Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

kumba osta xbox või ps3

Soovitatud postitused

SUPERVIP
xboxl selleeest halo..

 

Kes seda sitta ikka pelab :D Call of duty ftw.

Ei tegelt, maitse üle ei vaielda. Endale ei meeldi see ulme asi, mingi sõidad jetpackiga ringi ja pistolil on sniperi scope peal....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kes seda sitta ikka pelab :D Call of duty ftw.

Ei tegelt, maitse üle ei vaielda. Endale ei meeldi see ulme asi, mingi sõidad jetpackiga ringi ja pistolil on sniperi scope peal....

 

mulle halo meeldib, black opsil pole ka viga midagi

halo reach wtf!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

PS3-st võimalik normaalne arvut ehitada :D .

Testisime siis kas PS3 isegi parem.

Kuid kui HDMI xboxi ühendada saab väga hea pildi kätte.

EI vaja mingit eraldi HDMI juhet ,pease,et telekas FULL HD.

Mõned sõnad siis:

Xbox - Väga hea :) . endale meeldib vähemalt.

Head mängud, hea pilt, hea kõik :) .

väga head on FPS mängud xboxil.

PS3 - Rohkem career mängud, black ops jms.

 

Tunde järgi osta, kumba rohkem pooldad.

Soovitaks ise Xbox Slim.


:cheers:doh:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

xbox dude ostad saat tasuta mult 800 microsoft punkti ka

Bs kui tahad xbox360 slimile sa ei pa sittakgi ostma ja algu saad 3 kuud tasuta live.

Xbox360:

Mugavam ja kiiremareageermisega pult.

Rohkem inimesi lives.(eriti mw2 ja bo)

Muu on täpselt sama mis ps3 wifi on sisse ehitatud xbox slim 250 gb on ilusma kui ps3.

Blueray on nüüd küll mõttetu ja see teeb ps3 kallimaks olgem ausad.

ps3 jah tasuta live aga seal ei saa live partysi teha (et näiteks sõpradega räägid samala ajal nii et teised ei kuule.

ehk siis xboxi pela välja minu kaud võid sa küsida 800 microsoft punkte küsida vahest saan neid tasuta.(küsida võite kõik atm on 1 aga selle kasutan ma ise ära.kunagi tuleb juurde)

XBOX360 LIVE on kõvasti parem kui ps3


lol.PNGKermo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
xbox dude ostad saat tasuta mult 800 microsoft punkti ka

Bs kui tahad xbox360 slimile sa ei pa sittakgi ostma ja algu saad 3 kuud tasuta live.

Xbox360:

Mugavam ja kiiremareageermisega pult.

Rohkem inimesi lives.(eriti mw2 ja bo)

Muu on täpselt sama mis ps3 wifi on sisse ehitatud xbox slim 250 gb on ilusma kui ps3.

Blueray on nüüd küll mõttetu ja see teeb ps3 kallimaks olgem ausad.

ps3 jah tasuta live aga seal ei saa live partysi teha (et näiteks sõpradega räägid samala ajal nii et teised ei kuule.

ehk siis xboxi pela välja minu kaud võid sa küsida 800 microsoft punkte küsida vahest saan neid tasuta.(küsida võite kõik atm on 1 aga selle kasutan ma ise ära.kunagi tuleb juurde)

XBOX360 LIVE on kõvasti parem kui ps3

 

 

Idjot, sa ei tea ps3mest midagi. Ära tule siia teemasse kui sa matsu ei jaga.

bluray teeb ps3 kalliks? PS3 on odavam kui xbox. Eriti veel USAs. 3 kuud tasuta live - iga kuu jooksul pead UUE kasutaja tegema.

See kas xbox ilusam kui ps3, on juba maitse asi. Vanal ps3l on samasugune läikiv kate peal nagu uuel xboxil.

Live partysi kasutad sa ainult dominationis või TDMis, sa pole arvatavasti kunagi SnD-d mänginud.

Paranda oma kirjavead ära, mitte sittagi ei saa mõnest kohast aru.

 

I haz spoken,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Raiko, kui hinnast rääkida, siis UK-s ja Ameerikas nii ongi, et kui kallim, siis järelikult parem ka. Selle tõttu on ka xboxi peal mängijaid rohkem.

Ja ma olen isiklikult omanud PS2-te, ei olnud seal mingit läikivat katet. Tavaline must matt oli peal.

Ja miks iga 3 kuu tagant pead uue kasutaja tegema?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Raiko, kui hinnast rääkida, siis UK-s ja Ameerikas nii ongi, et kui kallim, siis järelikult parem ka. Selle tõttu on ka xboxi peal mängijaid rohkem.

Ja ma olen isiklikult omanud PS2-te, ei olnud seal mingit läikivat katet. Tavaline must matt oli peal.

Ja miks iga 3 kuu tagant pead uue kasutaja tegema?

 

Õpi lugema. Pole rääkinud PS2st. Ma rääkisin sellest 3 kudu tasuta sitast, sa pead iga kuu järel tegema uue kasutaja, kui sa kasutad seda 3 kuu tasuta asja. Nagu, sa saad 3x kuu aega pmst, aga iga kuu eraldi kasutajale.

Kallim siis parem.. mida veel. Tegelt on USAs xboxi ja ps3 hinnad samad, aga xboxile tuleb live osta. Euroops on ps3 kallim, aga kui xboxile live osta, tuleb see kallim.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Alguses räägid, et PS3 kallim, nüüd juba sama hind, mis järgmine on?

 

Ja minuteada enne PS3-me tuli PS2.

Seega sa ikka rääkisid PS2-est.

 

Täielik truss oled ikka. Ma ütlesin et PS3 ODAVAM, mitte kallim, vaid ODAVAM kui xbox.

Ja omfg, mis ajast vana PS3 PS2 on. Vana PS3 ehk ps3 fat. Ära kirjuta siia teemasse kui sa midagi ei tea, täis tont ikka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
osta xbox 360, selle saab ära flashida ja siis mänge tasuta mängida.

 

Ning siis Livest banni saada, pead uue konsooli ostma.

PS3l saab tavalise USB flash stickiga juba nn kodustada. Downgraded 3.41 peale, lased failid peale ja ongi custom firmware ps3 peal, mänge saad mängida väliselt kõvakettalt, usb pulgalt või kust iganes.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kõik panevad tarka siin alguses et öö laiv maksab nii ja nii palju, Laivi ei saa nagunii OSTA -.- .. Hetkel, aga raudselt saame varsti omale ka lokaali nime ja siis saame ostma hakata :D

ja SSEE POLE KOHUSTUSLIK, MAKSTA seda memberit.. niiet pole mõtet inimesi selle mõtetu juraga hirmutada, samahea.. et ära osta Ps3 , aasta aega ja PEAD LAMPI MAKSMA .. sest sul polegi enam pleissi, eestis neid ei parandata ja garantii huiab ... bai bai ...

 

XboX on iga külje pealt parem.. uued mängud tulevad alati ennem Xboxile, ja xboXile teevad suuremad mängude tootjad parema graafikaga kõike seda.. Bluray, mina neil küll vahet ei tee... Mul on xboxil Hd kaabel taga, ja suurt vahet küll pole kas vaatad HD-sopported asju telekast või siis pleissi pealt Blureid plaati, mis maksab ikka mitu raha.. !

 

xbox fo sho!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kõik panevad tarka siin alguses et öö laiv maksab nii ja nii palju, Laivi ei saa nagunii OSTA -.- .. Hetkel, aga raudselt saame varsti omale ka lokaali nime ja siis saame ostma hakata :D

ja SSEE POLE KOHUSTUSLIK, MAKSTA seda memberit.. niiet pole mõtet inimesi selle mõtetu juraga hirmutada, samahea.. et ära osta Ps3 , aasta aega ja PEAD LAMPI MAKSMA .. sest sul polegi enam pleissi, eestis neid ei parandata ja garantii huiab ... bai bai ...

 

XboX on iga külje pealt parem.. uued mängud tulevad alati ennem Xboxile, ja xboXile teevad suuremad mängude tootjad parema graafikaga kõike seda.. Bluray, mina neil küll vahet ei tee... Mul on xboxil Hd kaabel taga, ja suurt vahet küll pole kas vaatad HD-sopported asju telekast või siis pleissi pealt Blureid plaati, mis maksab ikka mitu raha.. !

 

xbox fo sho!

 

Mida sa tõstad neid fkign teemasi, tont. PS3 ei pea garantiisse viimagi. Nüüd ära postita siia midagi tagasi, sest siis tuleb järjekordne noob kes siia postitab, et xbox on parem, sest see on ainuke, mis tal olemas on.

 

Lasen teema lukku panna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.