Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline blu

Lubade tegemine...

Soovitatud postitused

VIP

Talvel lähen tegema B-kategooriat arvatavasti.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Endal mul on niimoodi et pole jõudnud koolieksamit tegemagi minna.

täna leidsin aega et minna, kell kaks on kooli teooria eksam, eks näha mis saab.

peaaegu kõik kellega ma koos lube tegema hakkasin on juba load kätte saanud ja lasevad vahtralehtetega ringi :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Teen ka siis poole aasta pärast load ära siis olen 18 täis(:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Author of the topic Postitas

märtsis hakkan tegema, paistab et vedas, sain teooriatunnid+sõidutunnid (tulevased) laupäeva hommikuks, ei hakka kooli segama ^^

loodetavasti sünnipäevaks/suve alguseks käes.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuna elan hiiumaal, siis mul läks selles mõttes hästi, et ma käisin igapühapäev tallinnas sõitmas ja sain sellega endale ~5h või 6h sõiduaega kirja.

Teised, kes sõitsid hiiumaal said 1 sõiduga ainult 2h kirja :D

Põhimõtteliselt sain ma autokooli kursuse tunnistuse kätte 6 korra sõitmise eest.

Minumeelest on see pigem halvem asi, nii sa ei õpi ju midagi, kui lased maanteel sirget teed koguaeg. Hoiad rooli ja vajutad pedaali, mis seal maanteel muud..


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hetkel juba pool aastat autolube teinud. (Gümnaasiumi õppekavas autokool sees, seega vald plekib kõik kinni ja meie jaoks on tasuta. Võibolla ARKi eest tuleb hiljem natuke maksta.)

 

Kavas on see aasta ka 125cc load teha, mingi 5-6k kanti vist maksavad. Keegi teab, kus neid Tallinnas teha saaks soodsalt ning kaua neid teeb?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hakkasin ka 25.01.11 k2ima autosõit oü-s ja suht norm tundub, hetkel 4x3 teooriat tehtud 41-st ja pühap esimene platsisõit.

Mul l2heb teooria+sõidutunnid+autokooli eksamid = 6900 ja sellele lisandub see mingi esmaabi ja ark eksamid, ei tea palju need l2hevad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ARKi eksamis ei saa kukutada läbi niimoodi ? seda ju filmitakse , ja kui isegi kukutatakse siis mine ütle kellegile tähtsale ninale,et vaadaku lindistust, et ma ei teinud vigu ju...ja ongi korras.'

Lihtsalt inimesed ütlevad,et nad kukutati läbi ,et olla kõvemad mehed :D et oma au päästa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ise ei tee, kuid vend tegi Rakveres ja ta sai mingi eriti ülbe vanamuti endale lõpusõitu tegema ja 5 korda kukutas niisama pmst läbi ta.. Aga nüüd sai tehtud ja sõidab autoga :D

 

See mutt oli Janne ja tegu on ikka tõsise retardiga :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.