Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Küsimus : Kässar !!

Soovitatud postitused

Tere , mul selline probleem et CS:16 (non-steam) kässar jamab ...

 

Rohkem , Kuidas jamab ?? :

 

nt kui on esimene round , siis peab kässaritega olema aga mul kässar jamab , laseb väikeste pausidega , ei usu et see animatsiooni viga on ( et ainult heli on selline nagu ei laseks, aga tegelt peaks laskma , ei usu seda eriti )

 

PALUKS ABI !!

 

m2f3i2


dfsaasfdsa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Loe korra veel läbi , aga asi on selles et kässar ei taha lasta , ta laseb mingite pausidega mitte kiiresti nagu vaja . Animatsioon on see HELI mis sa kuuled kui sa lased , mulle alguses räägiti et see on animatsiooni viga tegelt laseb korralikult , aga ei lase tglt korralikult , SAid nüüd aru : ) ?


dfsaasfdsa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kässarite all mõtleb ta siis käsipüstolit, ühe käega relvad, mingid 9mmid, uspid, deagled, w/e more

 

Neile, kes ei tea 'kässar' tähendust


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sul see ära modditud ? Kui jah , siis lase modid maha . Aga kui pole ,siis soovitan reinstalli, ega sa muud moodi seda vist korda ei saagi, see võtab max 5 min aega ju.

Edu. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Animatsioon on see HELI mis sa kuuled kui sa lased

 

Animatsioon on siiski see kuvatav objekt relva liikumisest. Näiteks lastes tekib animatsioon kui kuulikest väljub ning relv tõuseb tagasilöögi tõttu ülesse või diiglit kätte võttes teeb ta keerutuse relvaga. Ning millegi pärast ma arvan, et viga on sinu helifailis, reaalselt ei tohiks olla nii, et käsipüstolitega on erinev laskmine kui automaatidega, sest kui midagi on perses, siis ei tohiks kumbki neist töötada. Tõenäoliselt on lihtsalt mingi helifail või model kahjustada saanud.

 

Animatsioon on illusioon liikumisest, mis on loodud staatiliste piltide järjestikuse esitamisega. Filmi tootmises tähendab see tehnikat, kus iga filmikaader on loodud ja töödeldud eraldi. Sellised kaadrid võivad olla loodud arvuti abil, pildistades joonistust või maali või muutes järjest mingi objekti asendit ning pildistades iga selle etappi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.