Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Res Public Server | RPS.EE

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Piraadisuuga aarrrhhh... :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mees vali oma sõnavara, ausaltöeldes, ise täiskasvanu aga täiega ropp mees oled ma ei arvanudgi rps omanik nii ropp inimene on
Suck it up noob. Ilmselgelt sa ei tea mind väga. Kõige rohkem vihkan ma seda fake-viisakust, mida kõik siin igal pool kasutavad pakkudes oma "klientidele" maksimaalset teenust. See on kohe näha, kui mingi taun tuleb "Tere, Teie..." jutuga. Keegi ei suuda vabalt suhelda ja minu kerge nende poole pöördumine juba solvab neid, seega gg awp lol.

 

Igatahes mida sa ootasid? Et ma tulen siidlapi ja õliga su türa hööruma samal ajal uurides "Kas Teil on piisavalt mõnus? Sooviksite ehk ka meie Ultra-Servers paketti? Maksate ainult 2x rohkem!".

 

Mine loe parem IVANi seiklusi ja kasvata omale kotid: http://ivan.rps.ee


signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ei karda ma Pirati :D, las ropendab egas see minu mark maha ei tee :D, sest mina ei ropenda tema laseb ropust
Sa paistad siin samasugune sibul nagu need GH russid. Võid proovida ennast eestlasena näidata palju tahad, aga russ jääb russiks.

 

//a sa vist siiski pole ida-naaber. Õpi eesti keel ära.


signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tra Pirat mis sul russide vastu on ? Nad ka inimesed ?

[Mitte et ma ise russ oleks]

Saadaks su teksti zone ja küsiks et kas nad ikka sponsoreerivad sinusuguseid , kui jah , siis kahju.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tra Pirat mis sul russide vastu on ? Nad ka inimesed ?

[Mitte et ma ise russ oleks]

Saadaks su teksti zone ja küsiks et kas nad ikka sponsoreerivad sinusuguseid , kui jah , siis kahju.

 

Ma tahaks küll teada. xD

 

Agajah, nagu öeldud, calm down. :D

 

rebuilt110, on midagi veel öelda? Ma tahaks lugeda veel, et kuidas Pirat su paika paneb.. :D :D


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tra Pirat mis sul russide vastu on ? Nad ka inimesed ?

[Mitte et ma ise russ oleks]

Saadaks su teksti zone ja küsiks et kas nad ikka sponsoreerivad sinusuguseid , kui jah , siis kahju.

See näitab juba puhtalt sinu arengutaset ja iseloomu, mille võib kahe sõnaga kokku võtta: kade kitukas

Arvestades, kuidas sa mu poste vahvlis raporteerid, siis ei saa ilmselgelt sinust midagi paremat oodata.

 

Teiseks: Kuidas puutub siia üldse Zone.ee? See, et sa tulid siia praegu pooleldi ähvardades, näitab lihtsalt, kui kade sa oled ning kuidas sa tahad meile halba teha, kitudes zone.ee'sse lootuses, et saad meile sitta keerata. Kumb meist siin nüüd see halb inimene on?


signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Bad Pirate arhhh .

 

215227-Royalty-Free-RF-Clipart-Illustration-Of-A-Mad-Pirate-Boy-Pointing.jpg


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Haigelt ajavad mind kettasse need eestlased, kes üritavad ropendades ja teisi mahatehes ägedad olla. Tahad nii väga "I'm da man" olla siis kao välja ja paranda oma kõnepruuki. Kui mõni teisest rahvusest inimene on eesti keele selgeks õppinud ja pakub just Eestis teenust, mida sa sõimad teda? Mine sõima parem neid venelasi siin Eestis, kes elavad siin ja ei suvatse eesti keeltki omale selgeks õppida.


signature2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tra Pirat mis sul russide vastu on ?

Ma pole öelnud, et mul on midagi russide vastu. Mul on midagi GH russide vastu. Nad üritavad ennast näidata ülimalt eestlastena, üritades samal ajal teha raha serverite rentimise pealt. Sest olgem ausad. Nende serverirent on üleval eesmärgiga teenida raha. Neil on 5 serverit ja umbes ~100 mänguserverit, mis tähendab, et ühel serveril on umbes ~20 mänguserverit + kusagile ka koduleht mahutatud. Tehkem nüüd omad järeldused.

Mis teha Piratile ei meeldi see, et keegi julgeb midagi otse välja öelda :D

Taaskord sa oled millestki valesti aru saanud. Mulle meeldib, kui inimesed ütlevad oma arvamused otse välja, sest siis saab kõige õigema ja täpsema hinnangu asjade kohta ja on kohe näha, et inimene ei keeruta ega valeta. Vihkan inimesi, kes tulevad jutuga "Teie blabla".

Pirat vana joodik hahaha, ainult joomine siis tähtsi ma vaatan :D

??? Vahvel.net ei käi Res Public Serveri ametlike kanalite alla, mis tähendab, et siin olen ma mina ise. Ma ei saa absoluutselt aru neist, kes võtavad avalikke internetifoorumeid, kui mingeid kohti, kus nad peavad viisakad olema, mis need kohad ilmselgelt ei ole. Kui sa tahad Res Public Serveri juhtkonnaga privaatselt rääkida, siis soovitan minna aadressile http://www.rps.ee ja ühenduda läbi IRC webchati.

Haigelt ajavad mind kettasse need eestlased, kes üritavad ropendades ja teisi mahatehes ägedad olla. Tahad nii väga "I'm da man" olla siis kao välja ja paranda oma kõnepruuki. Kui mõni teisest rahvusest inimene on eesti keele selgeks õppinud ja pakub just Eestis teenust, mida sa sõimad teda? Mine sõima parem neid venelasi siin Eestis, kes elavad siin ja ei suvatse eesti keeltki omale selgeks õppida.

Taaskord. Ma ei vihka üldiselt venelasi. Ma olen ka ise vene rahvusest, aga ma ei ole selline munn, kes oleks raha peal väljas ja ei paku inimestele teenust, mis on otseselt välja öeldes SITT. Sina mõnitad praegu mind, kui eestlast, teiste venelaste mõnitamise pärast. Okei, mul on eesti nimi, aga no ausalt siirdu istmikusse. Ma ei ole lasnastiilis full Nikes ringi hängiv russ, kelle elueesmärk on sebida omale bemm ja hunnik vittu. Ja no need umbkeelsed tiblad, kes mitte sõnagi ei mõista on kõige hullemad. Mina pakun teenust, mis on omal alal (Counter-Strike 1.6, Ventrilo, TeamSpeak) maksimaalse kvaliteediga, mida annab saavutada antud teenuse puhul, seega palun väga. Ma ootan teie vastuväiteid.

 

Võib esineda vigu, kuna ma just saabusin joomast.


signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pirat, iga äri eesmärk on teenida tulu ning ka kasumit, oleneb ärist, mõned teevad äri ja teised teevad nö heategevust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Taaskord. Ma ei vihka üldiselt venelasi. Ma olen ka ise vene rahvusest

 

Tere tulemast vene maafia meestkonda, товарищ Pirat!


http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Taaskord. Ma ei vihka üldiselt venelasi. Ma olen ka ise vene rahvusest, aga ma ei ole selline munn, kes oleks raha peal väljas ja ei paku inimestele teenust, mis on otseselt välja öeldes SITT. Sina mõnitad praegu mind, kui eestlast, teiste venelaste mõnitamise pärast. Okei, mul on eesti nimi, aga no ausalt siirdu istmikusse. Ma ei ole lasnastiilis full Nikes ringi hängiv russ, kelle elueesmärk on sebida omale bemm ja hunnik vittu. Ja no need umbkeelsed tiblad, kes mitte sõnagi ei mõista on kõige hullemad. Mina pakun teenust, mis on omal alal (Counter-Strike 1.6, Ventrilo, TeamSpeak) maksimaalse kvaliteediga, mida annab saavutada antud teenuse puhul, seega palun väga. Ma ootan teie vastuväiteid.

 

Võib esineda vigu, kuna ma just saabusin joomast.

Too välja, kus ma sind mõnitan? :) Samuti kaua sa ikka oma rahade eest mingit äri püsti hoiad, algul vaatad, et tuleks üks ühele ja siis natukene enda motiveerimiseks lisad natukene otsa. See on äri, meeldib või mitte, aga seal ongi peamine eesmärk endale kasumit teenida, kui kasumit ei teeni, siis sa pole edukas. Ja sellist huumorit pole veel näinud, et üks venerahvusest inimene sõimab teist oma rahvuskaaslast tema rahvuse pärast, lol. :D

Vigu ei esine. Tänan tähelepanu eest.


signature2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tere tulemast vene maafia meestkonda, товарищ Pirat!

 

Lol :D Selle pärast ma seda kunagi maininud ka pole.

Pirat, iga äri eesmärk on teenida tulu ning ka kasumit, oleneb ärist, mõned teevad äri ja teised teevad nö heategevust.
Oleneb ärist? Sa oled valesti aru saanud. Heategevus pole äri ning see ei teeni ka mingit tulu. Mis meie teeme või no pigem lausa mis mina teen, on heategevus.

Too välja, kus ma sind mõnitan? :) Samuti kaua sa ikka oma rahade eest mingit äri püsti hoiad, algul vaatad, et tuleks üks ühele ja siis natukene enda motiveerimiseks lisad natukene otsa. See on äri, meeldib või mitte, aga seal ongi peamine eesmärk endale kasumit teenida, kui kasumit ei teeni, siis sa pole edukas. Ja sellist huumorit pole veel näinud, et üks venerahvusest inimene sõimab teist oma rahvuskaaslast tema rahvuse pärast, lol. :D

Vigu ei esine. Tänan tähelepanu eest.

Toon välja, kus sa mind mõnitad? Enne, kui ma mainisin, et ka mina olen vene rahvusest, postitasid sa teksti (sel hetkel arvates, et ma olen eestlane), mis sel hetkel oli väga selgelt minule suunatud, et kuidas eestlased venelasi diskrimineerivad, kuid kohe, kui tuli välja, et ma olen ka vene rahvusest, tulid sa just siia karjudes peaaegu üle kogu foorumi, et sa pole minule midagi öelnud, üritades peita oma raskemal tasandil rassismifaili, mille ma just siiski sulle kaela tõin. Burn nigga. Teiseks: me alustasime selle värgi pealt raha teenides ja see tuli meil ka hästi välja (1 põhjustest, miks Eesti CS praegu surnud on), aga praegu on see pigem hobi töö ja eraelu kõrvalt, seega me pole juba aasta aega vähemalt kasumis olnud.

 

Ja ma pigem kutsun russideks neid umbkeelseid lasna dressikunne, kes vabal ajal ostavad soov.ee'st vanu arvuteid kokku, müües neid kallimalt edasi või kasutavad mõnda muud samasugust "geniaalset" äriideed.

 

Mul täiesti poh, kes on RPS mingi teenuse ostja, aga see koht siin ei ole mõeldud ametlike vestluste jaoks, kuna tegemist on avaliku laste/noortefoorumiga ja seega vähemalt mina pole kunagi rääkinud ega ka kavatse rääkida siin teiste inimestega ametlikult. Tegelikult ka meie ametlik olek on peaaegu sama vaba ja kui te olete sellised nõrgad vitud, kes solvuvad meie jutu peale, siis ma kardan, et meil ei ole lihtsalt millestki rääkida.


signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pirat ütles vist enamvähem kõik vajaliku ära + prolly _Karl_ või mõne muu laheda asjapulga taaskordse raporteerimise tulemusena on ta nüüd siit keskkonnast 2-nädalaks eemaldatud :D

 

TeamSpeak on väga hea kvaliteediga :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Toon välja, kus sa mind mõnitad? Enne, kui ma mainisin, et ka mina olen vene rahvusest, postitasid sa teksti (sel hetkel arvates, et ma olen eestlane), mis sel hetkel oli väga selgelt minule suunatud, et kuidas eestlased venelasi diskrimineerivad, kuid kohe, kui tuli välja, et ma olen ka vene rahvusest, tulid sa just siia karjudes peaaegu üle kogu foorumi, et sa pole minule midagi öelnud, üritades peita oma raskemal tasandil rassismifaili, mille ma just siiski sulle kaela tõin. Burn nigga.

Lmao, ei saa mitte midagi aru hetkel. :D Jah tõepoolest, ma ei saa aru neist debiilsetest eestlastest, kes normaalseid Eestis elavaid venerahvusest inimesi sõimavad. See oli sõnasõnalt sulle suunatud. Ja kuskil pole ma tulnud üle kogu foorumi karjudes (LOL) ja eitanud, mida ütlesin sulle. Ütlesin jah sulle ja ei kahetse ka seda. :)

Mina ei ürita siin peita mingit raskemal tasandil rassismifaili. Minuarust olid sina see, kes ütles (otsene tsitaat): "Sa paistad siin samasugune russ nagu need GH-russid. Võid proovida ennast eestlasena näidata palju tahad, aga russ jääb russiks." Mina sellest küll ennast puudutatuna ei tundnud, kuna ise olen puhaseestlane, kuid ma ei saa aru, mida sa sõimad neid venerahvusest inimesi, kes teevad äri Eestis?


signature2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Pirat ütles vist enamvähem kõik vajaliku ära + prolly _Karl_ või mõne muu laheda asjapulga taaskordse raporteerimise tulemusena on ta nüüd siit keskkonnast 2-nädalaks eemaldatud :D

 

TeamSpeak on väga hea kvaliteediga :P

 

Ja mis sa poed siin ?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lmao, ei saa mitte midagi aru hetkel. :D Jah tõepoolest, ma ei saa aru neist debiilsetest eestlastest, kes normaalseid Eestis elavaid venerahvusest inimesi sõimavad. See oli sõnasõnalt sulle suunatud. Ja kuskil pole ma tulnud üle kogu foorumi karjudes (LOL) ja eitanud, mida ütlesin sulle. Ütlesin jah sulle ja ei kahetse ka seda. :)

Mina ei ürita siin peita mingit raskemal tasandil rassismifaili. Minuarust olid sina see, kes ütles (otsene tsitaat): "Sa paistad siin samasugune russ nagu need GH-russid. Võid proovida ennast eestlasena näidata palju tahad, aga russ jääb russiks." Mina sellest küll ennast puudutatuna ei tundnud, kuna ise olen puhaseestlane, kuid ma ei saa aru, mida sa sõimad neid venerahvusest inimesi, kes teevad äri Eestis?

Haigelt ajavad mind kettasse need eestlased, kes üritavad ropendades ja teisi mahatehes ägedad olla. Tahad nii väga "I'm da man" olla siis kao välja ja paranda oma kõnepruuki. Kui mõni teisest rahvusest inimene on eesti keele selgeks õppinud ja pakub just Eestis teenust, mida sa sõimad teda? Mine sõima parem neid venelasi siin Eestis, kes elavad siin ja ei suvatse eesti keeltki omale selgeks õppida.

Nagu sa ise ütlesid, siis see oli otseselt minule suunatud. Minu kohta võib öelda, et ma olen eesti keele selgeks õppinud. See, mis GH'st tuleb, on puhas umbkeelsus.

Ja mis sa poed siin ?

Lappa kotte.

 

//Pirat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Äkki lõpetaks selle teema rüüstamise ära :) ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.