Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Myyn cb 3 . Stock 200

Soovitatud postitused

VIP
Et, siis myyn algelisin kasutajasi ! Hinna pakud sina

Ja ei sp2mmi siia !

:ty

 

mai saa aru, et sa teed mingi kasutaja, teed tutoriali ära ja siis keegi peab maksma sulle?


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen näinud erinevates foorumites, kus tegutsen, et rahval on huvi sellise kasutajate vastu, kui on müüa neid suuremates kogustes.

Täpselt polegi aru saanud, miks täpselt.

 

Oh well, edu müümisega. annan teada, kui leian kuskilt mujalt potentsiaalse ostja sulle :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Einoo, teema ongi just selleks , et m6ned ei viitsi seda luua ja ma annaks yliodavalt 2ra ja annaksin ka eluaegse garantii accile, et teda tagasi ei t6mmata. To tankist: accid on uued aga garnatii annan, et tagasi ei t6mmata..Ja t2nud chfz-le , et ta aitab mind, seniks edu pakkumisega :D.:ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tahad mingi 10 minerit bottima panna siis eriti ei ole viitsimist ära teha neid tutorialeid vb? Kas kasutajatel on vanad kasutajanimed või emailid?

 

lol :D tuorial bot täitsa olemas :D ..ja kui sa ikka ise teed siis 110 % kindel, et ei tõmba keegi tagasi, kui sa oled mingi wc 80 bottinud ja pank seal 3-4 M...Ise tehtud, hästi tehtud...Ise küll ei soovita kellegil osta ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

To: nikeboy: Mida sa inised, kas t6esti oled k6vamees ? Sina ei taha osta, no: Mnje Pohuii. Aga m6ni teine ehk tahab. Hoia oma silmad eemale, kui ei meeldi. Olen ma kedagi ylelasknud, et peaks siin tulema inisema ylelaskmisest ?

Renksile 2itahh, edu soovimast !

Up !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Issand kui hale vend, arvad, et keegi ostab ka selliseid? 5min töö on seda teha. Sad teema, ime, et moded seda lukku pole pannud veel.

 

On mingi reegel selle vastu?

Sellepärast sinusugused moderaatori positsioonil ei olegi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Millal need tehtud on ?

Kas ennem seda e-maili süsteemi ?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Siis suht jama kui ei ole .

Aga kas minu hea nickname on ?

 

pane mõni mu postkasti .

prob ostan :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Pigem tahab lihtsalt tehinguid saada ja ruttu scammima hakata

 

Nyyd t6mbas mul kopa yle, no mida sa virised ? Olen ma kedagi lasknud yle ? Ei ole. Siis pea oma suu kinni, kust kohast sa v6tad, et ma hakkan yle laskma ? Fakin' e-hero

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nyyd t6mbas mul kopa yle, no mida sa virised ? Olen ma kedagi lasknud yle ? Ei ole. Siis pea oma suu kinni, kust kohast sa v6tad, et ma hakkan yle laskma ? Fakin' e-hero

 

 

kl3 m15 v1ga, 3i m33ldi m1dagi? s3lli5t a5ja jama mYYa, 3DU sulle.11

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.