Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

ragnarposti@hotmail.com, vajan et sa end paljastad

Soovitatud postitused

Eestis pole kunagi scamminud , ning seda accounti müüsin välismaa foorumisse ning kui saan ostjalt tagasiside , et kasutaja recoveritud kellegipoolt jälle siis tõmban tagasi ja müün kellegile teisele. Väike raha on okei ja tondid ärge kutsuge scammeriks kui ei jaga asja , mine arenda oma fishing lõpuni välja ja ole rahul endaga , et oled 18 aastane ja ei ole suutnud tööd ega naist leida.

Cya ...

neela mõõka, mul fish 99 ja ma pole 18

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See tüüp on mul msnis. Tal pealkirjas, "Tulge mängima! WWW.OL*******.TK". Hakkasin siis ka proovima. Oioi, ilus trooja viirus pesitseb seal. Hakkasin siis temaga msnis rääkima. Tüüp ütles inglise keeles vastu, et ei saa sittagi aru millest ma räägin. Ma ei tajunud väga, kas ta mängis meelega lolli, või oligi seal mõni muu vend? Pigem mängis lihtsalt lolli. Pealkirjad tal igatahes eesti keeles.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See tüüp on mul msnis. Tal pealkirjas, "Tulge mängima! WWW.OL*******.TK". Hakkasin siis ka proovima. Oioi, ilus trooja viirus pesitseb seal. Hakkasin siis temaga msnis rääkima. Tüüp ütles inglise keeles vastu, et ei saa sittagi aru millest ma räägin. Ma ei tajunud väga, kas ta mängis meelega lolli, või oligi seal mõni muu vend? Pigem mängis lihtsalt lolli. Pealkirjad tal igatahes eesti keeles.

Justament, tegin samuti, kohe leidis mul midagi :), ütles et ta ei viitsi google translatori lahti vtta jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hoiduge tema failidest msnis, õige ragnarposti arvutist saadi kõik failid,paroolid ja asjad kätte ja tegemist pole enam sama iskuga. Nii et tema ei ole otseselt millegis süüdi,kuigi igaüks peaks vastutama oma arvuti ja failide turvalisuse üle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hoiduge tema failidest msnis, õige ragnarposti arvutist saadi kõik failid,paroolid ja asjad kätte ja tegemist pole enam sama iskuga. Nii et tema ei ole otseselt millegis süüdi,kuigi igaüks peaks vastutama oma arvuti ja failide turvalisuse üle.

 

Kust pärineb selline informatsioon?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tema msni pealkirjas on mingi oldschool pk või midagi sellist, ja see on RATTE ja keyloggereid täis, sõber proovis ja wolaa olidki viirused tegi formati ja midagi üle ei saanud niiet vedas;)


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lightpower, info pärineb sellest , et ma olen ise tegelenud ka selliste phiserite,loggerite,rattidega jne, ja see on väga labaselt tehtud ja leitakse kiirelt ülesse. Oleks siis vähemalt FUD oleks poisil saaki rohkem kui küll tulevaks free tradeks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.