Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ostan kõiki 2000+ totaliga Accounte

Soovitatud postitused

Kui soovi siis lisage sihukene isik, ta ostab eestist 2000+ totaliga accounte ja müüb välismaale,

algul lepite hinna kokku ja siis annate talle oma acocundi andmed siis ta kontrollib accoundi ära ja paneb välismaale müüki ja ta proovib võimalikult kallilt seda accounti maha müüa, et ta ise ka kasumit saaks.

Minult on ta ostnud 3 accounti kõikide accide raha sain kätte 1-2 päevaga.

Soovitan ja arvan, et isegi moded soovitavad.

 

Messenger: 1. [email:28dyh61q]keit@rsblackmarket.eu[/email:28dyh61q]

2. im_the_nuub@hotmail.com

3. [email:28dyh61q]keit.rsblackmarket@hotmail.com[/email:28dyh61q]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

off topic:ou ma saan kõigest aru aga mees wtf miks sina tema eest teemasid teed?

 

on topic:keit on väga usaldusväärne teinud temaga pea 4k väärtuses tehinguid


Niisama.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
See Keit on mingi feil vend , mida ta r22gib .

Puhas petis on , ta inimesi yle lasknud kes on scammerid ja teeb ka vahepeal politseisse valeavaldusi .

Kas talle juba ei piisa ?

 

Ei tea mida sa ajad aga mul on kõik hästi läinud, olen talle müünud 3 accounti ja sain raha kohe kätte, 1-2 päeva läks aega , ilmselt mõni müüb talle acci mis pole piisavalt turvaline. vms?

Kes ütleb, et ta scammer siis postitage tõendid ülese või sa kogud nsm postitusi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma peaks homme oma raha saama...kuuaega tagasi müüsin talle kasutaja vms :)

Nii sain oma raha täna kätte, minu kasutja puhul müük suht venis tervelt 1 kuu ja olin sunnitud isegi hinda kaks korda langetama..ei tea miks alati mul sellised jamad .. :D tuff luck ..eriti ei põdenud, sest kutt tõesti aus, muidugi ta neti jamad ajavad küll kergelt närvi :D ...lõpp hea - kõik hea :) soovitan...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
olen talle müünud 3 accounti ja sain raha kohe kätte, 1-2 päeva läks aega

Ei pea seda pidevalt kirjutama.Ma arvan kõik said aru,et sa said raha 1-2 päevaga kätte ja,et ta on väga usaldusväärne inimene.

 

No nii see on, peab palju kirjutama siis ikka kõik näevad, igasse teemase peab kirjutama kus 2k total :) .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma peaks homme oma raha saama...kuuaega tagasi müüsin talle kasutaja vms :)

Nii sain oma raha täna kätte, minu kasutja puhul müük suht venis tervelt 1 kuu ja olin sunnitud isegi hinda kaks korda langetama..ei tea miks alati mul sellised jamad .. :D tuff luck ..eriti ei põdenud, sest kutt tõesti aus, muidugi ta neti jamad ajavad küll kergelt närvi :D ...lõpp hea - kõik hea :) soovitan...

 

Nii sain oma raha täna kätte, minu kasutja puhul müük suht venis tervelt 1 kuu ja olin sunnitud isegi hinda kaks korda langetama..ei tea miks alati mul sellised jamad .. :D tuff luck ..eriti ei põdenud, sest kutt tõesti aus, muidugi ta neti jamad ajavad küll kergelt närvi :D ...lõpp hea - kõik hea :) soovitan...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.