Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Cloud'i kontor

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Ühesõnaga(loe : mõne üksiku sõnaga) täna oli suht(loe : kõige) pede(m) sünnipäev mis eales olla saab.

Ja ausalt öeldes see kõik mis juhtus selle viimase ma ei tea mitme tunniga pole isegi rääkimist väärt.

Pmst on kõik suht perses, klassiõde lubas homme hommikul koristama aidata tulla.

Masendus.

Gnite.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Hakkasin tuimalt mõtlema üldse lauludele, millel on minu jaoks mingi kindel tähendus, nendega meenuvad erinevad sündmused jnejne.

Mõtlesin igavuse mõttes toppida ka siia sellist paska, mida ma aastast ~2001 alates kuulanud olen, samal ajal msnis klassivennaga tõmbleme, kes suudab paremat lugu meenutada from the good days.

Esimene lemmik :

Sean Paul oli siis üldiselt esimene konkreetne artist keda ma enda jaoks tunnustasin, kuigi sellel ajal polnud mul halli aimugi millest need laulud räägivad, aga funky oli sellegi poolest. Tema lauludest veel We be burnin, Temperature on olnud väga teemas lood.

 

Periood no. 2:

Selle ala võiks kokku võtta lihtsalt öeldes "System of a Down"

http://www.youtube.com/watch?v=9oigGqKODHM

Kõige deepim. Ei olnud lugu, mis mulle ei meeldinud soadilt.

 

3:

"WTF is this shit?"

 

Mingiaeg kuulasin "tõsist mainstream paska", samas oli ülilahe mängida sõpradega koos MU Online ja kuulata lugu Sexy Back by Justin Timberlake.

Samas ka Gwen Stefani - Hollaback Girl ning Akon - Bananza on väga meeldejäävad lood.

Parim mis suutsin selle pasa seest väljatõmmata on siin (kuigi selleks ajaks olin suht üle juba sellisest liinist) :

 

Kuskilt sealt edasi on järjest rohkem tõmbanud igast sorti elektrooniline muusika, samas ka mingil määral hip-hop.

Näited:

Kuskilt leechisin mingi "shuffle" vms video, kus oli see lugu. Ei saanud enam pikaks ajaks seda peast välja. Crookers üldse ülilahe.

 

Kui leiate parema remixi siis andke teada.

 

See on üks lugudest, mille pärast ma praegu üldse dubstepi ja dnbi praegu kuulan. Kõik see tänu mu isa infuence'le(kusjuures ma võin julgelt öelda, et mul on maailma lahedaim isa[usun, et kui ma isa nime teataks, siis mõni mees teaks teda ikka siin foorumis]). Kuigi ei teadnud konkreetse loo nime paar aastat, kuni ükskord tuli mõte loo sõnu "by the power of ra" youtubest otsida.

 

Eelmine aasta ~samal ajal.

 

Kuigi pole just suurim Buriali fan, siis võin öelda niipalju, et esimest korda kuusin buriali just isa ipodist.

 

 

Uni on. Keerab magama ära.

Big up's neile kes kõik kraami ära kuulavad.

 

KUSJUURES MA EI EELDA, ET SEE TEID HUVITAKS, SEE POSTITUS OMA LÕBUKS!(Nagu ka kõik teised postitused siin teemas


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.