Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Staking

Soovitatud postitused

Nii siis vahvel.net runepelurid, et ise aretan stakerit ja kas siis on veel kedagi kes aretab endale?:D

Ja kui siis umbes millist ?:D hetkel pank seal mul 40 mil. aga kui free tarde tuleb kannan kuskil 200 juurde ja lähen stakema, kui hakkan omama siis hakkan mille müüma kui ei siis raha otsas ja quit :D:D

 

Et endal kuidas kellel plaanid on ?:D või kõik on põhirõhu wildi peale pannud ?:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise aretan hetkel uut stakerit, kuna vana müüsin maha. Aga kui soovid kunagi stakeda, lisa G_E_R_A, teeksin heameelega mage ja range stakesid :)


Watch your thoughts, for they become words. Choose your words, for they become actions. Understand your actions, for they become habits. Study your habits, for they will become your character. Develop your character, for it becomes your destiny.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

87-79-60 hp83

Minu staker siis. Edasi enam ei arenda..

Mingi ~kuu aega tagasi tegin selle acci.. :D

15M pank ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul Hp 99, Str 99, Att 99, Def 76 .

 

Ennem oli def 70 aga üks nuub tegi 76..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ja mis level Stan ? Prayer ?

Omal 71 89 45 ennem teen 75 attack ja 90 strenght siis hea whipinguga lasta :)

 

Cmb89 :) Pray 1 muidugi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja mis level Stan ? Prayer ?

Omal 71 89 45 ennem teen 75 attack ja 90 strenght siis hea whipinguga lasta :)

 

Edu sulle whipinguga, saad nende uute relvadega nii üle, et süda läheb pahaks, aga endal boxer hetkel käsil 86 86 86 statsidega, hiljem plaanis 90 86 88 teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei, whip ja dds vahetub esimese paari nädala jooksul SoL-ga. Aga kuna mul on selle reqs juba olemas ja see istub ka pangas, siis pole probleemi. Saab algul crushida neid dds+whip vendasid. :)

Ostsin F2P jaoks ühe corrupt dragon scimmy ka, vb läheb vaja. F2Ps raudselt kergem stakeda kui P2Ps :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

okei endal prayer 43 :(

Aga noh ma ei tea kas see omab või mitte aga 90 90 65 plaanis. :D hetkel 70 78 65 (pray tegin et bandits treenida käbents) :D:D

ja wtf is sol? sorry ma krdi olin quited ei tea nendest uutest asjadest midagi :D

 

Edit: Võite mind lisada nimi on "omg a staking" epic eks :D

A muidu jah tööjuures hea bandits afkida:D krdi mill xp lasen täna vabalt ära :D nii et 90 90 65 ei võta kaua aega:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Whip ja dds jääb ikka nagu vanasti.

Ega neid dungeoneeringu relvasid ja neid mida tradeda ei saa ei saa ka seal kasutada ;)

Stan ma ka 89 combat aga prayer 45

 

Stakeritel on pray üle 1'e failed acc pmst.

 

Ise stakema väga ei hakka. Proovin vb purega, äkki saan hakkama. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

att 40 def 1 str 90 plaanis teha.

no armor no spec fighte teen. :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Millest seda järeldate, et neid degradable ja dungeoneering relvi kasutada ei saa? Seda on RSi modid ise öelnud, et mingit eraldi reeglit nende jaoks ei tule ja kõike saab kasutada, iga teine laseb su dds + whipi mingi vesta longiga üle ****, niiet silm ka ei pilgu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Saradomin BowEdit Saradomin Bow sectionEdit

 

Restorative Shot 55% drain

 

* Deals regular damage, and over a period of time, heals twice the amount hit

 

 

 

 

 

Enhanced ExcaliburEdit Enhanced Excalibur sectionEdit

 

100% drain

Enhanced excalibur.png

 

The Enhanced Excalibur is an upgraded version of the Excalibur that can be obtained after completing the Seers' Village Tasks. It has an enhanced special attack that, in addition to an increased Defence boost (15% boost), heals the player 40 life points every 2 seconds up to 5 times for a total of 200 life points. If the elite section of the Seers' Village Tasks is completed, the sword will heal 400 life points total over twice the time.

 

 

 

 

 

Endal küll plaanis selliste itemite mängima hakata pole, kuid plaanin boxerit teha


Ära topi selliseid linke siia.gif

topin küll

Päris topidki ;)

 

Tahad deleten su ära?Vajuta ja ma hammustan!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

proovib , kuidas toimib whip+claws :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

boxing kõigemõtekam, muu bullshit


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.