Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Reklaam

Soovitatud postitused

Vahvel.net võiks natuke oma raha kulutada reklaami peale, te võiksite kuhugi kuulsasse kohta vahvli reklaami üles lükata , et rahvast juurde tuleks jne.

Või siis teha mingi kampaania, et rahvas reklaamib, tõestab seda ja siis saab mingi auhinna selle eest vms. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Einoh, mis selle reklaami mõte oleks? Ega süsteem ei muutu kui siia uusi biebereid juurde tuleb. On vaja muutust suhtumises, kui isegi keegi tüdruk või vanem isik siia satuks, siis nähes mis saasta te toodate, tõmbab ta kohe minema. Ennem kui suhtumine, süsteemi vaimsed aspektid ja muu taoline pole muutunud, pole mõtet oodata uut lainet uute huvitavate inimestega.

Loodan, et keegi isiklikult ei võta. Arvestades, et tegelikult sündis see foorum ainult RS'st välja, siis mingi areng on toimunud, aga see võtab üpriski kaua aega et see RS põlvkond unustusse vajuks ja uued, kes oleks siin ka ainult vaba-aja pärast foorumi üle võtaksid : ) Tegelikult ma tahaksin jubedalt eeskujuks tuua k0ffer foorumi, mis on nii täiskasvanulik kui vähegi olla saab. Inimesed ajavad tarka juttu ja ei trolli päevast-päeva, kujunduslik jms pool on ka lihtsalt väga hästi tehtud, atraktiivne ja huvitav. Süstemaatilist foorumi poolt oleks ka muidugi vaja muuta, aga nagu ma aru saan paar inimest tegelevad juhtkonnas juba sellega : ) Täpsemalt ma ei tea kas võin öelda.

Ühesõnaga jah, muutusi oleks vaja, et uusi ja huvitavaid inimesi juurde saada ja olemasolevaid trolle (neid ikka jagub?) välja kõrvetada, aga see mõte tundub utoopiana, kas või sellepärast, et inimene kes süsteemi jagab (Amichie) lihtsalt ei tegele selle kohaga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Halb mõte. Lõpuks on Vahvli maine all kuna kõik kohad on spammi täis.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

mitte igale poole spämmima, ma ei mõelnud seda, tegelikult mõtlesin rohkem ,et teeks mingi logo vms. ja siis läheb kuskile kuulsamasse kohta üles, või siis kuidagi mingi kampaania.. ma ei oska tõesti rohkem seletada, aga midagi võiks ju teha .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Küsige Janeki käest :D

Ta seal Eesti Talendis ju :D

 

Läheb mingi plakatiga :D Või tehke mingi vahvli t-shirt

 

Btw liigapalju inimesi pole ka vaja .. kui mingi 100k inimesi on siis läheb juba veitsa nõmedaks :S

Ja vanasti oli foorumis mingi 75 inimest max ühelajal ... praegu max 203 . Areneb sitaks ju tglt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pff, nendest piisaks ka ju, eeeee, mis need raisad ongi...

 

reklaam1.gif & reklaam2.gif & reklaam3.gif

 

Neid gife võiks pigem reklaamida üle neti .

 

Või signatuure/avatare .


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

"4 päeva olen juba mööda Haapsalut ringi jooksnud, suured sildid kõhul kui seljal "Vahvel.net! Liituge kõik RUNESCAPE kommuuniga!". Näppudel enam kokku lugeda ei jõua mitu korda ma kiviga mööda kukalt saanud oleks aga tänu mu väledatele jalgadele pääsesin kõikidest kordadest."

 

Vahvlil on reklaami piisavalt. Kõik kes siin käivad juba omamoodi reklaamivad sõpradele kes kommuuni otsivad. Raha sellepeale panna on küll 1 suur lollus. Lihtsalt minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
"4 päeva olen juba mööda Haapsalut ringi jooksnud, suured sildid kõhul kui seljal "Vahvel.net! Liituge kõik RUNESCAPE kommuuniga!". Näppudel enam kokku lugeda ei jõua mitu korda ma kiviga mööda kukalt saanud oleks aga tänu mu väledatele jalgadele pääsesin kõikidest kordadest."

 

Vahvlil on reklaami piisavalt. Kõik kes siin käivad juba omamoodi reklaamivad sõpradele kes kommuuni otsivad. Raha sellepeale panna on küll 1 suur lollus. Lihtsalt minu arvamus.

 

Reklaam ei jookse iial mööda külge maha!

Sina lihtsalt ei taju seda :)


RLLL.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mõttetu on panna iga kuu ~500 eek v rohkemgi magama mingi reklaami peale, see foorum on niigi trolle ja tatikaid täis, pole vaja neid juurde.

alati on http://www.neti.ee või http://www.google.ee ;)

googlesse kirjutad eest runescape foorum, ja vahvel.net viskab kohe ette.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Küsige Janeki käest :D

Ta seal Eesti Talendis ju :D

 

Läheb mingi plakatiga :D Või tehke mingi vahvli t-shirt

 

Btw liigapalju inimesi pole ka vaja .. kui mingi 100k inimesi on siis läheb juba veitsa nõmedaks :S

Ja vanasti oli foorumis mingi 75 inimest max ühelajal ... praegu max 203 . Areneb sitaks ju tglt

 

Hääleta homme karmilt, et ta saatesse tagasi pääseks. Siis võib olla isegi teeks reeklaami(kahtlane). :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tehke viirus, mis teeks koguaeg vahvel.neti lahti kui browseri avab.

Revo (skullh43d), sa vana ddosser, tee ära!

 

kaspar sa vana tahan saada eeskujuliku embleemi, kuradi retard see et sa 1 kord kuus siin k2id ja mind revoks kutsud ei t2henda et sa kohe selle embleemi saad, sa oled ja j22d vanaks rotiks

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuskohast sa välja loed, et ma soovin eeskujulikku embleemi? See, et ma ei kirjuta nagu migni pubekas, ei tähenda seda!

Ja see sind tõesti ei tohiks kottida, kui palju ma siin foorumis käin. Ja see su 183 posti näitab tõsiselt, et sa oled aktiivne kasutaja!

Epic revo is epic.


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Skullh43d ei ole Revo. Ta oleks siit juba ammu banned, kui ta oleks.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.