Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Epic pure.

Soovitatud postitused

Runescape Kasutaja Andmed:

Sisselogimise-Kasutajaimi: Def The Str

Mängusisene kasutajanimi: bonebreaking

Combat: 90

Parim skill: str 99

 

BlackMargid + Pilt [Pildil peab olema näha kasutajanimi]:

110125201244.png

 

Teised Andmed:

Panga Pilt [Pilt, mitte jutt]:

110125200804.png

Pilt Statidest [Pilt, mitte jutt]:

110125200815i.png

Pilt QuestPointidest [Pilt, mitte jutt]:

110125200817j.png

 

110125201514.png

 

Hind pakkuge ise , aga tahaks ikka midagi normaalset.

Kontakteerumine:

[email:2jam7c9o]daztuzka@hotmail.com[/email:2jam7c9o]

 

Alla 50 euro ei hakka üldse rääkima.

 

KEEGI VEEL SCAMMERI JUTTU AJAB SIIS LASEN TEDA WARNIDA.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Soovitan, see kasutaja on seda hinda väärt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei soovita osta, sest selle kasutaja ostis "ägepure" ehk siis "ourmusicisourfreedom" kasutajalt "Mihkel" Mihkel ise pole scammer, aga selle ägepurega isiklikud kogemused olnud, ja nüüd lasi arvatavasti panna sõbral selle acci müüki, ja võtab tagasi. Kui endal acc läks, siis tegin IP pildi, lasin model ära kontrollida (kui ma ei eksi, oli see Dumpy) ja ütles, et sellist IP'd kasutab ägepure, seepeale mees hakkas kohe tagasi ajama. Seega 100% scamm!

Ise ostsin kasutaja "V Mili V" ehk siis "Soulja Jr"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

eino, kasutajaga ei tohiks minupoolseid probleeme tulla, ainult 2 inimest teavad koguinfo, mina ja see ägepure teavad koguinfo, nüüd ehk mmarten ka teab, pole kindel kas tema müüs. igatahes nädal kaks müüsin maha selle kasutaja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tal on 2 MSNi: [email:3eopmihi]ourmusicisfreedom@hotmail.com[/email:3eopmihi], ja [email:3eopmihi]daztuzka@hotmail.com[/email:3eopmihi]

Btw, kuidas ma Su üle lasin? :D Su msnid ammugi teada, ja mitte hea poolest :D

Palusid isegi Mihklil seda teemat postitada, huvitav miks? Sest osad teavad, et Sa scammer?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See sama IP oli juhuslikult ju V Mili V viimasena logitud IPl, nüüd julged küll lasta kontrollida, enne ajasid tagasi ju :D Lase mu IP ära kontrollida jumala eest, kui see Sulle meelerahu annab :D Õpi Eesti keel ka selgeks :D

Miks ma peaks siit minema laskma? Kas mul pole õigus hoiatada teisi 100% scammi eest? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See sama IP oli juhuslikult ju V Mili V viimasena logitud IPl, nüüd julged küll lasta kontrollida, enne ajasid tagasi ju :D Lase mu IP ära kontrollida jumala eest, kui see Sulle meelerahu annab :D Õpi Eesti keel ka selgeks :D

Miks ma peaks siit minema laskma? Kas mul pole õigus hoiatada teisi 100% scammi eest? :D

 

kõva .. pilte võiksid kah õppida lõikima ..aga see musicisouerfreedom vms vana scammer ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kõva .. pilte võiksid kah õppida lõikima ..aga see musicisouerfreedom vms vana scammer ...

 

sa failid, sulle, on väikse tähega, ning eesti keel, on samuti väiksega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
[email:29fhmkwr]musicisourfreedom@hotmail.com[/email:29fhmkwr] scammer jah aga mitte [email:29fhmkwr]ourmusicisfreedom@hotmail.com[/email:29fhmkwr] ehk mina

 

tegid uue msni ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.