Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Rs gold müügi teemad

Soovitatud postitused

Tere,

 

Nimelt tekkis küsimus, miks RS raha nii madala hinnaga on. Mäletan vanasti oli ikka palju kallim? See on kah eba loogiline, meie mõõme siin eestis 0.3-0.6€ ea ja välismaalased müüvad 2-4$ ea. Jääte suurest rahast ilma. Minu arust võiks hind olla nii 1-2€/ ea


Tere

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Järjekordne ajugeenius? Uuri natuke foorumis ringi, siin on pikalt ja laialt ära seletatud, misk hind nii madal. Ja kus kohast sa võtad need 2-4$ hinnad?

 

Kui sa tead kohta kus kohas nii kallilt ostetakse, siis stfu, osta sitaks mille , müü edasi ja saa miljonäriks?

 

Võid seda tegevust korrata seni kuni oled sama rikas nagu Armin Karu, jõudu ja jaksu sulle!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tere,

 

Nimelt tekkis küsimus, miks RS raha nii madala hinnaga on. Mäletan vanasti oli ikka palju kallim? See on kah eba loogiline, meie mõõme siin eestis 0.3-0.6€ ea ja välismaalased müüvad 2-4$ ea. Jääte suurest rahast ilma. Minu arust võiks hind olla nii 1-2€/ ea

 

v6iks jah 1-2€ ea olla:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ei mind ei huvita se müümine/ostmine üldse, kuna ma ei mängi seda mängu juba ammu, mind huvitas lihtsalt see vahe, et vanasti oli 50 EEKI tükk ma mäletan ja nüüd 7EEKI ehk 50c €. Et millest selline vahe.


Tere

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No, kui ma hetkel hindu 0.5 pealt järksu 1-2 euro peale tõstaks, keegi ei ostaks.

Nüüd on raha kordades kergem teenida, kui mitmeid aastaid tagasi tho. + nende paari aasta jooksul paljudel kogunenud neid päris suuri summasid vms.

 

Arvan et esimene kuu-kaks jäävad hinnad 0.6-0.9 ringi, hiljem ehk 1-1.5 ea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Karta on, et osadel on hinnad 1/2$ ja osadel 0.5$.. iseasi, kas neid ära ka müüakse..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei mind ei huvita se müümine/ostmine üldse, kuna ma ei mängi seda mängu juba ammu, mind huvitas lihtsalt see vahe, et vanasti oli 50 EEKI tükk ma mäletan ja nüüd 7EEKI ehk 50c €. Et millest selline vahe.

 

vanasti said sa cb 80 maini eest kah 200.- + ...Mängu on juurde tulnud sitaks raha võrreldes varasemaga ...Ja välismaal milli hinnad siiski 0,3 - 1 $ ...võiks ennem kurrsi asjadega viia, kui mingit paska hakkad tootma ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
vanasti said sa cb 80 maini eest kah 200.- + ...Mängu on juurde tulnud sitaks raha võrreldes varasemaga ...Ja välismaal milli hinnad siiski 0,3 - 1 $ ...võiks ennem kurrsi asjadega viia, kui mingit paska hakkad tootma ...

 

Hi rsg0d, üritad tarka panna?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
vanasti said sa cb 80 maini eest kah 200.- + ...Mängu on juurde tulnud sitaks raha võrreldes varasemaga ...Ja välismaal milli hinnad siiski 0,3 - 1 $ ...võiks ennem kurrsi asjadega viia, kui mingit paska hakkad tootma ...

 

Otsi mulle müüja, kellel stock üle 1,5b ja müüb 0.3-0.4usd ea.Samuti võiks tegu usaldusväärse vennaga olla.

Annan siis ligikaudu 25% enda ühe kuu kasumist sulle (ligikaudu 100eurot, vb rohkem, eks näis) , ja nii iga kuu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

loogiline välismaal hinnad kallimad poes ja jne seal palgad ka suht 4-5x suuremad

kui meil miinimum palk oleks nagu enamus maadel 10-20k siis poleks vigagi

soome pensionäär saab ka kuus 10000.- nii et jah hinnad 0.3-0,5euri suht head võiks isegi madalamad olla:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.