Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Lagg

Soovitatud postitused

Tere!

Selline lugu siis, et mul on isegi csi mängides mingi jube lagg, kuigi cs ei nõua minu teada mingit jõhkrat arvutit. FPS kõigub 15-20 vahel.. suht tihti pillub isegi 10 peale. Mul on läpakas (Samsung R509). Arvuti andmed järgmised: 232 GB kõvaketast, 3 GB rami, 1292 MB graafikakaart (Mobile Intel® 4 Series Express Chipset Family) ja protsessor 2.16GHZ (Intel Pentium Dual CPU T3400). Äkki oskate öelda milles viga võib olla, et mul selline lagg on? Või tõesti seda laggi põhjustab kõik 1MB nett? Oleks mõistlik uus arvuti osta või läpakaga edasi mängida?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nett küll FPS laggi ei tekita.

 

Proovi command : fps_max 101 jne.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Proovi uusi graafika kaardi drivereid.

Tyvm m8! Ühest teisest foorumist soovitati veel Graphics Option´ist 3D settingud High Performance´i peale sättida. Tegin mõlemat ja see aitas! Nüüd FPS enamasti 50-60. Vahepeal isegi 70-80. Suuur aitäh sulle! :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Inteli integreeritud graafikakaardid polegi mängimiseks mõeldud.

 

Ükski normaalne läpakas pole mängimiseks mõeldud.

Nett kõll seda ei põhjusta, endal sama saast nett olnud ja ping parem kui teistel.

Soovitan uuendada graafika ja chipseti draivereid. Samuti puhasta arvutit rämpsust.

Ning, kui CSi käima paned, võta task manager lahti ning vaata, mis programmid su arvuti resursse võtavad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.