Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

RuneScape miljonite vahendus!!!!

Soovitatud postitused

Runescape’i millide müük/vahendus

 

Nagu Te teate, on RuneScape’s 1. veebruar maagiline kuupäev. See tähendab seda, et saab jällegi vabalt müüa RuneScape raha. Kuna raha müüakse sageli suurtes kogustes ning ohuks on petmine, siis hakkan pakkuma nö vahendusteenust.

Mis teenus? RuneScape raha müümise vahendusteenus

Miks valida mind?

1) Olen kättesaadav iga päev (ka öösiti).

2) Olen ka ise omal ajal RuneScape’i mänginud ja raha müügiga tegelenud, seega tean, kuidas asjad käivad. (müünud 500M + partyhat)

3) Eelkõige usaldusväärsus – RuneScape’s on mul olnud hea maine ning varastamise ning petmisega ma ei tegele. (RuneScape nimi on Pepla34, Oldscoolerid peaksid mind teadma.)

4) Tehingud on kiired ning 100% turvalised.

 

Kuidas asjad tegelikkuses käivad ehk reeglid.

1) Teie muretsete endale RuneScape raha ostja.

2) Kontakteerute minuga.

RuneScape raha müüja:

Saame kolmekesi RuneScapes kokku. Te annate oma müügiks oleva raha minu kätte. Teine inimene teeb ülekande Teie panka. Kui raha on arvele laekunud, saab Ta oma RuneScape’i raha.

NB!!! Iga tehingu pealt on vahendus – ehk teenustasu kuni 5%. See tähendab, et iga tehingu pealt jääb minule kuni 5% RuneScape rahast. Mina RuneScape’i GP-de müügihinda ei reguleeri. Selle lepite Te ostjatega kokku.

 

Kuidas asi reaalselt käib?

Ants soovib RuneScapes müüa 10 miljonit GP-d. Ta leiab endale miljonite ostja Kalle, kes tahab enne RuneScape’s raha saada ja siis teeb pangaülekande. Oletame, et miljoni hind on antud hetkel 1 euro/miljon. Ants ei ole sellega nõus, ta tahab enne pangas oma raha näha. Siin tulen appi mina. Ants annab oma 10 miljonit minu kätte hoiule. (Kui Ants soovib müüa 10 miljonit ja minu teenustasu on 5%, siis Ants peab minu kätte andma 10,5 miljonit GP-d). Kalle kannab Antsu pangakontole 10 eurot ning kui raha on Antsu kontole laekunud, annan Kallele RuneScape’s tema 10 miljonit GP-d (500 000 GP-d jääb minule tehingutasuks).

Suuremate koguste müümine:

Kui Antsul tekib kuskilt RuneScape’i 1 miljard ning ta ei julge seda mingi hinna eest kellelegi usaldada, siis võib kanda ka osade kaupa. Suurtelt kogustelt saab ka allahindlust. Minimaalne müümiskogus on 1 miljonit RuneScape’i GP-d.

 

Hinnakiri:

1 miljon – 100 miljonit: vahendustasu 5%

100+ miljonit: vahendustasu 4%

 

Kontaktandmed:

Msn: [email:31l8ln9a]Arts15@hotmail.com[/email:31l8ln9a]

Kui tekkis küsimusi, võite julgelt küsida. Kõik on kokkuleppe küsimus. Detaile saab MSN-is täpsustada. Müün ka ise RuneScape’i miljoneid ning aitan Teil vajadusel ka ostjaid leida.

Edukaid tehinguid! Teie rahulolu = minu rahulolu!!! :uni:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sinu rahulolu saavutab sellega et kõik kaotavad oma millid ?

15 posti , 0 tehingut , kõik usaldavad sind ma arvan .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Minu arust peab kuskilt ju alustama. Kui sa nüüd loogikat kasutad, siis kas ma viitsiks sellist pikka teksti kirjutada 1miljoni GP pärast RS-is ( see on minimaalne kogus, mida müüa saab ). Kui sa ei suuda mingeid adekvaatseid süüdistusi esitada, siis palun lõpeta laimamine.

Aga aitäh kommentaari eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

näha on, et sa ei ole 10 aastane scammer, kuid algul tuleb sul kindlasti usaldus probleeme

 

Kuid soovin edu!:)


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Soovitan kõigepealt usaldust koguda ja siis siuke teema teha.

 

---------- Post added 22-01-11 at 17:00 ----------

 

unustasid selle,et liige aastast 2007,lohh.

 

Kui ma oleks mingi 2005 liige 0pc 0 tehing , kas siis kõik usaldavad mind .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tean inimest IRL, pole tegemist scammeriga ja kes vähegi vanakool on, siis teab teda kui igati mõistlikku mängijat. Omal ajal müüs ta kõvasti mille ja kõik olid rahu :)

Peace ja edu ettevõtmisega

 

PS! Tore näha ka, et wild ja free trade vanakooli tagasi toob (Y)


2eyuuzl.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis mõttega ma oma millid mingile suvalisele tüübile annan enne raha kättesaamist? Minu arvates ei ole sellisel teenusel pointi. Lihtsam oleks asi kahekesi ära ajada, siis ei tekiks mingeid alusetuid süüdistusi, et see kolmas tüüp tegi seda ja toda..

 

Kuid see on pelgalt minu arvamus, edu sulle ja su ärile


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Soovitan kõigepealt usaldust koguda ja siis siuke teema teha.

 

---------- Post added 22-01-11 at 17:00 ----------

 

 

Kui ma oleks mingi 2005 liige 0pc 0 tehing , kas siis kõik usaldavad mind .

 

Kahjuks vahvel.net asustati 2006aastal (enne seda r2eesti ja enne rs2eestit oli red.pri)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Supra, mõte on selles, et vaidlusi ei tekiks. Vanasti ei tahtnud ka keegi ette anda raha ja tihtipeale jäi selletõttu tehing tegemata. Selle teenuse abil ei tohiks küll ükski RuneScape'i mill müümata jääda. Tavaliselt kui kahekesi äri aetakse, siis täienevad ainult scammerite read.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Supra, mõte on selles, et vaidlusi ei tekiks. Vanasti ei tahtnud ka keegi ette anda raha ja tihtipeale jäi selletõttu tehing tegemata. Selle teenuse abil ei tohiks küll ükski RuneScape'i mill müümata jääda. Tavaliselt kui kahekesi äri aetakse, siis täienevad ainult scammerite read.

 

Vaidluste ja muu jama ennetamiseks tuleb kasutada kainet mõistust ja natukene mõelda, siis ei lange ka nii lihtsalt pettuste ohvriks.

 

Milleks vaja mingi kolmas tüüp sisse segada ja talle 100m gp pealt veel 5m selle paari kliki eest anda?

Laiemas mastaabis on sinu äriplaan selline, et kui mina tahan müüa autot, siis pean selle auto lihtsalt sulle andma ja lootma, et see raha jõuab kunagi minuni ja et sina selle auto ostjale ilusti kohale toimetad. Anna andeks, kui sellised asjad ei toimi ei päris-, ega ka virtuaalmaailmas : (

 

Ma tõesti loodan, et sinu kavatsused on ainult head ning edu sulle veelkord


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Soovitan kõigepealt usaldust koguda ja siis siuke teema teha.

 

---------- Post added 22-01-11 at 17:00 ----------

 

 

Kui ma oleks mingi 2005 liige 0pc 0 tehing , kas siis kõik usaldavad mind .

 

 

Nagu ta ütles kuskilt peab alustama,ei pea kohe hakkama laimama teisi.Võiks kord suureks kasvada või mis?

Edu äriga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

sind keegi ei tahagi, kui sul 30-40 tehingut pole, kui need tehingud kätte saad, küll siis diile tegema saad hakata, hetkel küll keegi nagu sind ei tahaks mmima, enne käin ette kui sind kasutan :D peab maksma ka veel scammieest..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.