Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[TASUTA]Recovering account[150+õnnestunud]

Soovitatud postitused

olen teinud üle 150 recoveri, millest üle poole on olnud õnnestunud. Mul on oma meetod, mida ma ei avalikust:P. Igatahes, vajan natuke infot kasutaja kohta(nii palju kui teate). Oli endal ka selline jama kord, nüüd mõtlesin, et aitan teisi ka:)

 

lisage mind msni: [email:1x021423]kristjankasesalu@hotmail.com[/email:1x021423] -- seal räägime.

 

muidugi võite ka siia kommentaari jätta.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ei scammi; endal juba piisavalt hea kasutaja. LUBAN

 

Oi, nüüd küll usaldan ! :O


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hah, enne oleks võinud msnis öelda, et kasutad minu juttu, statistikat jne.

Väike info Kristjani kohta: Palus RSis (Si Skiller'i cc's) mul kasutajat recoverida, whinis et keegi lasi üle. Andis msnis enda kasutaja kohta infot (mis oli arvatavasti vale) ja appeal tuli denied. Palus ka mitmeid kordi, et ma müüks ühe enda recoveritud kasutaja, green phatiga jne, niiet tal endal see ''väga hea account'' puudub. Samuti tal endal arvatavasti kogemused puuduvad, recoverite kohta jne.

 

Minu kohta siis. Rääkisin Kristjanile enda kogemustest recovery appealidega (Olen recoverinud Pwned26 ja Jay õpetustega (Fuckjagexist, mõned kindlasti teavad neid, Jay ntks recoveris vana kasutaja 72 santa hati ja blue phatiga)), et olen recoverinud 150-160 kasutajat aastatest 2001-2003, millest üle 50 olen accepted saanud ja üle 40% kasutajatel on olnud ka mõni rare item (hw maskid, santad, phatid, korra isegi cracker.Samuti olen suutnud recoverida paar 9hp accounti) ning nende kasutajate / rarede müümisega olen teeninud detsemberi kuus natukese üle 2700 $, ja üpriski palju RSGP teeninud niimoodi.

 

Anyways, minu soovitus: ärge uskuge teda, tüüp üritab lihtsalt uut account sebida endale.

 

Aga, mina võin aidata.Näiteks paar päeva saatis kasutaja Fuu? mulle pmi, kus palus abi enda vana kasutajaga, ning ma loomulikult ka aitasin, mingil määral. Väikese tasu eest võin teie kasutajatele appeali teha jne, loomulikult sooviksin ka natukese infot kasutajate kohta (enda meetodid ka olemas, kuidas mõningast infot saada).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Hah, enne oleks võinud msnis öelda, et kasutad minu juttu, statistikat jne.

Väike info Kristjani kohta: Palus RSis (Si Skiller'i cc's) mul kasutajat recoverida, whinis et keegi lasi üle. Andis msnis enda kasutaja kohta infot (mis oli arvatavasti vale) ja appeal tuli denied. Palus ka mitmeid kordi, et ma müüks ühe enda recoveritud kasutaja, green phatiga jne, niiet tal endal see ''väga hea account'' puudub. Samuti tal endal arvatavasti kogemused puuduvad, recoverite kohta jne.

 

Minu kohta siis. Rääkisin Kristjanile enda kogemustest recovery appealidega (Olen recoverinud Pwned26 ja Jay õpetustega (Fuckjagexist, mõned kindlasti teavad neid, Jay ntks recoveris vana kasutaja 72 santa hati ja blue phatiga)), et olen recoverinud 150-160 kasutajat aastatest 2001-2003, millest üle 50 olen accepted saanud ja üle 40% kasutajatel on olnud ka mõni rare item (hw maskid, santad, phatid, korra isegi cracker.Samuti olen suutnud recoverida paar 9hp accounti) ning nende kasutajate / rarede müümisega olen teeninud detsemberi kuus natukese üle 2700 $, ja üpriski palju RSGP teeninud niimoodi.

 

Anyways, minu soovitus: ärge uskuge teda, tüüp üritab lihtsalt uut account sebida endale.

 

Aga, mina võin aidata.Näiteks paar päeva saatis kasutaja Fuu? mulle pmi, kus palus abi enda vana kasutajaga, ning ma loomulikult ka aitasin, mingil määral. Väikese tasu eest võin teie kasutajatele appeali teha jne, loomulikult sooviksin ka natukese infot kasutajate kohta (enda meetodid ka olemas, kuidas mõningast infot saada).

 

nahhui sa tuled mu topicut flamima, tegele oma asjadega

 

vaandust, ropendamise pärast.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Miks vaja recoverida .

Jõin ka sulle acci pm'ist niisama anda .

 

sellise teemaga aura ära siit .


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jobs Done!

1.Gewd slayer from 1-18[free]

2.Mitch - 119 tutroths.

3.alex360 - 84 black dragon

4. DOING FOR FREEE!!!!!!!!!!!!

 

 

Ja arvad, et tasuta orjamine teeb usaldusväärseks lol? doh


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

2 vouche ei tee sind usaldusväärseks .


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.