Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

President Ilves teeb täna tähtsa avalduse.

Soovitatud postitused

Eesti presidendiks järgmine kord eestlane.

 

Ta on sündinud Eesti kodakondsusega, seega on tal kõik seaduslikud õigused. Eesti presidendil on väike võim, esindusisikuna on ta väga 5+.

Kes mäletab Rüütlit, pobises vaikselt vene keelt. Ütles aastal '88 "Ei iseseisvale Eesti Vabariigile".

 

Ütlen ausalt, et need, kes eurot ei taha on lollid.

 

Nõustun sinuga, kuigi §41 alusel on Eestis arvamus vabadus. Krooni väärtus oli seotud euroga, nkn sõltusime liiga palju eurost.

 

Wow, esimene normaalne inimene siin foorumis vist :O

 

Võimalikult sõltumatuks võiks jääda siiski ja rahareforme vältida.

 

Sõltuvuse kaotasime 1. mai 2004.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ahnii ,et ta on sündinud Eesti kodakondsusega ajal kui Eesti Vabariiki ei eksisteerinud. Ilvesel oli USA kodakondsus millest ta 1999.aastal loobus.

Miks on need inimesed lollid kes eurot ei taha?

Teile on seda ansipi oravate propagandat päris palju tehtud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ahnii ,et ta on sündinud Eesti kodakondsusega ajal kui Eesti Vabariiki ei eksisteerinud. Ilvesel oli USA kodakondsus millest ta 1993.aastal loobus.

Miks on need inimesed lollid kes eurot ei taha?

Teile on seda ansipi oravate propagandat päris palju tehtud.

 

Ta vanemad olid eestlased, kes põgenesid mingil ajal Rootsi. Tema vanemad sündisid esimese Eesti Vabariigi ajal. 1957. kolisid Ilvesed USAsse.

Ilves on sündinud aastal 1953.

 

§ 8. Igal lapsel, kelle vanematest üks on Eesti kodanik, on õigus Eesti kodakondsusele sünnilt.

Igaühel, kes on alaealisena kaotanud Eesti kodakondsuse, on õigus selle taastamisele.

 

Eesti Vabariigi President peab olema sünnilt Eesti kodakondsusega.

-----

Vabandust, inimesed ei ole lollid, vaid nad ei näe helgemat poolt. Oletame, et läheks euro põhja, läheks ka kroon(, mille väärtus oli seotud euroga,) ning kogu euroopa majandus. Oletame, et kui kroon läheks põhja(devalveeruks), naeraks IMFi ja kogu maailm meie vaesuse üle.

-----

Ansip... Eesti on viimane riik kus ma elada tahaksin. Kahju, et vanus ei luba siit ära kolida...

-----

Ma arvan, et sa saad mu argumentidest ja mõtest aru. §41

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jah ta vanemad olid Eestlased.

Tean jah ,et kroon oli seotud euroga. Aga presidendiks olemise kohapealt mõtlesin ma seda ,et Eesti Vabariigi presidendiks oleks mees kes on enamuse oma elust siin elanud ning ka sündinud.

See 1.mai 2004 jutt on DEMAGOOGIA.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jah ta vanemad olid Eestlased.

Tean jah ,et kroon oli seotud euroga. Aga presidendiks olemise kohapealt mõtlesin ma seda ,et Eesti Vabariigi presidendiks oleks mees kes on enamuse oma elust siin elanud ning ka sündinud.

 

Selle teema ümber on arutelusid palju. Oleneb täiesti maailmavaatest. Kuna Eesti presidendil on vähe võimu ning ta on rohkem esinduslik, siis sobib ta Eestile väga hästi. Tal on USAst omandatud magistrikraad, Ivy-League koolis ning tema mitte vasakpoolne taust aitab tal sidemeid luua parempoolsete riikidega. Aga USA konstitutsioon näeb ette, et president peab olema sündinud USA territooriumil. Eesti põhiseadus on selles suhtes veidi leebem.

 

Eestis elanud? - Seotud on ta küll piisavalt.

# 1988–1993 "Raadio Vaba Euroopa" Eesti toimetuse direktor

# 1993–1996 Eesti Vabariigi suursaadik USA-s, Kanadas ja Mehhikos

# 1996–1998 ja 1999–2002 Eesti Vabariigi välisminister

# 1999 Riigikogu liige

# 2003 Euroopa Parlamendi vaatlejaliige

# 2004 Euroopa Parlamendi liige

# 2006 Eesti Vabariigi president

-----

See 1.mai 2004 jutt on DEMAGOOGIA.

ELiga liitudes sidusime me ennast kõikide ELi riikidega. Näide sellest on Kreeka võla nn. käendajaks olemine. Kuid eks präegusel ajal euroga liitumine on õhukesel jääl kõndimine, võib õnnestud võib ka mitte. Langemas on Iirimaa ja Portugal samuti. Kui see lumepall veerema hakkab võivad suurriigid alt ära hüpata ja oma nn. euroga välja tulla.

-----

Ma saan aru täiesti sinu seisukohast/seisukohtadest. Ega mina ei ole mingi arvamusliider. Hea kui inimesel on asjadest oma arvamus. ;) Selline arutelu on hea, sest minu arvates koosneb "vahvel.net" suuremas osas PC kogujastest. Tore, et siin mõni inimene, kes oskab diskuteerida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei miki hiirele!

See mees ajab euroliidu asja nagu iga teine pugev Eesti poliitik.

Eestis puuduvad poliitikud kes Eesti asja ajaksid.

 

Vingu vähem mees. Tee ise midagi ära mitte ära mögise foorumites siis.

Tänapäeva ühiskonnas peabki riiki juhtima mees, kes teab kuidas mujal maailmas asjad käivad. See, et sa oled lõpetanud TÜ ja sealt oled saanud doktorikraadi, siis sellest on väge vähe abi. Eestimeelne saab olla ka siis, kui sa pole siin sündinud. Ja mis se reformierakond siia puutub, viimati oli ta sotsiaaldemokraatide rivistuses.

 

Aga kindlalt võiks uuesti kandideerida. Eestile on ainult üks parem riigipea, ja see on Indrek Tarand.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vingu vähem mees. Tee ise midagi ära mitte ära mögise foorumites siis.

Tänapäeva ühiskonnas peabki riiki juhtima mees, kes teab kuidas mujal maailmas asjad käivad. See, et sa oled lõpetanud TÜ ja sealt oled saanud doktorikraadi, siis sellest on väge vähe abi. Eestimeelne saab olla ka siis, kui sa pole siin sündinud. Ja mis se reformierakond siia puutub, viimati oli ta sotsiaaldemokraatide rivistuses.

 

Aga kindlalt võiks uuesti kandideerida. Eestile on ainult üks parem riigipea, ja see on Indrek Tarand.

 

TÜ lõpetanud isik võib olla täiesti samas klassis inimesega kes on Harvardi lõpetanud. HARIDUS ja HARITUS on täiesti erinevad asjad.Ma ei vingu ainult foorumites ma vingun ka reaalselt aga vanus ei ole mul veel selline ,et ma suudaksin midagi määravat teha.

 

 

MALLE PäRN: Demagoogiline vale

 

 

Ivar Raig on kirjutanud: "Eesti poliit- ja majanduseliidi arvates hääletas Eesti rahvas euro kasutuselevõtu poolt juba 2003. aasta 13. septembri referendumil." See on tõsi, olen sedasama lauset mitmel korral kuulnud. Mis see siis oli: ennetushääletus või?

 

Mina tahan sellele arvamusele vastu vaielda. See on niisamasugune demagoogiline vale nagu see, et neil, kes valima ei lähe, pole õigust valitsuse poliitika kohta kriitikat teha.

 

Esiteks: toonane hääletamine toimus täielikus hüsteerias - paljud tuntud inimesed avaldasid lehtedes pateetilisi hüüatusi ja emotsionaalseid palveid: inimesed, hääletage ometi liitu astumise poolt! Isegi peapiiskop keelitas kirikulehe lugejaid. Kui palju tehti propagandat liitu astumise poolt, ja materdati neid, kes julgesid osutada ohtudele!

 

Seda ei saa lugeda objektiivseks ja demokraatlikuks, inimese vaba tahet austavaks hääletamiseks. Aina ju hoiatati, et muidu tulevad kohe-kohe venelased ja võtavad meie vabaduse ära. Selleks õhutati meid seda vabadust ise - lääne poole - käest ära andma. Samuti kinnitati meile, et me jääme ikka iseseisvaks vabariigiks.

 

Eesti annekteerimine Venemaa poolt toimus ju peaaegu samal põhimõttel. Ja mis see Euroopaga liitumine muud on? Kui palju meile veel iseseisvust jäetud on?

 

Isegi keelatud sõnu dikteeritakse meile: neegrit ei tohi enam nimetada neegriks! Pange tähele: varsti tuleb sõna "esimees", mis on ju diskrimineeriv, asendada sõnaga "esiisik" (chairperson). Eesti keeles ju tegelikult sellist sõna nagu "esinaine" juhi mõttes pole, ehkki paljud seda kasutavad. Sisuliselt võib "esinaine" olla vaid haaremis.

 

Euroopa Liiduga ühinemise negatiivseid tagajärgi ei analüüsitud, nagu praegugi ei analüüsita eurole ülemineku negatiivseid külgi, objektiivset suhtumist ei ole olemaski meie poliitikutel ja nn. eliidil, keda meie meedia meile kultiveerib. Nad on kärsitud ja närvilised, ja suruvad meile oma tahtmist peale. Nende tarkus oleks nagu mingi kamba ühine kohustuslik äraõpitud tarkus, mida aina korratakse, ilma tegelike argumentideta, ainult ühe kitsa eesmärgi nimel. Kõik need head asjad, mida meile seoses euroga räägitakse, on ju tühjad lubadused, keegi pole mitte millegagi tõestanud, et need ka täide lähevad. See on ju sisuliselt ajuloputus.

 

Selgituseks: see nn. eliit ei ole meil mitte targem osa rahvast - paraku - vaid väljapaistvam osa, need, kes ise ennast esile upitavad, ja need, keda meedia takka upitab. Kui mõni tark inimene midagi kirjutab, mis ei lähe kokku kohustusliku ideoloogiaga või ei mahu meie meedia kitsukestesse raamidesse, siis sildistatakse kirjutaja punaseks või vanadusest nõdraks või usuhulluks, või visatakse kirjutis vaikselt prügikasti. Sõnavabadus on meil väga valikuline.

Eesti probleem pole mitte rassiline diskrimineerimine, vaid oma rahvusest teisitimõtlejate diskrimineerimine (eesti keeli vihkamine, ja tõrjumine). Selles osas püsime kindlalt kinni nõukogude-ajas.

 

Ja peamiseks põhjuseks sellele kõigele on ikka seesama: et eestlane ei oska endast lugu pidada, sellepärast ei pea ta lugu ka kaasinimesest.

 

Teiseks: tegelikult ei olnudki meil juba 2003. aastal mingit valikut. Sest kõik meie valitsused olid juba mitmeid aastaid töötanud selle eesmärgi nimel, et meid võetaks Euroopa Liitu. Mõelge, missuguste absurdsete reeglite täitmist nõuti meie ettevõtetelt (näiteks apteekidelt, koolisööklatelt ja kauplustelt), kui palju hävitati inimeste ettevõtlust selle nimel, et me kuulekate krantsidena sobiksime selle heaoluliidu koerakuuti.

 

Meie juhid on ju ise tunnistanud, et neil on olnud kolm eesmärki: Euroopa Liitu pääseda, NATO-sse pääseda, ja euro kasutusele võtta.

 

Eesti Vabariik oli 2003. aastaks kujundatud juba niisuguseks, et sellisena ei oleks ta tõesti suutnud iseseisvalt edasi eksisteerida, meie valitsused olid meid juba ette Euroopast sõltuvaks teinud, ja sisse lasknud meie majandust hävitava hulga importkaupu. Majanduslikule anneksioonile oli rajatud roheline tee. Selle asemel, et alles hoida või arendada meie oma ettevõtlust, tegutseti selle hävitamise nimel.

 

Ma tean kindlalt, et väga paljud inimesed hääletasid liidu poolt just sellel põhjusel. Et toonases olukorras oli see suuresti paratamatu valik. Sest iseseisvus oleks nõudnud meilt rohkem tarkust ja üksjagu palju tülikaid reforme, et Eestit uuesti üles ehitada. Kuna poliitikute uus põlvkond oli meie erakondade poolt kasvatatud, siis polnud ka kusagilt võtta korraga nii palju arukaid juhte, kes oleksid suutnud Eesti iseseisvust taastama hakata. See lootus tuleb lükata tulevikku, ehk meie lapselapsed suudavad selle jälle mõneks ajaks kätte saada, kui Euroopa Liit ära laguneb.

Ja kolmandaks: kusagil ei mainitud siis veel seda ühisraha. Mitmed Euroopa Liidu riigid kasutavad endiselt oma raha, kuigi nad on liidus olnud kauem kui meie.

 

Meie poliitikute otsus ilma rahvalt küsimata meeletute summade raiskamine rahavahetusele - rahvale nii raskel ajal - on lihtsalt veel üks näide nende ülimast ülbusest. Või - ülimast sõltuvusest?

 

Aga üks hea asi on selle euro tuleku juures juures siiski: me võime Riigikogu ja valitsuse lahti lasta, sest nende eesmärgid on ju kõik täidetud!

 

http://syndikaat.ee/news.php?uID=4196&lang=est

Kes tahab minuga argumenteerida peale Asdroni siis lugege läbi see mida ma kirjutanud olen.Postcounti koguge Counter Strike alafoorumis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aga kindlalt võiks uuesti kandideerida. Eestile on ainult üks parem riigipea, ja see on Indrek Tarand.

 

Ütle mulle üht, kus riigisektoris on töödanud Indrek Tarand enne EL parlamenti saamist? Päris karm vastus, jah? Eestis muutubki see asi selliseks, kui inimesed ei usalda enam ühtegi erakonda, usaldavad kuulsusi, kes tegelikult tikusvad hea raha peal. Kes on Eesti riigikogus Nool, Riisalu & co.

- Tarandit ei valita eales presidendiks.

 

See mida mina ja Raunos teeme on väitlemine, kus esitatakse üksteisele argumente. Selline pullikaka mida sina ajad näitab sinu kitsast silmaringi, Ailar.

-----

Raunos:

 

TÜ ja Harvardi lõpetanut ei saa me ühte patta visata. Esiteks mõned riigid ei tunnista Eesti ülikoolide diplomeid ning Harvard on siiski üks maailma kuulsamaid koole. Tü ja Harvardi lõpetanud kõige suurem ebavõrdsus võib see olla, et Harvardi lõpetanut eelistatakse ning võetakse tõsisemalt. Maailm on arenemas sinna poole, kus sa võid tark olla, kuid sul peab olema võimalikult hea haridus, et sind keegi tõsiselt võtaks.

----

Selles tekstis on isegi mõte olemas, millega ma olen täiesti nõus.

Euroopa Liiduga liitumine on tulnud kindlasti plussiks. Need toetused on meeletud, mida jagatakse. Kui makstakse kinni 50-80% meie koolimajade renoveerimisi, noortekeskuste ehitamisi jt ehitiste ehitamist. Eesti riigil ei oleks eales selliseid summasid võtta. NATOsse kuulumine annab meile vähemalt mingi turvatunde. Euroga liitumine on aga kaheotsaga asi. Mõnele meeldib, mõnele mitte. Minule aga meeldib, kuna tänu sellele julgevad välisinvestorid investeerida Eesti majandusse, kuna kaudus ära risk, et kroon võiks ükstapuha mis jama tõttu devalveeruda või mis iganes. Neid plusse ja miinuseid on palju.

 

Varsti on tulemas valimised. Küll me saame siis uued riigikogu liikmed ja mingi aja pärast uue valitsuse. President jääb suure tõenäosusega samaks ;)

 

Midagi noortele 14-20 - http://www.varivalimised.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Indrek Tarandi suurim töökoht on vist olnud Laidoneri muuseumi direktor muud midagi.

Päris ühte patta ei saa jah visata ,See on kurb tõsiasi ,et paljud välismaa firmajuhtidest on kaudselt öelnud ,et eesti ülikooli diplomiga võid tagumikku pühkida ainult. Aga see pole mingi otsene argument fafa ta on USA's saanud magistrikraadi . Muidugi oskab ta keeli ja värki mis tulevad poliitikas kasuks.

NATO kohta on ilmunud palju kaheldavaid väärtuseid kui kaitseminister ütleb ,et on kaitseplaane käes hoidnud eelmine aasta ja Wikileaks tuleb välja dokumendiga mis ütleb ,et kaitseplaan tuli alles nüüd hiljaaegu. Janno Reiljan on öelnud ,et need välisinvestorid kes siia on tulla tahtnud on seda teinud olenemata sellest kas meil on kroon või euro.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Indrek Tarandi suurim töökoht on vist olnud Laidoneri muuseumi direktor muud midagi.

Päris ühte patta ei saa jah visata ,See on kurb tõsiasi ,et paljud välismaa firmajuhtidest on kaudselt öelnud ,et eesti ülikooli diplomiga võid tagumikku pühkida ainult. Aga see pole mingi otsene argument fafa ta on USA's saanud magistrikraadi . Muidugi oskab ta keeli ja värki mis tulevad poliitikas kasuks.

NATO kohta on ilmunud palju kaheldavaid väärtuseid kui kaitseminister ütleb ,et on kaitseplaane käes hoidnud eelmine aasta ja Wikileaks tuleb välja dokumendiga mis ütleb ,et kaitseplaan tuli alles nüüd hiljaaegu. Janno Reiljan on öelnud ,et need välisinvestorid kes siia on tulla tahtnud on seda teinud olenemata sellest kas meil on kroon või euro.

Ta omab rahvusvahelist kogemust, just keelte arvalt. Esindus isikuna peab valdama võimalikult paljusid keeli, perfektselt. NSVL õppides ei saanud väga häid sidemeid luua USA poliitikutega ning need poliitikud, kes tema ajal olid samuti tema vanused tattninad on präegu võibolla isegi mõnel juhtival kohal töökohal, mis võib otsusiv veidikese kallutada. Need kes on tahtnud on tulnud, need aga kes on kahtlevad on jäänud tulemata. Näiteks tuli euro, tuli RyanAir. Positiivne asi, kuna RyanAir sõidutab väljaspoole Shengenit siis saavad tööd paar uut piirivalvurit.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

TÜ ja Harvardi lõpetanut ei saa me ühte patta visata. Esiteks mõned riigid ei tunnista Eesti ülikoolide diplomeid ning Harvard on siiski üks maailma kuulsamaid koole. Tü ja Harvardi lõpetanud kõige suurem ebavõrdsus võib see olla, et Harvardi lõpetanut eelistatakse ning võetakse tõsisemalt. Maailm on arenemas sinna poole, kus sa võid tark olla, kuid sul peab olema võimalikult hea haridus, et sind keegi tõsiselt võtaks.

 

See "võimalikult hea haridus" ei mängi minu silmis küll eriti suurt rolli, eks igast koolist on võimalik kuidagi läbi vedada, ega see sind nüüd hästi haritud inimeseks veel ei tee. Aga vot kui on ette näidata mingi kõva paber siis oled jumal ise - kui ütled, et suudad lennata, siis usuvad sind kõik. Isisklikult olen ka pigem Ilvese-meelne, kuigi peaks mainima, et Eesti on minu arvamuse järgi üks mõttetuimaid riike üldse, kus poliitik olla. Praegu ei ole küll üksgi poliitik millegi heaga silma paistnud, praegused erakonnad maksavad kuulsustele ulmelisi summasid, et nad midagi segast telekaamerasse teataks, keegi ei suuda ju täpselt välja öelda nii nagu asjad on. Asi on võrreldav Venemaa poliitikaga, kus president ja peaminister ajavad rahvale mingit sitta, aga kõik jäevad uskuma.

 

Ma pole samuti mingi eriline ütleja, vanust pole piisavalt, aga mul polegi erilist tahtmist ka kuulutada oma sõna kõigile ja ei suuda ma ennast just kõige paremini sõnades ka väljendada. Kui miski, mis ma ütlesin teid häiris, siis üritan hiljem end arusaadavamalt väljendada.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See "võimalikult hea haridus" ei mängi minu silmis küll eriti suurt rolli, eks igast koolist on võimalik kuidagi läbi vedada, ega see sind nüüd hästi haritud inimeseks veel ei tee. Aga vot kui on ette näidata mingi kõva paber siis oled jumal ise - kui ütled, et suudad lennata, siis usuvad sind kõik. Isisklikult olen ka pigem Ilvese-meelne, kuigi peaks mainima, et Eesti on minu arvamuse järgi üks mõttetuimaid riike üldse, kus poliitik olla. Praegu ei ole küll üksgi poliitik millegi heaga silma paistnud, praegused erakonnad maksavad kuulsustele ulmelisi summasid, et nad midagi segast telekaamerasse teataks, keegi ei suuda ju täpselt välja öelda nii nagu asjad on. Asi on võrreldav Venemaa poliitikaga, kus president ja peaminister ajavad rahvale mingit sitta, aga kõik jäevad uskuma.

 

Ma pole samuti mingi eriline ütleja, vanust pole piisavalt, aga mul polegi erilist tahtmist ka kuulutada oma sõna kõigile ja ei suuda ma ennast just kõige paremini sõnades ka väljendada. Kui miski, mis ma ütlesin teid häiris, siis üritan hiljem end arusaadavamalt väljendada.

 

Olen sinuga täiesti nõus. ;) Haridus vastavalt oma võimete kohaselt. "Kui sa ei proovi Harvardi, siis sa ei pääse sinna nkn õppima. Kui proovid siis on mingi võimalus isegi."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ütle mulle üht, kus riigisektoris on töödanud Indrek Tarand enne EL parlamenti saamist? Päris karm vastus, jah? Eestis muutubki see asi selliseks, kui inimesed ei usalda enam ühtegi erakonda, usaldavad kuulsusi, kes tegelikult tikusvad hea raha peal. Kes on Eesti riigikogus Nool, Riisalu & co.

- Tarandit ei valita eales presidendiks.

 

See mida mina ja Raunos teeme on väitlemine, kus esitatakse üksteisele argumente. Selline pullikaka mida sina ajad näitab sinu kitsast silmaringi, Ailar.

-----

Raunos:

 

TÜ ja Harvardi lõpetanut ei saa me ühte patta visata. Esiteks mõned riigid ei tunnista Eesti ülikoolide diplomeid ning Harvard on siiski üks maailma kuulsamaid koole. Tü ja Harvardi lõpetanud kõige suurem ebavõrdsus võib see olla, et Harvardi lõpetanut eelistatakse ning võetakse tõsisemalt. Maailm on arenemas sinna poole, kus sa võid tark olla, kuid sul peab olema võimalikult hea haridus, et sind keegi tõsiselt võtaks.

----

Selles tekstis on isegi mõte olemas, millega ma olen täiesti nõus.

Euroopa Liiduga liitumine on tulnud kindlasti plussiks. Need toetused on meeletud, mida jagatakse. Kui makstakse kinni 50-80% meie koolimajade renoveerimisi, noortekeskuste ehitamisi jt ehitiste ehitamist. Eesti riigil ei oleks eales selliseid summasid võtta. NATOsse kuulumine annab meile vähemalt mingi turvatunde. Euroga liitumine on aga kaheotsaga asi. Mõnele meeldib, mõnele mitte. Minule aga meeldib, kuna tänu sellele julgevad välisinvestorid investeerida Eesti majandusse, kuna kaudus ära risk, et kroon võiks ükstapuha mis jama tõttu devalveeruda või mis iganes. Neid plusse ja miinuseid on palju.

 

Varsti on tulemas valimised. Küll me saame siis uued riigikogu liikmed ja mingi aja pärast uue valitsuse. President jääb suure tõenäosusega samaks ;)

 

Midagi noortele 14-20 - http://www.varivalimised.ee

 

Üritad nii tark olla, aga isegi googlet ei oska kasutada ?

Kui enamus neist pole riigitöötaja kohad, mis need sisi veel on ?

1. President peab teadma, kuidas maailmas asjad toimivad.

2. Ta peab oskama suhelda rahvaga.

3. Ta peab olema esinduslik.

Töökogemus

1991–]

 

PS! Tänapäeval ei loe kui tark sa oled, loeb kui targa mulje sa suudad endast jätta ja teie poisid kukkusite läbi selles.

 

Tänapäeval ongi raha=võim, kui sa pole sellest veel aru saanud siis ma ei tea mis haritusest me siin üldse räägime. Suurem osa riigikogu liikmetest on rikad inimesed. Eestis ei tasugi poliitikasse minna, kui sa rikas pole sest sind ei võeta väga tõsiselt enam.

Kas need inimesed läksid ise riigikokku ?

Ei nad valiti sinna.

Pole mõtet siin foorumis jonnida, kui oled nii kõva mees mine ja tee ise midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sa ei saa midagi aru millest me räägime ja kuidas me räägime. Tarand oli rohkem telenägu, kui poliitik.

Sina oled läbikukkunud, sa ei oska argumenteerid. Algatad lihtsat vaidlust, kus loeb see, kes teisele rohkem näkku oskab lajatada. See ongi vahvli viga, rahvas ainult googeldab ja elust teab seda mida kirjutada elu24 ja õhtuleht.

 

Pole mõtet siin foorumis jonnida, kui oled nii kõva mees mine ja tee ise midagi.

 

Mis mul teha on? Ma alla 18.

Siin kõik ju alla 18 aastased ja need kes on 18+ ei käi elusees valimas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jajah Ailar, Indrek Tarand nii kõva poliitik aga kui ta poleks saanud europarlamenti oleks mees praegu taksojuht.

Keegi pole ju väitnud ,et president ei pea neid punkte täitma.

Ära demagoogitse ailar.

 

Taksojuht ?:D

Väga enesekindel ma vaatan. Ma pigem arvan, et sinu tulevik ootab sind kollases autos, tallinki hotelli juures öövahetusi tehes.

Siin on nii sheffid tüübid ikka.

Ma ei tulnud teiega vaidlema siia, ma tulin ütlema mida mina asjast arvan.

Nii et see, kui inimene teles on, teeb temast halva poliitiku ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Taksojuht ?:D

Väga enesekindel ma vaatan. Ma pigem arvan, et sinu tulevik ootab sind kollases autos, tallinki hotelli juures öövahetusi tehes.

Siin on nii sheffid tüübid ikka.

Ma ei tulnud teiega vaidlema siia, ma tulin ütlema mida mina asjast arvan.

Nii et see, kui inimene teles on, teeb temast halva poliitiku ?

Ma arvan,et olengi enesekindel siin on sulle link ka http://www.ekspress.ee/news/paevauudised/elu/saatuslik-hetk-indrek-tarandist-voinuks-saada-helsingi-taksojuht.d?id=37164559

Ma ei arva ,et Tarandi näol oleks tegu halva poliitikuga aga sa räägid temast ülivõrdes. Minu tulevane amet ei lähe sinu kollaste autodega kokku kahjuks.Aga kui sa isiklikule tasandile langed näitab see sinu argumenteerimis oskust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Taksojuht ?:D

Väga enesekindel ma vaatan. Ma pigem arvan, et sinu tulevik ootab sind kollases autos, tallinki hotelli juures öövahetusi tehes.

Siin on nii sheffid tüübid ikka.

Ma ei tulnud teiega vaidlema siia, ma tulin ütlema mida mina asjast arvan.

Nii et see, kui inimene teles on, teeb temast halva poliitiku ?

 

Sa väljendad oma arvamust valesti. Kui gümnaasiumi jõuad võta valikaineks "Väitlus", see peaks paljudes koolides olemas olema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma arvan,et olengi enesekindel siin on sulle link ka http://www.ekspress.ee/news/paevauudised/elu/saatuslik-hetk-indrek-tarandist-voinuks-saada-helsingi-taksojuht.d?id=37164559

Ma ei arva ,et Tarandi näol oleks tegu halva poliitikuga aga sa räägid temast ülivõrdes. Minu tulevane amet ei lähe sinu kollaste autodega kokku kahjuks.Aga kui sa isiklikule tasandile langed näitab see sinu argumenteerimis oskust.

 

Tuleb nii välja. Ära usu kõike mida sa ajakirjandusest loed.

Minuarust on ülivõrre vägagi piisav. See mees omab päris suure portsu aktsiad, niiet see taksojuhi väide oli mõeldud pigem naljana, lihtsalt enamus inimesed nalja ei mõista.

Tänud soovituse eest Asdron ;)

 

Ma ei ütlegi, et Ilves on halb, ilves on väga hea. Ma lihtsalt usun, et Tarand oleks veel parem..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tuleb nii välja. Ära usu kõike mida sa ajakirjandusest loed.

Minuarust on ülivõrre vägagi piisav. See mees omab päris suure portsu aktsiad, niiet see taksojuhi väide oli mõeldud pigem naljana, lihtsalt enamus inimesed nalja ei mõista.

Tänud soovituse eest Asdron ;)

 

Ma ei ütlegi, et Ilves on halb, ilves on väga hea. Ma lihtsalt usun, et Tarand oleks veel parem..

Mees ise ütles,et võib-olla oleksin ma praegu Helsingis taksojuht võib-olla mitte.

Tarand ei oleks veel "küps" ,et olla Eesti president.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mees ise ütles,et võib-olla oleksin ma praegu Helsingis taksojuht võib-olla mitte.

Tarand ei oleks veel "küps" ,et olla Eesti president.

 

Kusjuures, ma ise ka mõtlesin selle küpsuse peale. Ehk 5-10 aasta pärast, kui poliitikas rohkem kogemusi on(H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kusjuures, ma ise ka mõtlesin selle küpsuse peale. Ehk 5-10 aasta pärast, kui poliitikas rohkem kogemusi on(H)

 

Just, tal on sellest küpsusest puudu. Kuna nii palju Eesti rahvast toetas teda siis järelikult on tal järgmised neli(?) aastat ka tagatud koht Euroopa Parlamendis. Ega sealt nii lihtsalt ka ära ei tule. Palk hea + igasugused koduigatsus tasud. Präegu on tal elu ilus, kui Ilvese teine ametiaeg ümber saab, siis on tal ka veel elu ilus. Kui aus olla siis ega Eestis ei olegi rohkem presidendi kandidaate, kui Ilves ja Tarand. Kuid Tarandil on seda rahvusvahelist kogemust vaja. Küll seal EL Parlamendis lihvib oma inglise keelt ning alustab rahvusvahelist karjääri. Al. 2016 ametiajale sobiks ta väga hästi. Eestis ju selleks ajaks kedagi paremat ei ole. :D Aga see kas ta tulevikus on meie riigi president, seda otsustavad riigi teenrid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tarand on viiman võmp kes presidnet olla võib..enne savisaar või keegi muu....vihkan seda tarndid....nüüd proovib venda kah sokutda.....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.