Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Võistlused/Loosid

Soovitatud postitused

Kuna vahvel.net on viimasel ajal päris kõvasti enda aktiivsust kaotanud, siis tulin ma ühele ideele.

Nimelt võiks luua Võistlused/Loosid alafoorumi(nimi võib olla teine), kus saaksid nii juhtkonna kui ka tavaliikmed korraldada erinevaid loose. Näiteks kui kellegil on mõni ese ära anda(võib olla ka virtuaalne), siis võib ta selle parem ära loosida.

Eelkõige tooks see rahvast sisse. Alguses võib see olla küll ebaaktiivne, kuid ma olen päris kindel, et seal hakatakse mitmeid loose tegema.

 

~Meiser

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

väga hea idee, see tooks kindalt rahvast sisse.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Oi, KÕVa idee tõesti- Ma pakkusin selle üle aasta aja tagasi juba Ollule välja.

Mõttetu sitt oled Meiser.

 

Oi Oi kui kõva vend...Muidu mina pakkusin selle juba siis välja kui sinu haisugi siin foorumis polnud....see oli juba palju aastaid tagasii......

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Oi, KÕVa idee tõesti- Ma pakkusin selle üle aasta aja tagasi juba Ollule välja.

Mõttetu sitt oled Meiser.

Oi Oi kui kõva vend...Muidu mina pakkusin selle juba siis välja kui sinu haisugi siin foorumis polnud....see oli juba palju aastaid tagasii......

 

Mis vahet sel on kes pakkus? Naksi,vaadates su liitumis aastat siis polnud sinust haisugi foorumis sel ajal kui Ollu veel foorumis oli.

 

 

Ma ei usu väga, et sellest nii väga asja saaks. Võibolla siis ainult virtuaalsete esemetega või mu sarnasega, kuid kes ikka näiteks teise mehe pükse tahaks? Pigem annetagem kuskil Haitile või Austraaliale. - Minu arvamus.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Annetad Haitile rs kasutaja ? lmao.

 

Mr. Idiot, ma rääkisin, et virtuaalsed asjad foorumis kuid riideid kuskile Haitile/Austraaliale või kuhu soovid. Trolli vähem kopra fan.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.