Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Äkki keegi aitaks ;)

Soovitatud postitused

Et siis selline asi , Mul l2heks servudesse vaja AmxBans , Aga nii et ei oleks mingit siukest asja et kusagile netti l2ksid need bannid ylesse . Nii et saaks panna ban Reasoniga .

Ja et kui ta proovid servusse tulla siis tuleb kiri et ta on banned . Ja siis consoolis on se kiri . 2kki keegi aitab_?;/

Ja siis keegi teab Kuidas saada hoida KoduHostiga Servut 24/7 online nii et arvuti puhkaks vahepeal ?

 

Hetkel mõlemad servud on online niimoodi ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Amxbansis on pluginid ja web failid olemas.

Plugini installid serveri filedesse.

Web failid uploadid internet, kus iganes su koduleht on.

(Peab olema mysql ligipääs)

 

ja kui kõik on ilusti installitud siis ongi olemas.

Kui banni saad, siis banned id läheb koduleht.ee/ban_list.php-sse.

 

Teiseks 24/7 servereid saad ainult rentida.

Niipalju peaks ikka tajuma, et kui kodu arvut tahab puhata, siis ei sa serverid üleval olla.

Soovitan soojalt rentida ja serverid on 24/7 üleval.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Eino , Ma m6tlen et kuidas nemad 24/7 online hoiavad ?=:D . Selles point ongi , Ja ma tahan aint amxBansi , Et saaks reason jne panna , Ei ole mingit jama kodukale vaja , Kui kunagi hiljem rendin siis vb MySQLiga , ..

Siis teen suuremat tööd servuga ., Hetkel niijanaa.Ei tee suurt tööd servuga . Panen p2eval t88le , Öösel kinni , Asi lihtne . :) . Aga ma lihtsalt tahan teada kuidas nemad hoiabad 24..... online ..:) "kki sa tead??

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

irw.

neil on arvutil korralikud jahutid ja värki.


:cheers:doh:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eino , Ma m6tlen et kuidas nemad 24/7 online hoiavad ?=:D . Selles point ongi , Ja ma tahan aint amxBansi , Et saaks reason jne panna , Ei ole mingit jama kodukale vaja , Kui kunagi hiljem rendin siis vb MySQLiga , ..

Siis teen suuremat tööd servuga ., Hetkel niijanaa.Ei tee suurt tööd servuga . Panen p2eval t88le , Öösel kinni , Asi lihtne . :) . Aga ma lihtsalt tahan teada kuidas nemad hoiabad 24..... online ..:) "kki sa tead??

 

Sellejaoks on eraldi serveriarvutid, mis töötavad lihtsalt 24/7 ning mille peal mitte midagi muud ei tehtagi, kui ainult serverit jooksutatakse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Neil on serverimasinad, mis jooksutavad 24/7.

 

Serverimasin ei ole lauaarvuti ega läpakas, ega midagi.

 

Üks korralik serverimasin maksab mingi 1-10,000.-

 

Korralik maksab ikka mingi 25,000.-


:cheers:doh:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

A ok , Aga midagi taolist nagu Kui teha Rs privaat servu, Et se oleks 24 7 . V siis hamachi peale , Aga ikka tavaline servu , Hamachi peal peaks saama 24/7 ju .Ei ole nii v6imalik ? Et panna hamachi peal jookma , aga endiselt serverisse saab normaalselt ?

V siis midagi taolist nagu Stand by ga`?

Ntx : Panen stand by , Kas server siis j22b online ?

Oli eile selline olukord et ema pani arvuti stand by peale ja kui arvuti t88le panin oli se ikka sees , HLDS , Ja seal n2itas et servu juba 1p 12 t umbes sees ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oeh.. Küsija suupihta ei lööda aga, palun jäta see hostimine sinna paika, kui sa ei oska midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Oeh.. Küsija suupihta ei lööda aga, palun jäta see hostimine sinna paika, kui sa ei oska midagi.

 

Aa, et sündides oled kohe tark?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.