Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Gaming Blog.

Soovitatud postitused

Niisiis olen Marten, tegelen gaminguga, 13 aastane.

 

Mänguriks hakkasin 5 aastaseks, kui sain enda PS1, paar aastat hiljem sain N64, ja peaks mainima, et PS1 parem, aga see juba kaua aega tagasi.

 

Platformil mil mängin: Xbox, PC, xboxil pole online vms, sest maksab

 

 

Tänased gamingu elamised:

 

sain Xboxile Assassins Creed Brotherhood, pelasin seda natuke, hää tundub, ostke ära see, veel ostsin xboxile halo reachi, campaign tundub hää, saaks vaid multiplayeri...

 

PCl nagu ikka, cs 1,6 ja runescape

 

hetkel puhkan mängimisest, ns tsillan foorumis, youtube vms.

 

Homme tulevad uuendused, stay tuned!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
hetkel just proovisin WoW triali ära, peaks mainima, et täis PASK on, saad lootida küll itemeid, kus neid müüa? mingit goldi pole ka seal, ja runescape HD maxed tundub küll graafiliselt parem kui see bs

 

kohe näha, et sa oled 13 :D

ega nii noorelt ei peagi WoWi mõttest aru saama ;) sellel mängul on mõnusalt võimas storyline taga ja mäng ei ole " skill camp " stiilis erinevalt runest. usu, olen mõlemaid palju palju mänginud ja neid ei saa kuidagigigi võrrelda.


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Määä, täna pole mitte midagi erilist olnud, tegin black ops singleplayeri läbi xboxil, ja siis ns youtubes passind

 

 

E kell 23:40: nojah, täna pole mitte midagi erilist teinud gamingus, lasin ns rsi, seal amuuritigeri chatis keegi ei saa normaalsest huumorist aru, csi ega wow triali ei puudutanudki, ja hakkasin black opsi veteranil tegema, hetkel vorkutas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Niisiis olen Marten, tegelen gaminguga, 13 aastane.

 

 

lol,hi arto


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

türa peded olge vait!


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.