Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Müün RuneScape Gold-i

Soovitatud postitused

mis alguse värk 1 eur per mill?

see jääbgi nii , ruunis on nüüd kordades rohkem raha kokku kui oli 2007. aastal.

inimesed on 50 korda rikkamad , asjad on 50 korda kallimad , kunagi said fury oma 1 milliga , nüüd maksab fury 14 milli , kuna rsi on raha juurde tekkinud artifactide pärast ( pvp , bh )

kunagi maksid asjad vähem sellepärast ka millid olid kallimad.

saage aru lõpuks , enam sa ei saa milli eest seda sama mis sa said 2007 aastal

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mis alguse värk 1 eur per mill?

see jääbgi nii , ruunis on nüüd kordades rohkem raha kokku kui oli 2007. aastal.

inimesed on 50 korda rikkamad , asjad on 50 korda kallimad , kunagi said fury oma 1 milliga , nüüd maksab fury 14 milli , kuna rsi on raha juurde tekkinud artifactide pärast ( pvp , bh )

kunagi maksid asjad vähem sellepärast ka millid olid kallimad.

saage aru lõpuks , enam sa ei saa milli eest seda sama mis sa said 2007 aastal

Täpselt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tõesti, ennem free trade kadumist maksis nt purple phat 180M umbes, nüüd 500+, hinnad on teised, inimestel rohkem raha pankades, sest on extremes/ancient prays/summoning/dungeoneering, tänu millele raha tegemine high levelitele käkitegu. Ja müüjad teenivad enam-vähem sama palju, kuna vanasti oli raskem raha teha ja müüdi kallimalt, nüüd saadakse kiiremalt RS'i raha ja müüakse odavamalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

minu arust see hind küll ikka üle mõistuse.kui osta näiteks 5 milli siis läheb see maksma 17,5 euri (275eeki)sellise raha eest saab juba combat 100+ acci kellel pangas 40milli.siis tradege see 40milli enda accile mitte ärge makske mingi 8 kordset hinda.teil mõtlemine puudub nagu endal ve?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

3.5€ On tõesti natukene palju, kuid 0.50 on ikka liiga vähe, ma ise pooldun arvama, et millide hinnad jäävad kusagil 2€-2.50€ vahele, kuna see on üsna mõistlik summa, praegu alguses lähevad millide hinnad kindlasti madalaks, sest on paaniline müümine, kui aasta pärast ma eeldan, et on hinnad samad mis olid vanasti:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
3.5€ On tõesti natukene palju, kuid 0.50 on ikka liiga vähe, ma ise pooldun arvama, et millide hinnad jäävad kusagil 2€-2.50€ vahele, kuna see on üsna mõistlik summa, praegu alguses lähevad millide hinnad kindlasti madalaks, sest on paaniline müümine, kui aasta pärast ma eeldan, et on hinnad samad mis olid vanasti:)

 

Olen mõelnud ise ka sellele ning otsustasin, et langetan hinna 2.5 € peale!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vaatan siinset kirjavahetust ja mõtlen, et teil on täiesti õigus panna hinnaks 2.5€ ( 3.5€ oli ilmselgelt palju). Olen runet mänginud 2002 aastast peale ja tean mis hinnad olid 2005-2007 aastatel. 1 M oli tollal 50.- kuni 75.-. 1 € saavad müüa ainult boterid ja saan aru et olete selle raha ise oma käega kokku kraapinud.Tean omast käest kui raske on teenida Miljoneid seega mina hinda alla 2 € ei langetaks mitte mingil juhul. Soovin edu teile ja kui keegi küsib minult kellelt osta suunan ma ta teie juurde.

Ning küsimus teistele: Kas te soovite toetada botereid või ausat äri?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis vahet seal on kas aus äri või botter???Ega keegi sulle kuldmedalit ei anna kui osta sellise lolli käest nagu sina kes ise gp ise teenib....

muidugi ostan kellel on odavam hind....

sinad oled LOLL et näed rohkem vaeva kui botter.....paneb bot tööle ja ise vaata TV vms ja gp tiksub....

 

---------- Post added 23-01-11 at 15:29 ----------

 

1M=0.5€-0.7€

 

et hinda teada pole vaja olla geenius ,mina vaata mis hinnad on teistel ja saad teada...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tavaliselt ma ei tee niimoodi(kommenteerin teiste teemas nende hindu)

Ja palun vabandust selle eest mis nüüd siit tuleb aga:

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHHHHHHAHHAHAHAHAHAHHAHAHROFLLMAOLMFAOLOOOOOOOOOLAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAROFLLMAOLMFAOLOOOOOOOOOLAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

3.50 € GOOD LUCK TO YOU BROOOOOOOOOOROFLLMAOLMFAOLOOOOOOOOOLAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

AHAHAHAHHAHAHAHAHAHAH

 

 

irw:D nice one :D aga jah see hind on üle igasuguse arvestuse...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Vaatan siinset kirjavahetust ja mõtlen, et teil on täiesti õigus panna hinnaks 2.5€ ( 3.5€ oli ilmselgelt palju). Olen runet mänginud 2002 aastast peale ja tean mis hinnad olid 2005-2007 aastatel. 1 M oli tollal 50.- kuni 75.-. 1 € saavad müüa ainult boterid ja saan aru et olete selle raha ise oma käega kokku kraapinud.Tean omast käest kui raske on teenida Miljoneid seega mina hinda alla 2 € ei langetaks mitte mingil juhul. Soovin edu teile ja kui keegi küsib minult kellelt osta suunan ma ta teie juurde.

Ning küsimus teistele: Kas te soovite toetada botereid või ausat äri?

 

Aitähh toetuse eest. Olen sinuga nõus ja oma hinna põhinedes samadele väidetele ka panin!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.