Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Müün RuneScape Gold-i

Soovitatud postitused

tavaliselt ma ei tee niimoodi(kommenteerin teiste teemas nende hindu)

Ja palun vabandust selle eest mis nüüd siit tuleb aga:

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHHHHHHAHHAHAHAHAHAHHAHAHROFLLMAOLMFAOLOOOOOOOOOLAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAROFLLMAOLMFAOLOOOOOOOOOLAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

3.50 € GOOD LUCK TO YOU BROOOOOOOOOOROFLLMAOLMFAOLOOOOOOOOOLAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

AHAHAHAHHAHAHAHAHAHAH

 


dextersignaturebytinoar.png

 

Best show ever made, DEXTER:y:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

54eek per mill? :D

 

Tahad äri teha?

Ma müün sulle mille 30eek ja sa müüd ise 54eek edasi? :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Esimesel vaatan siis mby ostan :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tavaliselt ma ei tee niimoodi(kommenteerin teiste teemas nende hindu)

Ja palun vabandust selle eest mis nüüd siit tuleb aga:

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHHHHHHAHHAHAHAHAHAHHAHAHROFLLMAOLMFAOLOOOOOOOOOLAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAROFLLMAOLMFAOLOOOOOOOOOLAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

3.50 € GOOD LUCK TO YOU BROOOOOOOOOOROFLLMAOLMFAOLOOOOOOOOOLAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

AHAHAHAHHAHAHAHAHAHAH

 

 

Not even funny, võtan okku ühe sõnaga, "Failure", sa lihtsalt ei saa seda müüdud elusees, kas sa ei saa aru et kui ei pea enam transferima ei ole hindadel kuskile minna peale langemise, v.a kui just kõik rs mängijad hakkavad mille ostma, kuigi mille jätkub.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO7OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

3.5Euri on isegi kallim kui see dice vahe pealne teema


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

palju loodad, mul 1b müüa. osta mult 2000€ ära, saad vahelt veits.. ? ise hakkan müüma 0.50-1€ maksimum, gold4rs ja need lehed müüvad juba alla 1 dollari miljon..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
palju loodad, mul 1b müüa. osta mult 2000€ ära, saad vahelt veits.. ? ise hakkan müüma 0.50-1€ maksimum, gold4rs ja need lehed müüvad juba alla 1 dollari miljon..

 

Olen pannud hinna arvestades 2007 aasta hindu ( siis oli ju 1 M hind 50.-) ja arvestades välismaa lehtede hindu. Gold4rs-is on tõesti hinnad langenud kuid mitte 1 $ peale vaid 2.95 $ peale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tead kui kerge 1m on teenida? sa saad teenida isegi 2m/h raha, see pole loogiline, et rsi pelades teenid 100.- päevas? kus loogika on ning kui on 2.95, siis miks ma näen preagu pakete, kus müüakse 100m 80$ eest?

http://gold4rs.com/Runescape-Gold-Farming.html

ja 2.95 on transfer meetodiga, mitte ilma selleta, hetkel on jah kallis, kuna transferida ei saa trades... küll ta langeb, langeb alla dollari..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Keep up good work!

Myyjad on ise lollid

kui siit saaks ränka pappi teenida siis tyybid lasevad meelega hinda alla et ikka võimaliklt vähe teeniks

nad botivad/mängivad sitax päevas et saada millid kokku ja siis saavad 1 eur nädalas teenistuse

wtf nagu

ja kes to rääkis et 2m tunnis

jh kui sa oled 100+ või head skillid aga kui sa saad banaani siis ma tahan näha kuidas sa teenid 2m tunnis olles lvl 3 seega fail mu arust

ise hakkan ka myyma 2/3€ ea

ja ma tahan näha paljud käivad seal gold4rs raha ostmas


labels=0 Kliki ja ma saan 1 lipu juurde :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Keep up good work!

Myyjad on ise lollid

kui siit saaks ränka pappi teenida siis tyybid lasevad meelega hinda alla et ikka võimaliklt vähe teeniks

nad botivad/mängivad sitax päevas et saada millid kokku ja siis saavad 1 eur nädalas teenistuse

wtf nagu

ja kes to rääkis et 2m tunnis

jh kui sa oled 100+ või head skillid aga kui sa saad banaani siis ma tahan näha kuidas sa teenid 2m tunnis olles lvl 3 seega fail mu arust

ise hakkan ka myyma 2/3€ ea

ja ma tahan näha paljud käivad seal gold4rs raha ostmas

 

Olen sinuga täiesti nõus!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lol!!!!!!!!!!! 54 ea??? sa saaksit 810 eeku kui kõik maha myya. lol ostad sythest või kuskilt maxed acci millel 500m peal selle raha eest

 

Keep up good work!

Myyjad on ise lollid

kui siit saaks ränka pappi teenida siis tyybid lasevad meelega hinda alla et ikka võimaliklt vähe teeniks

nad botivad/mängivad sitax päevas et saada millid kokku ja siis saavad 1 eur nädalas teenistuse

wtf nagu

ja kes to rääkis et 2m tunnis

jh kui sa oled 100+ või head skillid aga kui sa saad banaani siis ma tahan näha kuidas sa teenid 2m tunnis olles lvl 3 seega fail mu arust

ise hakkan ka myyma 2/3€ ea

ja ma tahan näha paljud käivad seal gold4rs raha ostmas

 

ma tean f2p moodust mis ei nõuagi skille ja 1m per hour-.-, ei avalda

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
lol!!!!!!!!!!! 54 ea??? sa saaksit 810 eeku kui kõik maha myya. lol ostad sythest või kuskilt maxed acci millel 500m peal selle raha eest

 

 

 

 

Aga vähesed ostavad endale 54 M korraga ostetakse 1-5 M ja siis see ei olegi nii üüratu summa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga vähesed ostavad endale 54 M korraga ostetakse 1-5 M ja siis see ei olegi nii üüratu summa.

 

Jep. Ja muideks see alguse värk see 1EUR per mill. Kõik loodavad ruttu saada ainult raha. Ja muideks care_ vms kes sa oled, 810 EEK EEST EI SAA SA ÜHTEGI KASUTAJAT MILLEL 500m peal ja MAXED SKILLS! Korruta ca 0.8 USD 1 milliga, siis saad teada palju sulle makstakse ainuüksi selle raha eest mis accil + account raha. Sa vist pole kursis päris.

PEACE!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.