesse,kus peaksid vahepeal punktid olema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vähemalt pole selline,kes targutab siin ja räägib,et kaklust ei tohiks maailmas olla ja maeitea mida siin veel ei võiks olla.

 

Get your facts right, moron. Never said a thing like that...

 

Huvipärast hakkasin uurima vana sa õieti oled. Ja loomulikult pole sul seda kirjas.

Niiet palun valgusta mind ja ütle oma õige vanus (ära ürita valetada, sellest aru saada)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Get your facts right, moron. Never said a thing like that...

 

Huvipärast hakkasin uurima vana sa õieti oled. Ja loomulikult pole sul seda kirjas.

Niiet palun valgusta mind ja ütle oma õige vanus (ära ürita valetada, sellest aru saada)

 

14 Olen:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma rääkisin praegu telefoni numbri jagamisest, sa ei tea ju veel kus ma elan. pm mulle enda oma kui soovi on. helistab ja vaatab siis kus sa elad ja kus ma jne

 

 

Tra, sina tahad siin kõigerohkem kokku saada nii,et tegele ise sellega,mul on jumala pohhuj,tule.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kaklused teevadki kooli elu lahedaks, vaatajana isegi adrenaliin möllab ;) ma vaatan et siin foorumis on enamus mingi eriti tundlikud selle teema kohta. siis kui ma veel põhikoolis käisin siis sai neid videosi sitaks tehtud aga youtubeist on keegi need maha võtnud

 

http://www.grupp-partnerid.ee/oxmaa.3GP see video oli küll suht pull ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kaklused teevadki kooli elu lahedaks, vaatajana isegi adrenaliin möllab ;) ma vaatan et siin foorumis on enamus mingi eriti tundlikud selle teema kohta. siis kui ma veel põhikoolis käisin siis sai neid videosi sitaks tehtud aga youtubeist on keegi need maha võtnud

 

http://www.grupp-partnerid.ee/oxmaa.3GP see video oli küll suht pull ;)

 

Lõpuks ometi,kes ajab normaalset juttu ka, good ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kõkkuvõtteks võiks öelda et see teema on täielik [tsensuur], mis on üleni [tsensuur] täis. Lootsin leida ka min***d videosi siit teemast, aga ei - üks üksik video ja siis ülejäänud 3-4 lehte puhta crap vaidlemine.

 

Ega jah:S , Üks vaidlus siin ainult oli.

1 video vist oli siin ,aga see oli ka mingi judo nagu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma mainisin juba esimesel lehel ära, et kui tahate videosid, siis palun, minge JuuTuubi, Guuglisse või midagi. Tõsiselt raske on paari otsingusõna ise sisestada? Ootate, et kõik tehakse teil siin ette-taha ära, et teil piisab vaid nupu vajutamisest. Ja nüüd vingute ja halate, et no miks küll keegi häid videosi ei postita.

 

Pole vaja siin midagi tõestada oma "kaklushimuga". Mine peksa ise koolis kedagi, kui käed nii väga sügelevad. Ja kui tahad normaalset kaklust siis vali ikka omasugune vastaseks, mitte mingi klassi kõige nõrgem, keda kõik niigi tögavad ja oma võimu tema pealt demonstreerivad. Ja peale seda vaata, kas kaklus on ikka veel nii "lahe".

 

Kuradi hale värk.

 

-------

Siiski minu arvamus on, et seni kuni asju saab sõnadega lahendada, pole vaja rusikaid käiku lasta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sinu väide oli, et kaklemine on normaalne asi ja et alati tuleb vastu tatti anda kui keegi midagi ütleb (puhas idiootsus), mitte seda et kas kaklusi on põnev vaadata või ei.

 

 

Hmm..Sa lähed ka kohe äärmustesse. Ma mõtlesin seda,et kui keegi tuleb sinuga mölisema ja tõukama siis tuleks kohe virutada mitte sitale lööma:D!

Lol.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.