Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Samsung Star ( WIFI )

Küsimus

Keegi teab, kuidas sellel telefonil helitugevust muuta ? Kui keegi helistab, siis lõugab hirmus kõvasti, tra ma ei leia seadet, kust saaks vaiksemaks panna, üks ütles ,et kõne ajal kõrvalt nuppu vajutad alla, siis jääbki vaikseks, hetkeks jah, aga kui uus inimene helistab jälle siis jälle pasundab, nii närvi ajab, help me!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

12 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
Author of the topic Postitas
ma ei tea, äkki aitab see kui sul vasakul üleval heli valjemaks /madalamaks nuppe vajutad? tahad madalamaks siiis madalamaks nuppu. endal sama jama,aga sain kuidagi korda,ei mäleta:D

 

Vasakul jah ,need mul 0 peale pandud, et klahvihelisi poleks, aga kui keegi helistaks, peaks saama helistamise ajal muuta neid, siis peaks heli vaikne olema, tolle helistamise ajal on ,aga järgmise ajal jälle lõugab

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Vasakul jah ,need mul 0 peale pandud, et klahvihelisi poleks, aga kui keegi helistaks, peaks saama helistamise ajal muuta neid, siis peaks heli vaikne olema, tolle helistamise ajal on ,aga järgmise ajal jälle lõugab

 

kahjuks ei oska aidata nüüd enam. suht kahtlane jh. mul endal ei tule isegi meelde ka.mul tavaline heli et ei lõuga:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
ära siis pane vastu kõrva telefoni, see on vist mõeldud, et kõlari ja kõrva vahe on 10senti umbes :D, aga tõesti, minul sellist mobiili küll ei ole, aga vaata heliseadete alt... äkki seal on midagi tarka :)

 

Kui keegi helistab, siis HELIN maurab kõvasti :D , mitte rääkides, rääkides saab seda reguleerida.

Aga muidu ma ka ei leidnud sellist seadete kohta, kus saaks heli tugevust muuta, kui keegi helistab :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Kui keegi helistab, siis HELIN maurab kõvasti :D , mitte rääkides, rääkides saab seda reguleerida.

Aga muidu ma ka ei leidnud sellist seadete kohta, kus saaks heli tugevust muuta, kui keegi helistab :D

 

no kui maurab helisedes, siis on juu kena, vähemalt kuuled kui keegi helistab, erinedes minu lutsust. Vibraatorist mu luts pole vist midagi kuulnud, ning mängida helinaid ta ka eriti ei viitsi :)


dno.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
no kui maurab helisedes, siis on juu kena, vähemalt kuuled kui keegi helistab, erinedes minu lutsust. Vibraatorist mu luts pole vist midagi kuulnud, ning mängida helinaid ta ka eriti ei viitsi :)

 

Samas, ühistranspordis olles on ka natuke mark kui üle bussi nt. lõugama hakkab :D

Aga kellegil peab ju see telefon veel olema, kuidas teie saite vaiksemaks ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.