Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ostan p2p pure hübriidi!!! loe teemast l2hemalt

Soovitatud postitused

terekest siis kuna enda hübriidil ( olin v2ga loll ) tegin algul def20 ja m6tlesin oh rune gloved teen ka sis oli lahe algul kuni tegin def45 ja quit, aga see selleks

 

sooviksin p2p hübriidi osta, nii, mis se t2hendab ( m6ni ei m6ista vb)

account peab olema max def20, att max 60, mage minimum 82 , range ja str 80 + (teen ka erandeid), ning peaksid olema mith või addy gloved (rfd omad). muud statsid pole olulised ning questide poole pealt sis desert treasure done, ning monkey madness done, bank võib olla tühi aga seda odavam hind samuti, ootan vastuseid siia msni kuna alati siiA foorumisse mai satu tihti

 

msn: [email:3nwidozs]risto.14@hotmail.com[/email:3nwidozs]

 

ja usaldusväärsusest natuke

kuna siin foorumis müüdakse rohkem rs acce kui rs24 purede poole pealt siis postitan just siia, aga t6den seda et rs24.ee on mul 16 pos tehingut, kindlasti kui tuleb jutuks teeme me rs24 müüjale privaats6numi et mingit ülelaskmist ei toimu, proovin seda öelda et olen usaldusväärne ja ei üritagi kedagi üle lasta, v6ime teha mm-i aga kas rs24 moderaatoritega v6i siin , ning elan ise tartus.

 

rs24.ee account on mul "Rist0"

 

siit leheküljelt saate n2ha kuidas ma oma hübriidi suutsin rikkuda :?

http://rs24.ee/viewtopic.php?f=59&t=32118

 

ning siit n2te mu tehinguid (positiivseid) , paljud k2ivad ette mulle ning 2rge teiegi kartke

http://rs24.ee/feedback.php?mode=feedback&u=11239

 

AITÄHH, ET VIITSISITE MU POSTITUST LUGEDA NING HEAD UUT AASTAT:kiss:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
kedagi ei koti su rs24, siit foorumist küll keegi sulle ette ei käi

 

aitähh aga palun mine ära ja ära enam siia teemaasse postita, aitähh

 

---------- Post added 02-01-11 at 01:44 ----------

 

v6ivad olla ka mitte bridid aga siis ainult suured skillid (str, rng)

 

---------- Post added 02-01-11 at 15:46 ----------

 

uppp

 

---------- Post added 02-01-11 at 15:47 ----------

 

upupupuppppppp

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ma pakun hinna eks, ise ta ütles nii, pakkusin veidi madala hinn aja vastuseks saatis perse kah veel

ei no suhtumises on ka asi, kui sa suehlda ei oska sis mai ostaks, 2kki mai ole ruuni m2ngind ja ei tea hindadest ?

emme-issi annavad raha jeejee sis v6etakse nii k6rgelt neid hindu, teenige ise nahhuj

ja selle p2rast ma olen debiilik w2?, et pole ruuni m2ngind terve elu nagu sina

praegusel ajal botitakse ja selle eest küll suurt summat ei annaks

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma pakun hinna eks, ise ta ütles nii, pakkusin veidi madala hinn aja vastuseks saatis perse kah veel

ei no suhtumises on ka asi, kui sa suehlda ei oska sis mai ostaks, 2kki mai ole ruuni m2ngind ja ei tea hindadest ?

emme-issi annavad raha jeejee sis v6etakse nii k6rgelt neid hindu, teenige ise nahhuj

ja selle p2rast ma olen debiilik w2?, et pole ruuni m2ngind terve elu nagu sina

praegusel ajal botitakse ja selle eest küll suurt summat ei annaks

 

tra mis vahet seal on, kas botted või ei. Kui kasutaja pole banni saanud, siis pole ka probleemi ma arvan. Hind peaks skillidest ja panka väärtusest sõltuma, mitte kas on botted või ei.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tra mis vahet seal on, kas botted või ei. Kui kasutaja pole banni saanud, siis pole ka probleemi ma arvan. Hind peaks skillidest ja panka väärtusest sõltuma, mitte kas on botted või ei.

 

boted või ei aga kasutajal suurem risk banni saada või acc võib isegi hiljeb banni saada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma pakun hinna eks, ise ta ütles nii, pakkusin veidi madala hinn aja vastuseks saatis perse kah veel

ei no suhtumises on ka asi, kui sa suehlda ei oska sis mai ostaks, 2kki mai ole ruuni m2ngind ja ei tea hindadest ?

emme-issi annavad raha jeejee sis v6etakse nii k6rgelt neid hindu, teenige ise nahhuj

ja selle p2rast ma olen debiilik w2?, et pole ruuni m2ngind terve elu nagu sina

praegusel ajal botitakse ja selle eest küll suurt summat ei annaks

ROFL, sa ise 15 ja memmeka häälega.

LOLD @ IRL

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.