Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Res Public Server | RPS.EE

Soovitatud postitused

Külaline .Siim.
Pirat ole hea kustuta mu alamdomeen rps.ee/great ära, serverit ei tule enam tagasi...

tänan et säilitasid :D

 

kahju et sa servud ei too tagasi, hea server oli sul :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis siin jagada on võta wordpress themed ette ja hakka otsima.


Master

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pirat ole hea kustuta mu alamdomeen rps.ee/great ära, serverit ei tule enam tagasi...

tänan et säilitasid :D

Pirat:

Tegeleme sellega varsti :)

 

Vajad kiirelt CSiks või millekski etemaks masinat? Osta minu arvuti ära: http://www.vahvel.net/showthread.php?81619-P4-3-00GHz-2GB-Ram-8800GTS-320MB-HDD-120GB-t%E4iskomplekt&p=1156889#post1156889

 

Kuna ma lähen 16. septembrist Austraaliasse elama, siis üritan võimalikult palju otsi kokku tõmmata. RPS.EE jääb üles praeguses olekus koos Ventrilo serverite ja TeamSpeak 3 serveriga. Kogu RPS.EE senine juhtkond tegeleb kõigega edasi v.a. mina. Esialgsete plaanide kohaselt olen tagasi aasta pärast, aga eks näis.

 

TeamSpeak 3 server on tänase seisuga üleval olnud 10 päeva ning selle kasutajaskond kasvab iga päevaga. Tule ja joini. Otsime ka aktiivselt adminteami rahvast. Selleks pead sa võitma #RPS.EE QuakeNeti kanalis (sellele saab ligi, kui lähed http://www.rps.ee ja kasutad seal olevat WebChati) oleva juhtkonna poolehoiu.

 

teamspeak3.pngconnectteamspeak.png

b_350_20_FFFFFF_FFFFFF_000000_000000.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Sain lõpuks Vahvli banist lahti uuesti, seega updatesin esimest posti ning suht ütlen nägemist, sest lähen ise Austraaliasse elama. Res Public Server jääb online praegusel kujul ning Bitter ja teised RPSi inimesed tegelevad asjaga edasi ning nendega on võimalik ühendust saada näiteks läbi http://www.rps.ee kodukal oleva webchati, kus nad on enamuse ajast sees.

 

nimi.rps.ee alamdomeenide koha pealt nii palju, et võimalik, et Bitter viitsib neid teha, aga selleks peate juba temaga rääkima (läbi http://www.rps.ee oleva webchati).

 

Installerist nii palju, et ma vist panen siia paari päeva pärast kõik valmis olevad installerifailid siia, seega kes tahab, võib projekti üle võtta ning seda jätkata, aga mina seda igatahes edasi ei saa arendada vähemalt 8 kuud.

 

Peace rahvas ja ärge üksteisega liiga palju ka huiake :D


signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Millal eepilisi uuendusi oodata on? Augusti lõpus / septembri alguses pidavat tulema need.
Need jäid kõik pooleli, kuna ma hakkasin suve keskelt Austraaliasse elama minemise asja ajama, seega polnud aega lihtsalt selle jaoks. Aga kõik on alles ning ei välista, et need uuendused lähevad järgmise suve algul käiku. Nii palju ütleks ära, et uuendused sisaldasid suuremat serverirenti, kui hetkel nt GameHost on. Hetkel jääb RPS.EE praegusel kujul üles nagu ta on.

signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Väga ilus!
Mis asi? :D

 

TS3 kasutajate arv suureneb iga päevaga. TS3 server on nüüdseks ka täielikult ära seadistatud. Igaühel on võimalik teha oma tasuta kanal TS3 serverisse. Kui on veel küsimusi, siis #rps.ee @ QuakeNet.org.

 

Sai uuendatud ka esimest posti :)


signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Kuule sul mingi kõne hälve?

sul jah et kaeva mingi vanu postitusi üles kaevata, ja esiteks kui mina hakaksin postitama polnud ta veel positanud nii et ole vait sa vitu pea

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Hetkel kahes Ventrilo 2.1.4 serveris kokku 113 inimest ja TeamSpeak 3 serveris 11 inimest :) TeamSpeak on muidu palju mugavam ja kasutajasõbralikum, kui Ventrilo ning iga päev hakkab ka järjest rohkem inimesi seda kasutama. TeamSpeaki IP aadress on samuti ülimalt lihtne, lihtsalt rps.ee

 

TeamSpeak 3 eelised Ventrilo 2.1.4 ees tavakasutajale:

- Kasutajad saavad ise kanaleid teha.

- Peale oma kanali tegemist, oled sa seal "Kanali omaniku" staatusega ning saad kanalile määrata kirjelduse (ka koos piltidega), parooli, teha alamkanaleid jm.

- Saad oma kanalist vajadusel kickida inimesi.

- Saad oma kanalisse määrata ka administraatoreid (nad saavad seal aint korda hoida, kanaliseadeid muuta ei saa).

- Parem helikvaliteet, kui Ventrilos.


signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ühesõnaga mina täna lahkun Eestist ja lähen Austraaliasse elama, seega cya ppl. Laadisin kõik eestikeelse CSi failid üles ühte .rari. Kõik tekstifailid on 100% valmis, helifailidest on ~50-60% tehtud (võimalik, et osad on puudulikud nt tuunimata vms, ei mäleta). Kes tahab, see jätkab selle arendamist või siis seda on ka pmst võimalik kasutada, kui te kopeerite kõik failid oma CS folderis vajalikesse kohtadesse. Edu!

 

http://downloads.rps.ee/CS.rar

 

PS! Steam CS1.6 ei soovita neid kasutada, sest nt EAC ei luba nende failidega mängida.


signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tervitusi Austraaliast. Kuidas CS maailmas läheb? :D

 

Ahoi. Roni TSi ka kunagi :D


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tänan. Edu ja õnne läheb alati vaja :D

 

Btw, kuidas TeamSpeak 3 ja Ventrilo serverites elu käib?

 

TeamSpeakis elu areneb :) Tavaliselt 30+ sees õhtuti


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.